Chlapec Andy dostane k narozeninám figurku ve skafandru - Buzze Rakeťáka. Má už spoustu dalších hraček, nejraději má figurku kovboje Woodyho. Netuší ale, že vždycky v noci, když Andy spí, ožívají. Buzze si všechny hračky ihned oblíbí, až na Woodyho, který na něj žárlí. Dokonce Rakeťáka jednou shodí z okna na dvorek, což mu mají ostatní hračky za zlé. Andy odjíždí s matkou na pizzu; nemůže najít Buzze, a tak si vezme s sebou Woodyho. Rakeťákovi se podaří z dvorku utéct a naskočit do auta. S Woodym se ale nepohodnou, oba vypadnou z auta. Cestou je sebere zlý kluk Sid, který bydlí vedle Andyho a je o něm známo, že své hračky mučí. Buzz a Woody se pokoušejí utéct, hlídá je ale Sidův zlý pes. (TV Nova)

Dinsberg

Fil krásně odpovídá na otázku, proč se hračky nikdy nenajdou tam , kde jsme je odložili. Hračky záhadně mizejí a pak se zase objevují. A to jen proto, že neznáme jejich duši. Film o hračkách pro děti, od "dětí", které odmítli stát se dospělými a za to jim dík. ()

yaqwsx

První díl celé trilogie si mě omotal kolem prstu. Toy Story již od malička patřila k mým oblíbeným. Vzpomínám, jak jsem se jako malý pomalu bál těch znetvořených hraček... Jak mě děsila představa roztrhání na kusy. Prostě nádhera. ()

george82

Je to už doba, co jsem to viděl, ale na to kdy to vzniklo, to bylo naprosto průlomové, šokující a perfekcionisticky zpracované. K naprosté dokonalosti mi tam ovšem něco chybí. Asi ale opravdu podstatný malý kousek. ()

KateW

Dá se zařadit mezi nejlepší animáky. Nechybí humor, pro děcka lze najít ponaučení a tak dále a tak dále... Jednoduše chytrá pohádka, u které dospělí neumírají nudou a nervou si vlasy ()

boombang

Roztomile a dojemně infantilní. Doufám, že další díly jsou lepší. (Nejvtipnější je - kupodivu? - tyranosaurus.) ()

zrx

Nezajímavý příběh. Na svojí dobu revoluční provedení, ale to je tak asi všechno. Určitě to není na lepší než průměr. ()

Nightmare89

Tento film znamenal prevrat v animovanej kinematografií a spoju s "dvojkou" sú pre mňa zatiaľ najlepšími pixarovkami vôbec. Skvelý príbeh vám zaručí zážitok, ktorý si ihneď zamilujete a to nemusíte by vôbec deťmi! ()

N3O

Pokud bych to měl brát z pohledu toho malýho kluka, tak je to perfetní animák. Dneska už bych se na to nepodíval. Nepopírám ale kvalitu zpracování a jednoduchý přímočarý děj, tady platí, že méně je někdy více. ()

Born2BeAlone

Animák, který navždy změnil svět kresleného filmu. Ano - od té doby se objevilo a objevuje mnoho propracovanějších a vtipnějších celovečeráků, ale Toy Story bylo první a opravdu nápadité. ()

anyonecek

Pokaždé, když jsem byl nemocný jako malý, vždy jsem si z videopůjčovny tento film půjčil a každý den se na něj díval. V roce 1995 určitě velký BOOM takováto animace i dnes se mi velice líbí provedení tohohle filmku. Prostě klasická dětská podívaná, myslím si, že většina lidí na tomto příběhu vyrůstala ;). Nemám co dodat u mě za 100%. ()

J*A*M*B*O

No, no, no, neviem čo mám k tomuto filmu povedať. Nie je zlý ale Disneyovky veľmi nemusím a to by musela dosť zaujať aby som dal viac ako 7 bodov. To isté to platí aj pri tomto filme. 7/10 bodov. ()

helrohir

Technicky prevratný film, ale to zďaleka nie je jeho jedinou pozitívnou stránkou. Skvelý príbeh, množstvo humorných situácií aj dojemných scénok, jednoducho je to jeden z najlepších animovaných filmov v histórii. V detstve som bol pri každom zhliadnutí úplne namäkko, ale baví ma to aj teraz, takže nie je o čom - jasných päť hviezd! ()

Do Ledového království se vrátíme i počtvrté

Do Ledového království se vrátíme i počtvrté

17.11.2023

Disney a Flash v kinech zakopli

Disney a Flash v kinech zakopli

19.06.2023

Strastiplná produkce Flashe by vydala na samostatnou knihu, minulý týden ale komiksový blockbuster konečně vběhl do kin a díky nadějným vyhlídkám, kdy podle některých odhadů mohl mířit až na… (více)

Disney oznámilo kupu animáků a taky vyhazovy

Disney oznámilo kupu animáků a taky vyhazovy