Naivní americký turista Wallace Ritchie se při návštěvě Londýna omylem zaplétá do předem připravovaného atentátu. Jelikož se domnívá, že jde pouze o hru, dokáže tento dobrák Wallace zachovat pobavený klid tváří v tvář krutým a bezohledným špionům, kteří si na tento večer naplánovali poněkud jinou zábavu — rafinovaný atentát na britsko-ruskou státnickou smetánku. Žvanivý prostáček si s chutí hraje na Jamese Bonda, a s radostí a humorem jemu vlastním překazí i samostatnou a pečlivě naplánovanou akci. A to nemohou atentátníci nechat bez povšimnutí... (Warner Home Video CZ)

eraserhead666

Bill Murray, který mohl pobavit ještě o trochu více. Ale ono to možná není jeho chyba, on se vlastně snažil. Škoda, že moc ne ti ostatní. Ale jo, vlastně se to vcelku dalo a mělo to své světlé chvilky. ()

evapetra

Pokud máte za sebou těžký den a potřebujete vidět něco milého, nijak intelektuálně náročného, ale hodně vtipného, zkrátka, jestli se potřebujete zase jednou pořádně zasmát, pusťte si tuto komedii. Excelující Bill Murray se vám postará o zlepšení nálady. ()

Gary

Nemůžu si pomoct, ale konečně jsem se u komedie taky trochu zasmál. Bill Murray umí. A i ten Štěpnička dabovat umí. ()

corpsy

Zatiaľ som sa nestretol so snímkom, v ktorom by Bill Murray neexceloval. Aj aj keď niektoré niesu dvakrát kvalitné, Bill to všetko pekne zachráni. A takých hercov je málo. ()

kareen

Zajímavé...je tu spousta komedií, které nejsou vůbec vtipné a mají osmdesát procent. A když se pak najde snímek u kterého se člověk zasměje, nedostane se ani do červených čísel. Já jsem se bavila dobře, tyhle bláznivé komedie mám celkem v oblibě, zvlášť když jsou obsazené tak kvalitními herci, jakými jsou bezesporu Bill Murray a můj oblíbený Alfred Molina v roztomilé roli maniakálního Borise - obávaného tajného dvojího agenta s přezdívkou Řezník. ()

javak810i

Průměrná komedie na podobný motiv jako "The Game" s M. Douglasem, avšak pochopitelně odlehčená. Bill Murray zde předvedl slušný výkon a víceméně zvedá celý film o jednu hvězdičku nahoru. 3* ()

Vojcl

Průměrná komedie, která je od začátku do konce postavena na solidním výkonu Billa Murrayho. Několik opravdu velmi dobrých vtipů, zajímavá zápletka, ale nic víc.. Zkrátka příjemná, ale ničím výjimečná zábava na dlouhé zimní večery.. ()

SarumanKo

Mnohými zavrhovaná, ale predsa moja veľká srdcovka. Úžasný Bill Murray v úlohe blbca, ktorý hrá hru, o ktorej nemá ani šajnu, ma vždy dokáže rozosmiať. Oddychovka, ktorú si pozriem každý rok veľmi rád. (80%) ()

Rakosnicek77

Tak tohle je fakt hodně šílená záležitost :-) Pokud jste to ještě neviděli a máte rádi komedie, tak jednoznačně doporučuju shlédnutí této bláznivé záležitosti, Bill Murray je tady ve své vrcholné formě a proto je radost koukat na to, jak se filmu daří dostat diváka přesně tam, kam ho měl v úmyslu dostat! :-) Bavil jsem se od samotného začátku a nemůžu tvrdit, že by podobně dobrých komedií, bylo zase až tolik! ()

kagemush

Nikdo (nikdo!!!) nemá tak kožený ksicht jako pan Murray. V tomhle snímku spíše po lobotomii , než po botoxu. A k tomu ten Molina! (comedia del arte je věčná a já jsem tomu rád) ()

Martin741

Bill Murray ako tajny agent a na zaklade tohoto ma byt komedia? ...... LOL, ale Jon Amiel ako reziser sa snazi, a to sa ceni. 51 % ()

MrPierc

Oddychová komédia, kde se Bill Murray ocitne mezi špióny a zabijáky, protože si myslí, že je ve zinscenované hře. Murray je úsměvný a vše bere s lehkostí jeho tak typickou. Kozáčkový tanec je výborný. Pobavilo mě to a zachránilo před nudou. Zlatý střed. Nádherná Joanne Whalley. ()

C0r0ner

Když bych to nikdy neviděl, nic by se určitě nestalo, ale na jedno podívání to byla docela veselá taškařice, která především díky Biilu Murraymu hezky utekla a jeho šaškování mě bavilo celou dobu. To modré hodnocení ale nakonec asi odpovídá celkovému dojmu, protože mě nic nenutí, abych se na to podíval znovu. 70% ()

campix

Americká odpověď na britského popletu Mr. Beana? Tak to snad radši ne a bohužel ani Bill Murray to v hlavní roli příliš nezachraňuje. Jediným plusem je celkem svižný děj a několik situací, které už byly opravdu téměř na hraně perfektní komedie/parodie. Jinak mě Muž, který věděl příliš málo neměl naprosto čím oslnit. ()

Juto

Film je odvážne a ťažko opísateľné špionážne dobrodružstvo, v ktorom každý vie, že ich život je stávke... okrem postavy Billa Murraya. Mylne si myslí, že všetko, čo sa deje okolo neho, je typom výkonného umenia (akési Absurdné divadlo). Murray je záchranca filmu. Tak dobre sa potáca a robí aj to najzákladnejšie nedorozumenie vtipným. 6/10 ()