Naivní americký turista Wallace Ritchie se při návštěvě Londýna omylem zaplétá do předem připravovaného atentátu. Jelikož se domnívá, že jde pouze o hru, dokáže tento dobrák Wallace zachovat pobavený klid tváří v tvář krutým a bezohledným špionům, kteří si na tento večer naplánovali poněkud jinou zábavu — rafinovaný atentát na britsko-ruskou státnickou smetánku. Žvanivý prostáček si s chutí hraje na Jamese Bonda, a s radostí a humorem jemu vlastním překazí i samostatnou a pečlivě naplánovanou akci. A to nemohou atentátníci nechat bez povšimnutí... (Warner Home Video CZ)

Zuchy

Tenhle film se Billovi povedl a vypadá, že si to dost užil. Je to prostě komik a já jsem se mohl popukat smíchy. Nemůžu dát prostě míň jak 5* ;-) ()

Allegro.g.

Docela dobré. Chvílemi je Murray naprosto neodolatelný. Zápletka je založena klasickém motivu, kdy hlavní hrdina je omylem zatažen do situace, kterou naprosto nechápe a až do konce nepochopí. ()

Rodin

Pořád tvrdím, že Bill Murray je především charakterním hercem, kterému účast na podobných průměrných komediálních projektech škodí. No, na tři to snad nějak vyženu, už i kvůli Molinovi. ()

-tHESWINe-

Oh, ty drogy mi asi opravdu nesvědčí, protože teď ten film vidím modře. Jsi to ty, blankyte? Tohle byl zaručeně jeden z nejlepších filmů s Billem Murrayem (krom Ztraceno v překladu). ()

Ex_Machina

Nevedomím patrí svet, pretože ich nič netrápi, stačí im málo a vedia sa baviť každou maličkosťou. Nevedomý Bill Murray sa na potulkách Londýnom stane takmer druhým Jamesom Bondom a ako nešikovný hrdina pritom zachráni mnoho životov, rozprávkovo zbohatne a nájde svoju životnú lásku. ()

hull

Průměrná komedie, s nadprůměrným Billem Murrayem. "Vzal jste tu dívku na záchod? Ne, šla úplně sama." (Už jste někdy viděli dívku, aby šla sama na záchod?:)). "Na vteřinku jsem si myslela, že jsem viděla lidskou bytost." Když připočtu ještě závěrečného kozáčka = 60 %. Všem, co jste dali nižší hodnocení, zamyslete se, kdy jste viděli nějakou úspěšnou komedii, na které se podíleli sousedi z BRD. ()

Vanguard77

Zase jsem se jednou po delší době pěkně zasmál. Velmi dobrá komedie, ačkoliv Bill Murray není žádný můj velký oblíbenec, tady opravdu seděl výborně, víc takových filmů. ()

Queendom

Skvělá a neprávem nedoceněná komedie, jejíž hlavní hrdina nejen že věděl málo - on věděl úplný prd a ještě se u toho náramně bavil. A já taky. Bill Murray je králem komiků a jeho nešikovnej hrdina mě vlastně rozesmál víc, než Sellersův Clouseau. Je ale třeba dodat, že tahle komedie nestojí jen na talentu Murrayho, celej ansámbl odvedl více než dobrou práci a v celym filmu se v podstatě nenajde slabší místečko. ()

PichyjePan

Skvělá oddychovka pro člověka co se chce pobavit a nechce u toho přemýšlet. Žeru tyhle prostý starý komedie se skvělými herci, kterým Bill Murray bez pochyby je. ()

Max Q.

Do konce jsem se dodíval, ale je to spíše zklamání. Opravdových vtipů je tam poskrovnu, je to neuspořádané, dějová linka s policií snad vůbec neukončená. Kdyby tam nehrál Murray, tak by to šlo ještě o dvě hvězdičky níž. ()

baclajean

Značne chytľavá akoby paródia na bondovky, s výnimkou samotného Murraya úsmevná britská angličtina, množstvo vtipných situácií. S odstupom času je tiež zaujímavé zistiť, že dnes už vyhlásené herecké osobnosti sa stretli aj v snímke tohto typu (A. Molina, P. Galagher). ()