Předem musím říct, že jsem neviděl předchůdce tohoto filmu Dobrodružství Poseidonu a tak nemohu porovnávat tento film s originálem. I přesto podle mě je tento film vcelku slušný a stojí za shlédnutí. Efekty jsou na výsost dobré, až přehnaně reálné a to se mi na filmu líbí. I přesto je film hodně komerční jelikož se na palubě objeví zpěvačka z kapely Black Eyed Pyes. Příběh mi přijde jako už ohraná písnička, takže je jasný jak to skončí. Zase je pravda, že za ty peníze co do toho Warner Bros. dal toho moc nevzniklo i když ty kulisy museli být drahé. Škoda, že ten film Warnery potopil.(2.8.2006)

Kdyby se nekonal nelogický a klasicky vyklišovaný závěr, tak bych byl ochoten jít až na 4...ale pardon, ten závěr musel scénárista napsat nejspíš přímo na place, kdy už všechny ostatní scény byly dotočené...nebo jinak nevim. Takové, nebojím se říct, pyčoviny, které se děly v posledních asi 20 minutách bych do filmu nedal, ani po amputaci poloviny mozku.(6.8.2006)

Z původního Poseidonu už si nic nepamatuju a tak nejspíš proto pro mě nebyl tento film utrpením jako pro mnoho ostatních. Zkrátka skrz naskrz průměrný katastrofický film, předvídatelný až půdu, s nepřekvapujícími postavami, vztahy, úmrtími a obětmi. Škoda, že režisér neměl odvahu odchýlit se alespoň v něčem od zaběhaného schématu katastrofického filmu(21.7.2006)

Do Varů jako "půlnoční film" se to skvěle hodí, takovou vysmátou atmosféru, kdy se posměšně tleská každé podařené záchranné akci a každé stupidní hlášce, v normálním kině nezažijete. Ale film jako takový ničím nepřekvapí. Hrdinové jsou hrdinní, voda je mokrá, CGI grafika je špatná (úvodní vychvalovaný záběr možná stál dva miliony dolarů, ale postava Joshe Lucase se po digitální lodi pohybuje ještě méně přirozeně než postavičky v Diablu), dialogy jsou debilní (mým favoritem je následující rozhovor dvou dívek: "Tvůj táta mi někoho připomíná." "Když jsem byla malá, dělal starostu New Yorku." "COOL!"), konec je happy...ale po všem tom (rádoby)umění jde o příjemnou změnu.(6.7.2006)

Tak takhle ma vypadat spravne zvladnutej remake. Pribehove se drzi originalu, takze i tady je to celkem predvidatelnej a jednoduchej dej, ale celej film je natocenej sviznejs, taky ma film jen 85 minut, coz bylo tak akorat. Taky mi prisel film drsnejsi, se smrtma si nedelal starosti ani puvodni, ale tady obcas chcipaj fakt nechutne a chcipa jich hodne. Az teda na hlavni partu, tady se oproti originalu zase docela setri. Sem tam je ve filmu nejaka scena, ktera jak kdyby vypadla z puvodniho filmu, ale obcas tvurci pridou s dobrym napadem, vetsinou na nejakou prekazku. Herci, ackoliv na to ze zacatku nevypadali, byli nakonec v pohode. Jeste zbejva zminit, ze uvod je odbytej behem deseti minut a pak nastoupi od zacatku do konce napinava podivana, to vse navic podporeny az na par vyjimek paradnima trikama. Ja byl spokojenej.(4.12.2008)

• - Někteří členové štábu si z dlouhotrvajícího natáčení ve špinavé vodě odnesli různé infekce. (imro)

• - Natáčení se zúčastnila i slavná zpěvačka Fergie ze skupiny Black Eyed Peas. (Dlee)

• - Interiéry se natáčely ve dvou rozličných studiích. V jednom bylo všechno vytvořené normálně a v druhém hlavou dolů. (imro)