V louisianských močálech je objeveno zmasakrované tělo, a protože není první, je zmatené policii vyslán na pomoc soudní lékař Sam Rivers a bioložka Mary Callahanová. Rybář Elmer je zavede do osady tvořené obytnými čluny a domy na kůlech, obývané pestrou směsicí lidí. Sam tam vyrůstal, a tak se tu na rozdíl od Mary cítí jako doma. Od Glorie, manželky jedné z obětí, se dozví, že vše začalo před několika měsíci, kdy v jednom z mělkých úseků ztroskotala loď. Elmer jim místo nehody ukáže. Zatímco Sam s Mary prozkoumávají trosky, je napaden něčím děsivým, co se ukrývalo pod hladinou. Při pokusu o útěk nevědomky zapnou naváděcí signál, který je zachycen asijským majitelem lodi, jenž okamžitě na místo vyšle profesionálního lovce s dobře vyzbrojeným týmem. Téhož večera tajemný rybí netvor znovu zaútočí... (TV Nova)

pavont

V podstate velmi slusny horor so zaujimavym koncom. To co ho sraza do priemeru su dost beckove triky a hlavni herci, ktori su strasni. ()

Adoshek odpad!

Hrozná blbost, která místo pocitu strachu navozuje spíše smích a nutné kroucení hlavou nad tím, jak v roce 2004 může někdo udělat triky na úrovni Zemana a jeho Cesty do pravěku. Kdybych dal byť jen jednu hvězdu, křivdil bych ostatním filmům, které jsem ohodnotil výš. ()

Smashed

Tenhle film sice nemá od ostatních nejlepší hodnocení, ale mě se líbil. Taková příjemná jednohubka. Stačí vypnout mozek a je zábava. Nejprve nic nic a pak bum. Ryby žerou jednoho po druhým. A domy v močálech? Jako upřímně, mě by tam nikdo nedostal a nechápu, jak tam někdo může delší dobu žít, ale budiž. ()

Bow-Z

Bohužel jsem na film přepnul v době, kdy už půl hodiny běžel. Viděl jsem partu lidí, kteří jsou pos... strachy z něčeho, co se skrývá v močálu. Chtěl jsem vydržet, jen abych se mrknul na to monstrum, ale musel jsem to dokoukat až do konce. Predátor z hlubin mě rozesmál víc než nějaká komedie. Bylo to jako kdyby se scénáristi inspirovali Tarantinovsko-Rodriguezovským Grindhouse a natočili poctu béčkovým zvířecím hororům (taky spojili ty nejčastější - anakondo-žraloko-pyraňa). ()

BMAXX

Film, který pobavil v jeden nudný večer celou hospodu včetně mě. B-čkový horor s ukousnutýma hlavama, nohama, rukama a vším možným... Jestli je Vás víc a chcete se od srdce zasmát, vřele doporučuji. :-) ()

Vaso

Predátor z hlubin Taková směs Anakondy Pirani Aligátora s patřičným zbabělcem i hrdinou, který zachrání krásnou holku před zmutovaným netvorem, padouch co to má na svědomí, samozřejmě pro prachy - prostě vše co má béčko mít. Jak to, že to nefunguje? ()

Hansolo35

Obě hvězdičky za komediální žánr s prvky horroru :-). Protože tohle autor nemohl myslet vážně. Nulová logika postav, srandovni rybojesterky, hloupá zapletka a skoro porad tma. Přesto jsme se vydrželi smát až do konce, který nebyl moc překvapivý. Dokonce nám vyšlo i tipovani kdo na konci přežije. ()

Radeck

Nevím proč se povětšinou píše u těchto filmů jakoby odpadové Béčkové horory. Já mám právě takové jako je tenhle moc rád a náramně jsem se u toho bavil a když máte ještě velkou touhu to vidět znova tak na něm safra musí něco být. Dal bych ryzí tři hvězdy ale jelikož jsem nemohl odtrhnout oči s nádherné černošské herečky K.D. Aubert tak musím dát zákonitě hvězdičku navíc pro tu její přirozenou krásu. ()

Souboj akčních velikánů

Souboj akčních velikánů

11.01.2008

Tak tohle je stoprocentní kachna, a i kdyby náhodou ne, sotva se někdy podobný projekt dočká realizace. Zní to však natolik zábavně, že se s vámi o tu představu musíme podělit. Co napsat na úvod?… (více)