Chlapec Andy dostane k narozeninám figurku ve skafandru - Buzze Rakeťáka. Má už spoustu dalších hraček, nejraději má figurku kovboje Woodyho. Netuší ale, že vždycky v noci, když Andy spí, ožívají. Buzze si všechny hračky ihned oblíbí, až na Woodyho, který na něj žárlí. Dokonce Rakeťáka jednou shodí z okna na dvorek, což mu mají ostatní hračky za zlé. Andy odjíždí s matkou na pizzu; nemůže najít Buzze, a tak si vezme s sebou Woodyho. Rakeťákovi se podaří z dvorku utéct a naskočit do auta. S Woodym se ale nepohodnou, oba vypadnou z auta. Cestou je sebere zlý kluk Sid, který bydlí vedle Andyho a je o něm známo, že své hračky mučí. Buzz a Woody se pokoušejí utéct, hlídá je ale Sidův zlý pes. (TV Nova)

Frix

Výtečné! A to zdaleka ne jen svým revolučním technickým provedením, ale hlavně skvělým příběhem a citem pro malé i odrostlejší diváky. Nechť žije John Lasseter, už se zatraceně těším na The Incredibles :) ()

SirGawain

Nejlepší film od Pixaru a zároveň nejlepší animovaný fim pro děti vůbec. Na svou dobu naprosto revoluční. Film by podle mne obstál i v současnosti. ()

Předseda

Život hračky začíná vybalením z krabice a končí v popelnici. Záchrana životů začíná, porušme neúprosné curiculum vitae! ()

benny159

Tomu sa vraví revolúcia v animovaných filmoch. Príbeh super, postavy super, nápad super. Pixar s týmto naozaj poriadne zahviezdil ;) a hviezdi doteraz. ()

Blazis34

Příjemný animák s moc hezkým dějem odehrávající mezi říší hraček a jejich drsným uživatelem. John Lasseter utvořil povedené dílo, které je skvěle designově zpracováno a na konci samožrejmě zvítězí dobro nad zlem. I když nemůžu vytknout nějaké chyby, dávám 70% - tři hvězdičky. ()

m.zales

Tenhle animák jsem do svého žebříčku nejlepších filmů prostě dát musela...všechny tři díly jsou úžasné, vtipné, zábavné, prostě skvělé...vyrůstala jsem na něm, uměla jsem nazpaměť všechny věty, viděla jsem ho snad stokrát... a když se na něj kouknu s odstupem času, zase objevím nové a nové vtipy, které jsem jako malá ani nezpozorovala... :D ()

Al Pacino

Začátek jedné nejhezčí animované trilogie. Zasloužených 5*. Jen taková zajímavost, hračka jménem kolečkář mi připomněla postavu beznohého pistolníka z filmu Hodný, Zlý a Ošklivy. ()

spacemaster

Připadá mi že z takových filmů už jsem vyrostl (nebo jsem do nich ještě nedorostl) a to mi obas přijde líto. Někdy se mi stýská po dobách kdy jsem mohl sednout k televizi a sledovat naprosto každou kravinu co právě šla s otevřenou pusou. Nechci tvrdit o Toy Story, že je to kravina nechápejte mě špatně, ale už to jaksi není film pro mě. Už holt nejsou časy kdy jsem se mohl bezstarostně kochat nezkažen pesimistickým pohledem na svět. ()

elanista1

Skvely napad, zavriet hracky do detskej izby, vdychnut im zivot a o zabavu na 80 minut mate dokonale postarane, a nie len vy deti, dokonca aj my dospelaci, lebo ono to ma aj dej aj vtip. Velky milnik v animovanom svete. ()

Slam7

Totální průlom v animovanejch filmech, to zpracování...to se muselo zalíbit každýmu, jak dětem, tak i rodičům. A určitě mi dáte za pravdu, když řeknu, že sem jako malej fakt věřil, že mi hračky běhaj po pokoji, když nejsem doma:) Kdo tenhle film (z mojí generace) neviděl, tak prostě neprožil plnohodnotný dětství ()

DePompon

Úžasná rozprávka, hraničiaca s komédiou. Námet, scenár, dramaturgia, hudba, réžia... to všetko si zaslúži päť hviezdičiek. Fakt, že ma po toľkých rokoch neomrzela a púšťam si ju doteraz, by si zaslúžil ďalšiu hviezdičku, no toľko ich tu nie je. :) ()

mata77

Pozrela som si to aj v pôvodnom znení a musím uznať, že okrem prvej 3D rozprávky od Pixaru som ocenila aj prácu samotných hercov. Samozrejme, tvorcovia nenechali nič na náhodu, a okrem prelomu v animovanej tvrobe, si dali záležať aj na silnom a poučnom príbehu. ()

VincK

Nejhezčí a asi i nejpovedenější pohádka od studia Pixar. Ani nevím, kolikrát už jsem tenhle animovaný film viděl a i po všech těch letech dokáže člověku vykouzlit stejný úsměv na rtech, který nezkazí ani zlověstný spratek Sid. ()

lobo87

Prelomový animák. Veľmi ľutujem, že som ho nevidel v čase jeho vzniku, ale oveľa neskôr, keď už jeho účinok na diváka, odchovaného ďalšími pixarovskými skvostami nie je taký silný. Okrem nadčasovej animácie zaujme aj zaujímavým príbehom a postavami, humorom i pointou... 80% ()

Do Ledového království se vrátíme i počtvrté

Do Ledového království se vrátíme i počtvrté

17.11.2023

Disney a Flash v kinech zakopli

Disney a Flash v kinech zakopli

19.06.2023

Strastiplná produkce Flashe by vydala na samostatnou knihu, minulý týden ale komiksový blockbuster konečně vběhl do kin a díky nadějným vyhlídkám, kdy podle některých odhadů mohl mířit až na… (více)

Disney oznámilo kupu animáků a taky vyhazovy

Disney oznámilo kupu animáků a taky vyhazovy