poster

Dětská hra 4: Syndrom Pinocchia

 • USA

  Pinocchio's Revenge

Horor

USA, 1996, 96 min

 • tom88
  *

  Dosť úbohé pokračovanie pomerne vydarenej série o Chuckym, ktorá bola dosť hororová aj zábavná, ani neviem, prečo tento horor nesie názov Detská hra. S predošlými dielmi má film spoločné veľmi málo. Bábka bola katastrofálna, dej nudný, stále iba dlhé očakávania a nakoniec veľký, silno zapáchajúci prd. Atmosféra sa vytratila už v druhom, až treťom dieli. Hercov snáď ani nemusím spomínať. Moc chabý hororík a réžia je sakra podpriemerná, inak technické prevedenie je dosť podpriemerné. 35%(14.10.2008)

 • cariada
  *

  Opět jeden kaz v serie stejně jako u Halloween 3 docela nechápu proč tvůrci takhle odbočí od hlavní linie a natočí takový brak. Tady je místo panenky loutka a místo kluka holka. Opět vrah předá schopnosti loutce, kterou odnese obhájkyně domů dceři (pěknej spratek). Nevím jak vás ,ale mě zarazila jedna velká nesrovnalost a to, že když odsoudí vraha na křeslo, tak ho hned druhý den popraví. Což je přece blbost, vždycky to trvá řadu měcíců i let než vůbec k něčemu dojde. Hodinu sleduje nic neříkající příběh loutka začne mluvit aniž by pohybovala rty, až potom se konečně rozhýbe , když mu holka na jeho přání přestřihne provázky. A muže začít "masakr" přesto je to velice chudé a laciné.(11.3.2009)

 • Bloody13
  odpad!

  Nenechte se zmást českým zavádějícím názvem, s populární Dětskou hrou nemá tahle kravina absolutně nic společného. Jenom sprostě vykrádá jednotlivé scény zméněného kultu, nic víc. Místo Chuckyho obsahuje podivnou loutku, která je tentokrát ze dřeva (dřevěná je bohužel i "herecky") a nemilosrdně dlouho čekáte, než se rozpohybuje a ukáže něco ze svých koníčků. Jenže záchrana přichází až příliš pozdě. Vražedná nuda!(23.7.2011)

 • fcreading
  **

  Tento mizerný horor od Tenneyho sa mi nezdal od začiatku. V celom filme sa skoro nič nedeje až poslednú polhodinku som sa královsky bavil. Tento horor o Pinocchiovi ktorý aj vykráda niečo s Chuckyho mi prišiel ako dosť úbohy. Predsa len Chucky bol lepší vo všetkých smeroch ale táto nudiarna? Nestojí to ani len za pozretie.(24.12.2008)

 • HappyDeath
  odpad!

  Co to mělo být? Film plný ničeho, špatných nelogických záběrů a nepodstatných věcí? Pokud ano, tak se to zcela podařilo. Nulové efekty a snaha o psychologický horror. Tenhle film by neměl nést název Dětská hra, protože jen Chuckymu kazí jméno. Už od první scény jsem byl více než znechucen a v průběhu se to snad jen zhoršilo. A to jsem si myslel, že horší film než Jezero II už neuvidím....spletl jsem se....(26.1.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace