Prci, prci, prcičky: Na táboře

• USA American Pie Presents: Band Camp (více)

Stiflerův mladší bratr Matt musí strávit léto v nechvalně proslulém hudebním táboře. Akce se skrytou kamerou a žhavými praktikami na sebe nenechají dlouho čekat. Jenže pak se zamiluje do kamarádky ze skupiny, Elyse, a všechno je vzhůru nohama. S radami přispěje i svérázný vedoucí, Jimův otec, a vás čeká skvělá zábava! (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

Gee.Rocks odpad!

Jak na tohle vůbec někdo přišel? Tohle je jako když se vyzvracíte a hledáte v tom zlatou cihlu, kterou jste čmajzli nějakýmu ropnýmu magnátovi na cestách po Bangladéši v zádech máte komando mafiánů v černých Hummerech, za chvíli policejní vrtulníky, střílej po vás kulomety, snaží se vás stáhnout tekutý písky, hlavou bušíte do kaktusu, hoří vám u zadku atomovka, pod nos vám někdo natřel čpavek a navíc všude hraje pořád dokola jedna a ta samá písnička od Evy a Vaška. Naštěstí to byla jen noční můra, kéž by tento film byl také jen noční můrou a nikdy nevznikl. Výše zmíněné je navíc soupis věcí, které bych dělala raději, než znovu sledovat tohle martyrium christi. ()

kaposlav

Za prcičkami s pôvodným obsadením to zaostáva, ale stále sa to dá pozerať. Sem tam sa človek na tom pobaví a sem tam je to síleny humor. ()

Martin741

Americky kolac reprezentuje skupinovy tabor uz je slabota. Tentokrat sa fuckt US styl humoru vzdialil tomu europskemu na desiatky kilometrov a smiat sa nie je comu. Stifflerovi /Sean William Scott/ dochadzaju napady, a scenaristom inovacie. Reziser Steve Rash je len rutiner. Velmi slaby diel Americkeho Kolaca. 20 % ()

Jino odpad!

Říká se, že v nejlepším se má přestat, škoda že u komedií a hlavně v Hollywoodu to neplatí... Naprostá katastrofa na poli Prci prci prciček. ()

O´Neill

Rozhodně nejslabší díl ze série prciček. Pár světlých momentů film nezachrání, Stifler tady v žádném případě není ten pravý Stifmaista, a celkově je to nudné. Film je třeba sledovat totálně s nadsázkou, a říct si, že se člověk chce bavit. A ono to pak jakžtakž půjde. Na původní díly to nemá, ale ty tři si to zaslouží. ()

BUD-SFIS

Ale tak, uz si myslim, ze toho bylo az priliz. Ceho je priliz toho je moc. Sice uz nehraji stari obehrani herci ale zase jen sproste a nudne. ()

Wormboy

Vobec nie az tak zle ako som cakal. Klasicky prcickovsky fekalny humor,ktory je raz trapny inokedy mimoriadne vydareny. Proste nic ine. ()

necisty

A jednou na hudebním táboře jsem si strčila flétnu do p...! Tento díl se od původních Prciček ještě ani tolik nevzdaluje, najdeme zde mimo klasického Jimova táty také Šerminátora, Stiflerův mladší brácha je taky "reálný" a tématika hudebního tábora je nám přece jen blízká. Ale asi jsem od toho čekal větší "hudební" peklo, o kterém nám flétnistka už v jedničce povídala. Vždyť se tam za celou hoďku a půl skoro nic nestalo. Z celého vzájemného soutěžení, když už je na tom film postavený, což je také kravina, je vidět jen pár záběrů. Soutěž celou škrtnout a vymyslet něco lepšího. Co je ale největší průser a to fakt nemůžu "Prcičkám" odpustit, že jsem se skoro ani nezasmál, jinak bych tomu klidně buchnul 4. ()

WolfR

Tohle pokračování se nemůže s “prcičkovskou“ trilogií vůbec rovnat! Nový Stifler je v celku trapný a nevtipný! Prostředí tábora je sice fajn, ale je to strašně moc nevyužitý potenciál jak natočit nějaké vtipné situace. Příběh je o tom, že chce nový Stifler natočit film o táborových dívkách (mimochodem jsou to kusy) je nic moc a nové postavy jsou dost slabý odvar těch původních. Vtipných situací je tu po čertech málo a závěr filmu mi přijde vyloženě trapný. Tento film se jen snaží vycucat něco málo z původních dílů a moc mu to nejde. 1 hvězda. PS: Aspoň, že Eugene Levy si střihnul cameo. ()

czejny

American Pie: Band camp aneb zase jeden z těch povedených filmů, které napsal sám život… (Že jste ve filmu nenašli žádnou holku, která by nebyla fakt nádherná a neměla vyvinutá…ňadra, tak jak se na správnou krásku sluší?Že trampoty Stifflera mladšího jsou asi tak realistické jako výskyt tučňáků na poušti?Žádnej strach to je přece klasickej americkej film…) Opravdu škoda, že se ve filmu neobjevil žádný větší dobrý (ne trapný) vtip a nějaký ten herecký výkon…Avšak těm, kterým jsem zkazil iluze o tomto filmu bych vzkázal…Nezoufejte! Určitě se ještě najde nějaký adoptovaný Stifflerův brácha, který to rozbalí v dalším pokračování této nekonečné série. 1* bych tomuto filmu věnoval za opravdu dojemnou vývojovou změnu hlavního hrdiny…Vězte, že se Stiffler dokonce naučil hrát na dudy (a na triangl) ()

dr.fish

Na mladšího Stiflera jsem si musel chvilku zvykat, ale jako fanoušek série jsem filmu mnohé odpustil a bavil se docela dobře. Vzhledem k zdejšímu hodnocení to pro mně bylo příjemné překvapení...60% ()

Stifler v reality šou

Stifler v reality šou

07.09.2006

Logicky by teď měla být řeč o dalším pokusu vytřískat peníze ze slavné prcičkovské série ve stylu loňské frašky Prci, prci, prcičky: Na táboře. Leč, žádné znesvěcení klasiky teen komedií se nechystá,… (více)