poster

Puppet Master: The Legacy

Horor

USA, 2003, 80 min

Režie:

Charles Band

Scénář:

C. Courtney Joyner

Kamera:

Mac Ahlberg

Hudba:

Richard Band

Střih:

Steven Nielson

Scénografie:

Elvis Strange

Kostýmy:

Gina Hendrix
(další profese)
 • Wacoslav1
  **

  Průřez všemi předchozími díly této série potěší její skalní fanoušky. Jinak mi uniká k čemu je to dobrý.45%(8.12.2015)

 • helraiser
  ****

  Prakticky se jedná o rekapitulaci všech dosavadních dílů v sestřihu nejlepších scén ve kterých se loutky opravdu činí. Pro někoho to sice může být zklamání, ale pro někoho kdo neviděl všechny díly tak to bude jistě velmi zábavný. Mě osobně se to líbilo, takoví zábavný opáčko vůbec neuškodí, a že jsem to všechno jednou už viděl, tak to mě vůbec nevadí. Další parádní díl.(19.12.2010)

 • demented
  ***

  Pre všetkých, ktorý zatiaľ nemali s Puppet masterom tú česť, je to výborný odrazový mostík a lakmusový papierik, či dať sérií šancu alebo ju s odporom poslať niekam. Pre nás ostatných, ktorý majstra Toulona dôverne poznáme, neprináša toto "best of" nič nové. Ako promo video k sérií fajn, ako regulérne pokračovanie ani náhodou.(24.1.2011)

 • Campbell
  **

  Poněkud zbytečný díl, celou serii jsem zhlédl skoro naráz, takže jsem o nějakou rekapitulaci neměl moc zájem. Tady je takovej krákej nicotnej příběh o chlápkovi co všechno vyprávý. Ve filmu jsou většinou vidět všechny vraždy co ve filmu byly. A tady pochází zásadní problém. Proč bych chtěl vidět něco co jsem už viděl? Kdybych serii viděl před x lety a pak zkoukl tohle tak by to možná bylo dobrý opáčko. Ale to se nevyplnilo. Za druhé když jsem třeba neviděl všechny díly proč bych se obtěžoval spoilerama? Bohužel pro mě strašně zbytečné pokračování.(18.3.2012)

 • SOLOM.
  ****

  Série Puppet Master po patnácti letech dorazila úspěšně téměř ke svému konci. Za tu dobu se zde vystřídalo několik režisérů a každý z nich přinesl něco zcela nového. I když se zde vyskytlo i několik nelogických prvků a hlavně menší chaos v dějové linii jednotlivých dílů, tak fanoušci této ságy na ní určitě budou vzpomínat v dobrém. V tomto vzpomínkovém díle do režisérského křesla usedl Charles Band, člověk který natočil například film Dollman vs. Demonic Toys, takže s podobným druhem filmu měl už nějaké zkušenosti. Nechtěl ovšem moc experimentovat jelikož jeho filmy se moc velkých ovací nedočkali a nechtěl této sérii zbytečně ubližovat. Ti kdo pozorně sledovali dění kolem Puppet Master vědí, že Richard Band, měl na starosti hudební doprovod . Úvodní melodie, která zdobila téměř všechny díly kromě Retro Puppet Master se stala mezi fans legendární. Bez ní si by to prostě nešlo. Charles Band se proto rozhodl, že na závěr si pro všechny věrné fanoušky připraví lahodný bonbónek a namixoval osmdesátiminutový sestřih toho nejzajímavějšího a nejlepšího, který přetvořil v poslední díl. Tedy téměř poslední, protože v témže roce vzniklo ještě jedno pokračování, o kterém tehdy ovšem nikdo netušil.A tak na konec přišli i slova dojetí a vděku. Autor zde děkuje všem divákům i štábům, kteří pomáhali vytvářet jednotlivé díly. Nastal čas odejít a tak měli: Pinhead, Jester, Blade, Leech Woman, Tunneler, Six Shooter, Torch a Retro loutky navždy zůstat divákům v paměti. S některými z nich jsme se museli sice během některých dílů rozloučit, ale to už ke správným hororům patří. V průběhu roku 2004 přišla, ale dobrá zpráva a to, že se natáčí další pokračování, které mělo předčít všechny dosavadní filmy.80%(30.3.2015)

 • - Len 30 minút filmu je novo natočený materiál, zvyšok je archívny materiál z predošlých dielov. (beso74)