Prci, prci, prcičky

• USA American Pie (více)

Středoškoláci Jim, Oz, Kevin a Finch vyrážejí na mejdan ke spolužákovi Stiflerovi. Na večírku je spousta pěkných holek a kluci věří, že se jim podaří některou sbalit a zažít s ní první sexuální zkušenost. Jimovi se líbí vnadná výměnná studentka z Česka Nadia, Oz má v plánu užít si s půvabnou vysokoškolačkou a Finch doufá, že potká tu pravou. Kevin vyráží na večírek se svou přítelkyní Vicky, která se nebrání uspokojit ho, na opravdový sex s ní ale zatím nedošlo. Na večírek se snaží dostat i šprti ze školní kapely, jejich vstup je ale zamítnut. Přestože se kluci snaží, během večera všechny jejich plány zkrachují a ráno jsou všichni čtyři stále panicové – na rozdíl od ohyzdného spolužáka Shermana. Kluci jsou zoufalí a naštvaní, nechápou, co dělají špatně. Pak přichází Kevin se zajímavým nápadem – kluci musejí sami sobě slíbit, že do maturity zažijí první sexuální zkušenost; nemohou připustit, aby nastoupili na vysokou jako panicové... (TV Prima)

5150

Tak jsem se k téhle komedii po více než 20-ti letech vrátil a vůbec jsem netušil, že se budu znova tak skvěle bavit. Prostě tenhle druh humoru stále můžu a doufám, že mi to ještě nějaké desetiletí vydrží..)) ()

GeusX

Viděl jsem film při jeho premiéře. A i teď, po dalších 25 letech, je to stále hodně zábavná komedie. Pár trochu ulítle nechutného humoru, ale většina velmi vtipná. 80% (Viděl jsem rozhodně více než 5x... a viděl i všechna pokračování, ale první ze série je nejorginálnější.) ()

Avalon820

Ve své době nesmírně populární a dnes už v podstaně legenda. Dlouho jsem se tomuto dílu vyhýbal, ale nakonec jsem byl mile překvapen. Udivuje mě, že hodnocení není v červených číslech, protože dřív nebo později se tento film zařadí mezi klasiku žánru (čehož dosáhne pravděpodobně jen díky tomu, že je mezi teen komediemi jeden z mála opravdu vtipných). ()

Terva

CITÁT - Jako panicové povstaneme a jako muži uspějeme......... Komedie o tom, jak přijít o panictví..... Scénář : Adam Herz. Kamera : Richard Crudo. Hudba : David Lawrence. CHYBY VE FILMU - 1 - Když stojí Finch u kulečníkového stolu a povídá si se Stiflerovou mámou, tak se pozice žluté koule na každém záběru mění. 2 - Když Vicky sedí s Kevinem na posteli, má Vicky modrý kelímek s pitím. V dalším záběru je již vidět kelímek průhledný.... .........Až na čtvrtý pokus udělila filmu MPAA rating R. Předtím to bylo NC-17.......... CITÁT - Víš, když přichází jaro, je to něco úžasnýho - jako vůně čerstvýho deště. Vykuř mi ho krásko! Kdo se chce pobavit, uvolnit a nevadí mu mírně brutálnější styl humoru, tak tady to je. ()

JohnCZ

Tady nelze ani jinak, American Pie jsou kult! Po posledním shlédnutí zvyšuju na 5*. Na takhle citlivě podanou, ale zároveň neskutečně vtipnou a zároveň pravdivou komedii v dnešní době nenarazíte. Perfektní herecké obsazení, v rámci mezí inteligentní humor, výborný soundtrack a Stifler's mom! A nezapomenutelný S. W. Scott v roli Stifmajstra, tuhle nálepku už mu nikdo nesundá... Je zvláštní, kolik věcí z tohoto filmu se uchytilo i v reálném světě. Např. slovo MILF, ale i mnohé hlášky typu "leštit bambus" atp. Jak už jsem říkal, prcičky jsou kult! Poučení na závěr: Nepijte sakra cizí pivo! ()

corpsy

MCBP. Veď viete. Klasika ( a naozaj podarená ) teeneagerskej sex komédie, taký PORKY´S 90. rokov. Kultové hlášky a scény. V tej dobe to azda miloval každý, ešte školou povinný. ()

Marek1991

Tento diel to celé odštartoval, celá nezabudnuteľná séria najmä s pôvodnou partičkou mala niečo do seba. Pôvodne moja mama nechcela, aby som to pozeral, ale veľa sexu tam teda nebolo, skôr sa o ňom hovorilo a bolo to prestrihované. Najmä však išlo o komédiu, teda scénky, hefty, hlášky. Na konci 90. rokov z toho bolo cítiť ešte tú atmosféru tých rokov, neskôr to už bolo a aj je také zastaralé, dobové, nostalgické. Celkom sme sa na tom najmä chalani bavili. ()

Falcor

Je to sice nechutně trapné násilné oslovení nejednoho natěšeného výrostka, ale i tak jsem se přistihl, že se u toho nečekaně občas zasměji a pobavím. Název vystihuje podstatu a myšlenku filmu. Koneckonců, jednou to bylo poprvé u každého. Nebo zatím ne? Neboj, dočkáš se. No a jestli umíš péct, můžeš mít i určitý náskok před vrstevníky. Nechutný náskok. ()

PauloZ

Pro mě už dnes kultovní komedie tohoto žánru! Když jsem ten film viděl poprvé (bylo mi asi 15) , tak jsem si představoval, že su to já v tom filmu a moji kamoši :-D. Komedie o strátě panictví 4 borců v den maturiťáku, ideální příležitost. Mě se to hrozně líbilo, kdykoliv se na to znova rád podívám. Stifler je kapitola sama o sobě a bez něho by to bylo sotva poloviční. Pro mě zatím nepřekonaná komedie tohoto ražení a co víc, Mutt od Blink 182 ... 5* a srdcová záležitost. ()

F.man

Tak jsem včera viděl asi po desáté "prcičky" a nikdo mi nevymluví, že minimálně v žánru teen komedií se jedná o nadstandartní film. Samozřejmě, že nejde o nic duchaplného, ale vtipné a poměrně nefekální fóry, uvěřitelnost (dělali jsme na střední to samé) a příjemná atmosféra... No úplně s čistým srdcem čtyři hvězdy - tenhle film mě totiž fakt baví. This one time, at band camp, I stuck a flute in my pussy. ()

sidzej

Skvelá teenagerská komédia o skupinke chalanov, ktorý uzavrú dohodu o zrušení svojho panictva. Cestou ich však stretne veľa trapasov...... Navyše Jimov otec je vážne klasa. *** a ½ . ()

ConanVJ

Skvělá teen. komedie, která je pro mě hlavním představitelem tohoto žánru. Filmek je plný pěkných bab, skvělého humoru a pěkné hudby. U tohoto filmu jsem se skvěle bavil v kině s kamarády a nedám na něj dopustit. Za mě jasných 100% :) ()

Marsik

FILM+ - Je mi záhadou, proč hodnotím PPP až nyní, jelikož jsem to viděl nejméně 15x. Pro mě je to průlomová záležitost, do roku 1999, resp. 2000, kdy to bylo k mání na VHS, nic podobného nebylo k vidění. Tato komedie odstartovala dobu teen-movie a já a úsměvem na rtech vzpomínám na ta léta konce ZŠ, kdy jsme to s kamaradem sjížděli po vyučování u něj dom na videu, poznávali díky tomu všechny ty věci kolem sexu a neskutečně se u toho řezali. Zároveň je to moje nejoblíbenější komedie pro mladistvé a díky původnímu českému dabingu si dodnes pamatuji celou plejádu hlášek. Je až zarážející, že je filmu přes 20 let a znovu a opět musím říct: "Čas strašně letí!" Všechny kluky a holky z Amerického koláče budu mit stále rád. 100% ()

Kryton

V době vzniku dostal film doslova kultovní status a kdo ten film neviděl byl looser né podobný sherminátorovi. Ted už mě to moc nepobaví , ale své kouzlo to má. Daleko lepší než další díly co následovali po trojce. Ještě , že máme tak hezký holky :-P. ()

spaceboyCZ

Ve sve dobe dost jedinecny a mozna i necim prulomovy bijak, ktery pobavi i po letech vice nez jeho dva nasledujici dily (ty dalsi tri - 4, 5 a 6 - jsou co se vtipu atd. tyce trochu jinde) ()

Johanka

Celkem zdařilá komedie pro mladé. Alespoň, že Amíci dokáží natočit, jak se baví a o čem přemýšlí dospívající mládež. Docela jsem se bavila ()

Nové Prci, prci, prcičky jsou na cestě

Nové Prci, prci, prcičky jsou na cestě