Prci, prci, prcičky: Na táboře

• USA American Pie Presents: Band Camp (více)

Stiflerův mladší bratr Matt musí strávit léto v nechvalně proslulém hudebním táboře. Akce se skrytou kamerou a žhavými praktikami na sebe nenechají dlouho čekat. Jenže pak se zamiluje do kamarádky ze skupiny, Elyse, a všechno je vzhůru nohama. S radami přispěje i svérázný vedoucí, Jimův otec, a vás čeká skvělá zábava! (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

cross

Zapomeňte na předchozí (vydařené) díly... Čtverka Prciček je pouhopouhou přehlídkou až nepříjemných klišé - špatní se napraví, láska dostane přednost před vtipem... No, prostě vše, čemu se v podstatě předchozí díly vysmívaly... Nehledě na to, že bez starých známých to prostě není a nebude nikdy "ono". Špatné pokračování, které snad nebude mít podobného následovníka.... ()

Guzo

Nechápu tak malé hodnocení, Band Camp je jen jiný film, než první tři díly prciček, ale podle mého na stejné úrovni.. Zasazení prostředí do hudebního tábora je skvělou myšlenkou autorů, vždyť odkazy na různé příhody se objevují už od začátku. Navíc se tenhle díl netočí opět jen kolem sexu, je tu i (do určité míry :) morální poučení a hlavně A. Kebbel to hrozně sluší :) ()

Kacounek

Ten člověk se strašně připitoměle tvářil, divím se, že nedostal přes čumák a tím pádem to postrádalo všechny zákonitosti. ()

Ompus

Příběh mladýho Stiflera bez stiflerovi mámy. Jak si to představují? Alespoň pětkrát nastavený konec. Jak si to představují? ()

Specs

Hlášky: (Brendan si natírá obličej opalovacím krémem, který ale Stifler naplnil něčím jiným.) Matt Stifler: - "Jak to chutná, Vandemrde? Dobrý, jo? Teplý a slaný? Jo. To je úplná novinka. 100% Stiffyho sperma, ochranej faktor 69." & pan Levenstein: - "Elyse, podle tebe je Matt arogantní debil žvanící o svém penisu, aby se zalíbil svému sociopatickému bratrovi. A Matte, podle tebe je Elyse upjatá, afektovaná pipina, která potřebuje uklidnit a přeříznout. Trefil jsem se?" & pan Levenstein: - "Já jsem Makro. Pan Levenstein." Matt Stifler: - "Ty vole, vy jste Jimův táta. V naší chatě u jezera ojel tu zrzavou nymfomanku." pan Levenstein: - "Bože, nejsi náhodou Stifler?" Matt Stifler: - "Jo, jsem Matt. Brácha Stevea." pan Levenstein: - "Oni jsou dva Stiflerové?" & Novak: - "Nejsi bažant? Vypadáš ztraceně." Matt Stifler: - "Nejsi kokot? Jsi chlupatej a smrdíš." & (Matt Stifler nalévá rum do várnice.) Ernie Kaplowitz: - "Opít ji? To je to starodávný tajemství? To je ten bod číslo dvě?" Matt Stifler: - "No, to je vlastně bod pět. Ale na dvojku nemáš koule a na trojku jazyk." (Ernie Kaplowitz se otočí a pomalu odchází.) Ernie Kaplowitz: - "Já mám koule." & student: - "Bože, je to větší debil než jeho brácha." ()

P1tr

Bez koláčů, bez Biggse jakožto Peteho na hudebním táboře, bez Stifflera konzumujícího psí výkaly místo čokoládové pochoutky, za to opět s Jimovým otcem. A to nám má stačit? Pánové proberte se! Prcičky se po třech kinofilmech přetransformovali na sračkoidní D2DVD sérii, která má s kvalitnějšími bratříčky společný jen název a spoustu nadržených paniců. ()

spikey1

pribeh kde je hlavni postava Stiflera, ale on tam neni, a tak na konkurzu sehnali jeho mladsi kopii co se umi podobne ksichtit a stavi na tom film. nebyla to uplna nuda, ale jsou i jine, lepsi ()

slovan1

Po našlapané původní trilogii se na nás vysypalo tohle. Nemyslím, že jde o zas až tak špatný film. Snímek staví na nových hercích. Holky jsou nove a v pohodě, kluci už nejsou tak "crazy" jako kdysi. Nesmí chybět Jimův otec, který jako jediný prošel všemi díly American pie. Jiné prostředí dálo prostor novým nápadum a celkem to ušlo. Soundtrack v pohodě. Celkově průměrný 50% film. ()

BMAJTZ

Priznavam ze tohle jsem necekal. Bylo to sice i tak dost spatne jako ostatne cela serie ale oproti dalsim pokracovanim to melo jedna kpribeh a nestavelo to ciste na nahych holkach a alkoholovych party. ()

Zemi11 odpad!

S prcičkama 1,2,3 toho má společného asi jako hovno s cibulí. Obojí obrečíš, ale chuť je jiná. No, prostě jako že nádech uplně jinej. Chyběl mi Stifler jako strašně moc. Ten jeho bratr, byl spíš takový hovínko. Není to komedie, ale romantický zbytečný film. Uplně na hovno. Zbytečný, měl jsem jít radši spát. ()

Cejny

Tenhle díl se ještě jakžtakž dá zkouknout. Už to začíná být hodně trapné a Stiflerův brácha opravdu na svého staršího sourozence nemá. ()

Arkanoid

Eugen Levy poteší, ale pamätám si s ním aj lepšie časy. Tad Hilgenbrink úspešne skopíroval mimiku S. W. Scotta, no na kvalitu to nestačí. Príbeh neurazí, ale je veľmi slabý a predvídateľný. Klasický americký príbeh o outsiderovi, ktorý sa v cudzej skupine postupne stane alfasamcom, no je vyrozprávaný lajdácky a bez silných momentov. Tvorcovia sa snažia rozosmiať akože vtipnými momentmi, no tie by fungovali snáď len keby si ich človek sám na vlastnej koži zažil. Parazit na značke. ()

Bobek15

Jednoznačne horšie ako pôvodné 3 časti prcičiek, nezáživné, nudné, nevtipné, silené, so sopár drobnými vtipnými situáciami....salbé ()

darwin

Čekal jsem to mnohem horší a tak jsem pochopitelně příjemně překvapen. Tvůrci vsadili na osvědčenou symbiózu známých a neznámých herců, hezkých holek, skvělé hudby a mnoha dalšího. Dokonce mám pocit, že film s ubíhajícím časem nabírá na kvalitě. V mém oblíbeném teen žánru rozhodně nadprůměr, jen škoda, že hlavní roli nehrál Eli Marienthal, představitel malého Stifflera v prvních dílech. ()

Stifler v reality šou

Stifler v reality šou

07.09.2006

Logicky by teď měla být řeč o dalším pokusu vytřískat peníze ze slavné prcičkovské série ve stylu loňské frašky Prci, prci, prcičky: Na táboře. Leč, žádné znesvěcení klasiky teen komedií se nechystá,… (více)