Před pěti lety, Vincent Gotto zavraždil svého syna a pohřbil ho v plytkém hrobu s loutkou Pinocchia v životní velikosti. Když byl pak posazen za tento čin na elektrické křeslo, uvědomila si jeho obhájkyně Jenifer Garrick, že identitu skutečného vraha vzal se sebou do hrobu. Tajemná loutka Pinocchia, teď oficiální důkaz obžaloby, se shodou okolností dostává do rukou 8 leté dcery Jenifer. Děvče se stává závislé na loutce a Pinocchio ožívá po tom co byl odstřihnut od svých provazů. Jenifer se pokouší zachránit svou dceru, ale není již pozdě? (Q FILM PLUS)

beso74

S detskou hrou, myslím tým sériou to nemá nič spoločné, až nato že ju až príliš vykradá.... Ale kto by si to ináč pozrel? ()

henrycruel odpad!

Film nemá žádný smysluplný děj a snaží se pouze parazitovat na slavné hororové sérii. Celou dobu jsem se nudil a musel jsem se hodně přemáhat, abych tento „skvost“ dokoukal do konce. Zkrátka na Chuckyho žádný Pinocchio nemá. ()

MFZB

Zase raz som objavil v pohode filmík, ktorý tak na prvý pohľad ani nevyzerá. Pred dvomi rokmi som mal možnosť vidieť Detskú hru prvý diel, ale tá ma moc neprekvapila a preto som siahol práve po tomto filme, pretože som sa tu niekde dočítal, že komu sa nepáčila pôvodná séria, tak sa mu toto bude viac vidieť a asi to aj je pravda. Od prvého dielu som fakt nevedel čo mám očakávať a mierne som bol sklamaný, lebo som dostal niečo iné ako som si myslel. Tu som už zhruba vedel o čo pôjde, ale tak celkom mi to padlo dobre taký light horor, ktorý si myslím, že je tak trochu v kombinácii s drámou. Akože nejde o nič prevratného, ale tak padne dobre celkom, neni to nejaká brutalitka, ale dobre sa to pozerá. Nechápem veľmi tomu nízkemu hodnoteniu, pretože film fakt neni až také kravina ako sa zdá byť na prvý pohľad. Len asi prvý diel s ostatnými má prevažnú väčšinu fanúšikov. Ale chybou tohto všetkého môže byť aj jebnutý český zavádzajúci názov. S Chuckym toto nemá nič spoločné, toto je proste film typu "samostatná jednotka", len spracúva (vykráda) Chuckyho, ale kto to neberie takto tak sa mu tobude celkom pozdávať a navyše sú tu aj nejaké tie kozy, bobry takže si určite si tu niekto nájde to svoje... ()

uprchlice odpad!

Neskutečná mrd*ovina režiséra Kevina Tenneyho. Film neobsahuje nic, co by diváka mohlo pobavit. Loutka pinocchia byla k zblití a poslouchat se ten dřevěný deb*l taky nedal. Hrozná nuda. Herci šílený a hlavní "hrdinka", co si povídá s tou děsnou dřevěnou věcí, do filmu taky přidala jen lehký výsměch toho, že se nějaký naivka snaží dosáhnout úspěchu Dětské hry z roku 1988 a spíše došlo k tomu, že se natočila parodie s ksichtem dementního panďuláka, kterýmu se ani ten dřevěný čů*ák nepostaví. Nicméně tato děsná pí*ovina nesplnila ani procento z toho, co měla, což je vlastně dobře. Kdyby to byla alespoň kravina typu Chuckyho sémě. Nad tím se alespoň člověk pobavil (panenka ukazující k*zy, masturbující Chucky). Ale toto? Kde nic, tu nic. Zkrátka když se zábava hledá na špatném místě, je nejlepší to celé vypnout! ()