Příběh hazardního hráče (Matt Damon), který je postaven před osudovou volbu mezi láskou a hazardem. Příběh studenta práv, který svou nechuť zařadit se do "normální" společnosti kompenzuje geniálním talentem. Mike má totiž neobyčejné kombinační schopnosti a dovede uhodnout, jaké karty mají v ruce jeho partneři v pokeru. Na rozdíl od většiny profesionálních hráčů se ale Mike snaží nepodvádět a v tom se rozchází se svým komplicem, utápějícím se v dluzích (Edward Norton). (oficiální text distributora)

nascendi

Čakal som niečo, ako film o drogách. Veď gamblerstvo je podobná závislosť ako drogy. Bol som príjemne prekvapený, keď sa pred mnou odvíjal príbeh bez klišé, príbeh, ktorý aj diváka, ktorý vie iba to, že nejaké karty existujú a matne si spomína, že pred rokmi si zahral, sedmu, žolíka alebo kanastu, dokázal vtiahnuť do seba. Príbeh, ktorý si s chuťou a im príslušnou profesionalitou odohrali herecké esá, pričom dobre boli vybraní i herci epizódnych postáv. Príbeh, ktorý nekončil hollywoodskym happy endom, ale iba hráča po komplikovanom ubehnutí jedného kola opäť postavil do štartovacích blokov. ()

Rocky62

O mnohem lepší než o 5 let mladší bratr. Napínavější a působivější atmosféra, více agresivních hráčů a také vynikající John Malkovich. Pro karbaníky je tenhle film neodkladnou záležitostí. ()

Happens

Perfektní hra. Trochu lituji, že jsem přestal s pokerem. Pro lidi, co mají problémy s kartami, radím, nekoukejte na tento film, zvýšené riziko opětovného spadnutí do gemblerství. Snímek by nebyl tak živě působivý, kdybych nehrál. Objektivní soud neexistuje a subjektivní je na 90 %. ()

SeBig

Film o tom jak parta týpků hraje vyhroceně karty. Karty se dají hrát i normálně a nemusí se o tom točit film podle mě. Tenhle žánr asi není pro mě. ()

Chrustyn

Podvodnické filmy můžu a pokud se odehrávají v pro mě blízkém prostředí pokerových turnajů, kde můžete vše získat stejně rychle jako ztratit, mé divácké nadšení je ještě větší. K tomu ještě sympatické herecké obsazení a na takový film rovnou můžete vsadit all in. ()

mat.ilda

Poněkud mdlé, Worm s Mikem si divákovu dávku napětí patrně ukradli pro sebe, vztahová linka (že příběh hazardního hráče, který je postaven před osudovou volbu mezi láskou a hazardem) úděsná, stejně jako Damonův ženský protějšek. Zaujal Norton, jako nepoučitelné pako, na které lze ukázkově použít spojení odsáď pocáď, a to ještě v případě, že mu dlužíte laskavost, a snad ještě Turturrův mentor a Malkovichův štěk v ruském akcentu. Nu, i já byla stylová a udržela jsem po celou stopáž jeden výraz - poker face... ()

jojinecko

Pohodový pokrový film nielen o pokri, fajn herci...Nič viac, len ľahký žáner, pri ktorom pokrový karbaníci asi dostanú slinu. Btw John Malkovich je parádny "úchylák":) ()

poz3n

Will Hunting meets Tyler Durden a hrajou u toho karty. Pohodový film, který může být chvílemi trochu náročný pouze pro ty, kteří o pokeru neví vůbec nic podobně jako já a snaží se v těch cool promluvách najít trochu smysl. Hráčům vlastně nemám moc co vytknout, můžu si stěžovat jen na to, že mě příběh nepohltil tolik, aby jsem mohl jít do lepšího hodnocení. Nicméně na víkendový večer určitě pohodová volba. 6/10 ()

becki_tu

"Pravidlo číslo jedna: Zahoď karty, když víš, že nemůžeš vyhrát." Nevím jak ostatní, ale mě při sledování několikrát přepadla touha usednout za podobný pokrový stůl a zahrát si. Už jen pro ten nepopsatelný pocit - cítit se jako hráč. A možná už dokážu lépe pochopit, jak se cítí člověk, jehož život se odehrává u kulatého stolu s kupičkami žetonů. Vynikající film o pokru s ještě lepším obsazením v čele s Damonem, Nortonem a nezapomenutelným ruským „kmotrem“ Johnem Malkovichem. " - Víš co mě vždycky postaví na nohy, když se cítím mizerně? - Co? - Rozbalit královský fullhouse." ()

MeanWhile

Poker, filmy o pokeru, to je moje. To mám rád. Už předtím než jsem si tento film začal připravovat na shlédnutí, tak jsem věděl, že to pro mě bude dóst dobrá podívaná. Triky, fígly, blafy, všecko je to to samé, a i o tomto ve filmu jde. Těšil jsem se i na Edwarda Nortona, který mě i svými některými vtipnými hláškami nesklamal a i Matt Damon mi do filmu dobře zasednul, takže mi z celého filmu celkově vznikla pěkná večerní podívaná. ()

Morholt

Ty pokerové vsuvky doprovázené vysvětlivkami v Damonově podání neměly chybu. A to jsem prakticky po celou dobu netušil, jaká jsou pravidla hry, protože poker je pro mě španělskou vesnicí. Ale nakonec takhle se přece pozná dobrý režisér, když vám dokáže vám neznámou látku podat poutavým pohledem. Příběh sám o sobě nebyl nijak překvapivý. Dva kámoši, jeden má průser, druhý se to za něj snaží vyžehlit, je z toho ještě větší průser a všechno pak směřuje k závěrečné hře. Osobní vztahové drama hlavního hrdiny možná mohlo být trošku vyšperkovanější či vyhrocenější a určitě bych uvítal více Famke Janssen, ale již zmíněné karetní partie spolu s dokonalým obsazením daly ta drobné nedostatky takřka zapomenout. Škoda, že nejsem pokerový hráč. Určitě bych si to užil více. Přesto 85%. ()

jerry12

90%. Komorní snímek, který byl sice natočen pro mainstreamové publikum, ale doceníte ho naplno jedině v případě, že jste zažili ten pocit stát all-in se sázkou, která může být začátkem vašeho osobního bankrotu, a čekat, jestli to na ten table přijde, nebo ne. ()

BoPo

Vďaka tomuto filmu som prenikol do sveta pokru. Ústredná dvojica tu rozohrala hru, ktorú si užijete aj bez znalostí pravidiel. Celý zážitok dotvárajú skvelé vedľajšie postavy, z ktorých najviac vyčnievajú John Turturro a predovšetkým John Malkovich ako Teddy KGB. Jeho rituál so sušienkami je ozdobou Hráčov. ()

Lacike

Vraj jeden z najlepsich filmov o pokeru. Ja sice na karty nie som a ani filmy o nich ma extra nebavia, ale tento je jeden z tych mala, ktore sa mi pacia vdaka skvelej ustrednej dvojke. Sympatak Damon a večny smoliar Norton. Skoda, ze ten ich kamaratsky vztah nemal väcsi priestor. Alebo aspon romanticka linia medzi Damonom a Gretchen Mol, aby divak citil, ze Damon môze fakt vela stratit. Nakoniec je ale hlavnou liniou to, ze Damonova postava pochopila, co chce v zivote robit. Nie je to malo, ale k absolutnej spokojnosti mi predsa len kusok chybalo. Aspon ze tu su skvele zarane epizodne postavicky. Ci uz diabolsky mafian Malkovich, ktory ma slabost pre oreo susienky (ktore som nahodou pri sledovani jedol a su fakt dobre) alebo ostrielany hazardny mazak Turturo. Tempo filmu je pomalsie, ale vynimocne mi to nevadilo. Film ma taku zvlastnu atmosferu. S odstupom casu mi je trochu luto, ked vidim kam daleko to v kariere dotiahol Damon a jak sa strasne zahrabal ovela talentovanejsi Norton. No co uz. 7/10. ()

F.man

Flop, Turn, River. Check, Raise, Fold jsou pokerové výrazy varianty Texas Hold'em, kterých si v snímku docela užijete. Nečekejte však jakýkoliv přesah, tady se prostě a jednoduše nastaví hlavní děj, rozdají karty a spustí 121 minutová zábava, krerá s titulkama zkončí, stejně jako divákovy myšlenky nad tím co právě viděl. Ony dvě hodiny jsou však poměrně hustě našlápnuté zajímavýma situacema, ve kterých by divák díky velice povedenému castingu neměl mít problém s empatií, zejména do hlavní postavy Matta Damona, která velice přirozeně vtahuje do děje. Zvláštně se své role chopil Norton, ovšem pokud bych se měl pozastavit nad někým jiným než Damonem byl by to spíše John Malkovich a jeho ruský Teddy KGB, který na sebe strhne veškerou pozornost kdykoliv se objeví (škoda, že je to spíše sporadicky). Jako celek nepůsobí Hráči možná tak kompaktně a John Dahl z nich mohl "vytřískat" daleko více. Pokud však hledáte pohodový film, který si na nic nehraje mohli by Hráči být správnou volbou. Listen, here's the thing. If you can't spot the sucker in the first half hour at the table, then you ARE the sucker. ()

Marsik

Sice nerozumím ani základním pravidlům pokeru, ale i tak mi různé filmy o hazardních hrách přijdou atraktivní (Hráči se Stallonem, Oko bere se Spaceym, atd...). Ovšem Hráči s Damonem a Nortonem mi přišli jako jedna velká nuda. Nemělo to vůbec spád, což byla obrovská vada na kráse. Malkovichova role byla fajn, ale ten nedostal bohužel moc prostoru. Film s takovými velkými herci by měl mít vysokou úroveň, ale Rounders se dají charakterizovat pouze jako lehce nadprůměrná záležitost, kterou si už jen tak znovu nepustíte. 60% ()