Carnosaur

• Česko Carnosaurus (festivalový název) (více)

Výzkum v oblasti genetiky přivede geniální doktorku Tiptree (Diane Ladd – ''Rambling Rose'') k oživení dinosaurů. První z nich Tyrannosaur svým nezměrným apetitem roste do fantastických rozměrů a niči vše co se mu dostává do cesty. ''Doc'' Smith (Raphael Sbarge – ''Risky Business'') a Thrush (Jennifer Runyon – ''Ghostbusters'') jsou jediní dva lidé, kteří dokáží vzdorovat plánům šílené doktorky. A nastává boj proti jednomu z nejnebezpečnějších predátorů, kteří kdy žili na této planetě. (Five Stars Entertainment)

Clark_Kent

Čisté béčko a dneska už i kult. Carnosaurus dokázal nahnat strach. Navíc když jedna žena, která tvrdí, že dinosauři jsou vládci Země.To je pecka! ()

majk_n

Film vezoucí se na vlně rádoby Jurského parku s totálně pitomým dějem, herci ...Od odpadu jej zachránilo jedině to, že znám ještě horší ()

djbarrel

Před mnoha lety, když jsem byl malý to pro mě byl naprosto fascinující horor s dinosaury. Dneska to samozřejmě takhle nefunguje, dinosauři jsou dost gumový, ale film má cosi do sebe. V zásadě se dá říct, že myšlenka není zlá a scény s dinosaury v pustině fungují alespoň pro mě i dnes. Snad jen lepší dinosauři by se ve filmu vyjímali lépe, ale z hlediska žánru se jedná o lepší film než mnohé jiné klony daleko mladšího data. 65 % ()

Future_F odpad!

Keby k tomu filmu napisali na miesto Horor / Sci-Fi ,ze je to Komedia tak by som tomu dal ****,ale bohuzial,carnosaurus ma jednu dobru vlastnot že je SPLACHOVATELNY :))) ()

Carnosaurus

Nostalgie z dětství, která ne a ne odeznít. Je to taková roztomilá blbinka, která se však podle mě může pyšnit slušnou atmosférou. Najde se zde i pár (chtěně) zábavných míst...např. souboj dinosaura s bagrem má grády. Byly doby, kdy jsem se bál, že při cestě do sklepa pro brambory mě sní Carnousaur, a to už něco znamená. Teď už se Carnosaurů nebojím, ale přesto si myslím, že je to snímek, který stojí za pozornost. Je spousta mnohem horších filmů (třeba Carnosaur II? :) ()

Pavlo odpad!

Otrasný film, ktorý ťažil vo svojej dobe z úspechu Jurského parku. Ani pár strašne odfláknutých makiet dinosaurov hopkajúcich dejom plných sračiek a hrozných hereckých kvázi výkonov, nezachráni tento veľký SHIT z bahna, do ktorého patrí právom. Jasný príklad odpadu. ()

Mark1983

Na tento horor jsem taky narazil ve videopůjčovně a líbil se mi...ve školních letech. Dokonce jsem si ho z televize natočil na videokazetu přes video, ale s postupem času to pak pro mě už tak fascinující nebylo. ()

Destoroyah

Tak toto sa ani neoplatilo pozrieť pretože toto bola taká hlúposť že sa to ani nedalo pozerať. Príbeh totálne niekde v tramtárii, herci sú hrozný, model dinosaura je hrozný a to spracovanie...najprv sa tu zo sliepky vyliahne dinosaurus, potom zo slepačích vajec padajú malé jašteričky a potom tu žena kladie dinosaurie vajíčka a doslova ich strieľa z...no viete čo myslím. Totálna abnormálna, paranormálna a nenormálna kopa sračiek ktorú už v živote nechcem vidieť. Ani poriadne neviem kde vo filme som našiel tie dva body. HODNOTENIE: 2/10 ()

==T=P=M==

Tohle je kult :D:D Gore scény vyjimečné svoji brutalitou a nekvalitou, "T-Rex" izolovaný na jakési "diskotéce" uprosřed supertajné laboratoře, žena, která tvrdí, že dinosauři jsou vládci Země, ta stejná žena rodící dinosaura, souboj "T-Rexe" s ještěrkama na staveništi.... no o zábavu je během té necelé půl druhé hodiny postaráno opravdu královsky :D:D:D ()

Indominus

Někde narychlo vyhrabaný a oprášená béčkový scénář, který honem musíme natočit, Spielberg dělá něco o dinosaurech a tak se na té vlně zkusíme svézt - asi tak nějak to bylo. Ovšem když vidím třeba dnešní dino-céčkové filmy (Věk dinosaurů např.), je to skvost i díky použitým trikům ze staré školy (samozřejmě žádný Heryhausen, ale ještě poctivá animace), které jsou stokrát lepší než levné pc triky. A ten příběh není tak blbý, navíc D. Ladd je skvostná. No a taky mi bylo devět :) ()