Hudební film, v němž účinkuje řada osobností amerického hiphopu, vypráví o dvojici kamarádů, kteří by si chtěli otevřít nahrávací studio. Elgin a David však mají konkurenty, kteří je vyzvou na souboj. Musí vytvořit jedinečné vystoupení, teď jim jde o všechno... (oficiální text distributora)

Brain-D

Fakt katastrofickej scénař a herecké výkony. Mě to příjde spíš jako hudební videoklip, který je pěkně na hovno ()

Borat

Hodnotit "tohle" jako film moc nejde. Za prvé tu nejde nijak moc o příběh, ale o tančení a herci si nemusejí pamatovat předlouhé dialogy, stačí když se naučejí mpár tanečních kroků. Film jako takový je dobře zpracovaný, ale trochu mě vadí jak je to všechno tak "COOL" a "HUSTÝ", až z toho jde hlava kolem. Energický breakdance a streetdance vás opravdu nabyjí energií tak, že si chcete po filmu zatancovat, né-li ještě během filmu. Jako kouká se na to hezky, ale pokud chcete nějaký hluboko fylozofický film, tak to nebudé správná volba. Nakládačka je prostě oddychová záležitost, u které se dobře pobavíte.|60%| ()

Prochy38

Moje přítelkyně byla hoperka a na tyto filmy jsem se prostě občas dívat musel. Tento byl jeden z těch typických. Černoši, hiphop (opravdu to není hudba), street dance (opravdu to má k tanci hrozně daleko) a "souboje", ve kterých jde strašně moc o všechno, všichni to berou naprosto vážně. Chlapi se snaží být strašně cool a nabušení machři, holky zase strašně sexy. Film, kterej mě takt dokonale minul, že je z tohoto žánru navždy poslední. Ani nevím, za co ta * je... ()

Tunri

Už zase, zase naprosto stejný sled událostí, naprosto stejná osnova filmu. To je to, co mi na těchto filmech vadí, stoprocentní předvídatelnost. A je jedno, jestli je to Step up 2 nebo Honey. Ty filmy jsou jeden jako druhý, tenhle film je rozdílný pouze v tom, že většina herců jsou černoši. A mimochodem jako rodinný film mi to opravdu nepřijde. Dvě hvězdičky pouze za tanec. I když bych radši dala 1 a půl, kdyby to šlo. ()

NGP

Výhradně za skvělou choreografii. Tanec ve filmu je lepší, než v jiných filmech podobného žánru. Vynikající pohyby herců, očividně profesionálních tanečníků mě bavili ze všeho nejvíc. Ale nic víc. Bohužel. ()

Limetka

Nejlepší hudební film,co jsem kdy viděla.Úžasný tanec,který ohromí každého.Svět mladých hoperů vypráví o tom,jak se dva nejlepší kamarádi pohádají kvůli holce,ale tanec je spojí zase dohromady.....A souhlasím s jaStecs,že černoši nejsou negři.......Žádný rozdíl mezi bělochem a černochem není.Lidi jako lidi,možná jen černoši mají více pigmentu a mají jiné rysy,ale co každej člověk je jinej..to je tak všechno v čem se lišíme od černochů. ()

smack

Mám dylema...Ať rozhodne škola...tak Tanec za 1, hudba za 3, děj za 5...když to zprůměrujem. Máme pěkné 3*. ()

marshall

Další vzpruha a důvod žít pro úzký okruh hip-hopových nadšenců. Přesně film podle mého gusta - prostředí amerického velkoměsta, kde drtivou většinu obyvatelstva tvoří černoši, slangová mluva lahodící mým uším, nezbytná drsná hudba a samozřejmě dech beroucí tanec, který mě nutí se bez ustání zamýšlet, co ty lidi s tím tělem všechno dokážou. Každý nezasvěcenec by filmu vytkl absenci důmyslnějšího děje, či hlubších dialogů, ale tenhle snímek rozhodně nevznikl, aby uspokojil filozofovy choutky, ale aby pohladil jistou skupinu lidí na duši... ()

Petey

Hudba, tanec paráda, ovšem zápletka a herecké výkony jsou slabší. Lil kim vypadá jako jedna z lehkých dívek ()

ER

Hudbu můžu,tanec můžu. A jestliže se v tomto filmu hodně skvěle tančí, tak to asi nebudou excelentní herci,kteří takový film utáhnou. Ani se tím pádem nedivím,že vše mimo tanec je zkratkovité a jen informativní (ve stylu "asi tak nějak se tady žije"). Co už mi vadí dost,je finále.Už zase soutěž,kde to vyhrají (hádejte 3x,vlastně stačí 1x),ti dva se usmíří ve 2 sekundách a mezi nimi poběhává prsatá.....to je jedno kdo,prsa jsou důležitější.Takže zazvonil zvonec (vlastně 50.000 dolarů) a pohádky je konec. ()

Bart16

Většinou komentuji pouze nové filmy,ale tady musím udělat vyjímku,protože vím,že mé hodnocení určitě nejednoho člověka překvapí.Tento film je čistě o tanci,respektive tanečních soubojích(tzv. battle).Pokuď se zajímáte,nebo se pohybujete v prostředí okolo hip hopu,break dancu apod,jako já,pak budete podle mě hodnotit film podobně,jako já.Pokuď vám tyhle věci nic neříkají,tak se budete u filmu neskutenčě nudit. ()

Likan7

I když je všechno strašný klišé, příběh je hroznej, herci ještě horší a celý to nedává smysl (zase jednou je pro všechny mladý nejdůležitější tancovat a utkat se v odvaz free battle dance hey nigga bitvě, kde to všichni rozbalej), jedno se nakládačce musí nechat. Má styl. Tanečníci jsou skvělý, choreo úžasný a pokud by celý film byl sestříhán jen z tanečních bitev, napálil bych plný počet. ()

D.awi.d

Tak jsem se dočkal... konečně film, kde jsou tak debilní dialogy, až jsem se musel smát.Proč teda ty dvě hvězdičky a ne odpad ? Protože když negři zklapnou a začnou tancovat, tak je na co koukat.A je tu toho tance víc, než v přeslazené Honey. ()

Nixon

Mám rád hip hopovou kulturu, ale o ní je tenhle film opravdu pramálo. Je to tak trapně zahrané, natočené na efekt (nepovedeně) a v podstatě o ničem. Film, ve kterém jde o co nejcoolovější seskupení frajerů! Bude se líbit jen těm, co na hip hop tančí taky plus některým dalším. 30-40% ()

Pharlap

Další z filmů, který trpí otřesným scénářem.. akrobatické a taneční kreace.. dávám 10 hvězd.. ale ten děj a dialogy kolem.. :-( Úplně stejný problém jsem měl u Step up 2.. kdy tanec hodnotim bomba.. mluveni nula :-) ()

Kdo s kým a za kolik

Kdo s kým a za kolik