Corky Romano - Noční můra mafie

• USA Corky Romano (více)

Agenti FBI zase jednou zaúřadovali a mafiánská rodina Romanů je v úzkých. Hlavě gangu taťkovi Romanovi je jasné, že pokud někdo včas nezlikviduje důkazy, půjdou si všichni členové rodiny na dlouhou dobu sednout pěkně do chládku. Kdo by byl ale takový blázen, aby se v přestrojení za agenta vloudil do centrály FBI a všechny kompromitující dokumenty opravdu odstranil? A přitom je řešení tak blízko. I klan Romanů má v sobě jednu černou ovci roztomile bláznivého veterináře Corkyho. Je ale jasné, že pokud se k vyslání Corkyho odhodlají, budou muset mafiáni počítat s tím, že nic nebude podle jejich plánů. Corky je totiž zmatkář k pohledání. (oficiální text distributora)

predators

Komedie pasující přesně na sobotní poledne, kdy nemáte co dělat a všechny filmy ve vaší sbírce jste již 3x viděli. :-) Není to nic světoborného, trapnost gegů nejmladšího synáčka Corkyho Romana je děsivá, ale dá se to přežít. Já se ale nenudil, takže průměr... :-) 50% ()

Torision

Myslím,že tohle si nezaslouží být lemováno černou barvou.Já jsem se místy i zasmál. Podobné filmy : Ace Ventura : Pet detective (1994), Tommy Boy (1995), Deuce Bigalow : Male Gigolo (1999) ()

mustafa

Typická americká komedie, kde je hlavní představitel neplánovaně zasazen k policii, aby zjistlil, co se o kom ví. Na takovém způsobu fuguje bezpočet filmů (např. Modrý blesk...). Hlavní představitel Corkyho Romana je doslova zoufalý a vůbec hraje strašně, jeho grimasy jsou neskutečně umělé a trapné. Přesto ale film není úplně špatný, najde se zde občas vtipná scéna (mafiánský veterinář). Největším kladem filmu je, že tvůrci vypustili fekální humor, který se stává hlavním tahounem "dobré komedie" ()

sta odpad!

Když jsem viděl ukázky na HBO, řekl jsem si: tenhle film vynechám! Bohužel jsem se neposlechl a vytrpěl asi půl hodiny. Pak jsem prožíval tu nejhorší noční můru poslední doby. Asi první případ, kdy čeští distributoři udělali dobrý (víc než výstižný) podtitul k filmu. ()

CageDepp odpad!

Myslim, že tenhle film je noční můra pro diváky. Nic tak trapnýho sem dlouho neviděl a taky sem to ani nedokoukal. ()

Colonist odpad!

Chudák Peter Falk v tom musel hrát snad pod nátlakem...ale abych se přiznal, někdy je to tak stupidní, že se prostě musíte smát. Jenže ne tak, jak to tvůrci zřejmě chtěli... ()

Tygrys

Musím se přiznat, že jsem se na Corkyho Romana koukal a smál jsem se. Vím že je to stupidita, ale viděl jsem to 3x a reagoval jsem pořád stejně, takže musím souhlasit s Martyrem a Bullseyem. ()

otík

Tradiční americká komedie o tom, jak se z ňoumy stane nejlepší agent FBI. Občas slušný gag, ale jinak trapně úsměvné scény o tom, jak někdo někam spadne nebo dostane pecku mezi oči, nohy, atd. ()

hans500

Ohromná ptákovina, ale na účet tvůrců se u toho dá pobavit. Jedna * za Petera Falka druhá za Vincenta Pastoreho. ()

mr.kliky

to že tam hraje ten debil chris kattan dava dohromady klidně až dvě hvězdy.. nevim je to mrdka, ale sranda taky. zn. nesledovat bez chlastu ()

smolicek04

Dobrý film pri ktorom som sa smial a to je myslím najdôležitejšie pri komédií. Najlepšie ale bolo hranie analfabeta a homosexuála :DPri tom sa skrátka nedá nesmiať. S tou zmrzlinou :D:D:D to bolo super. Ale u mňa majú len komédie a nič viac only 3* ()

P1tr

Přehrávající Chris Kattan na první pohled nedává snímku příliš šancí na úspěch, ovšem pokud filmu dáte šanci, myslím že se u něj párkrat zasmějete a těm méně náročnějším se bránice nezastaví. Klasická komedie o ňoumovi, který všem natrhne zadky aby si napravil reputaci a dostal se z potíží. ()

iXtr3m3

Ok, slabšie ako Undercover Brother, ale Chris Kattan je blázon a kvôli Noci v Roxbury už navždy nezabudnuteľný. ()