Saw 3

• USA Saw III (více)

„V každém muži je skryto dítě. Chce si hrát," řekl před sto lety básník Christian Morgenstern. Jigsaw tuto jeho moudrost dovedl k dokonalosti. Když díky pomoci své nové učednice Amandy (Shawnee Smith) zmizel, vůbec nepřestal zasahovat lidem do osudů. Stále dál tahá za všechny provázky, intrikuje jako šedá eminence proti všem, kteří si neváží života a co víc, všechno dělá jen pro jejich dobro. Doktorka Lynn Denlon (Bahar Soomekh) nemá ponětí, že je další na jeho seznamu "vyvolených". Jednou po noční službě v nemocnici ji Amanda unese a odvede do opuštěného skladiště, kde je Jigsaw (Tobin Bell). A toho musí udržet naživu, dokud se Jeffovi (Angus MacFadyen) nepodaří dokončit jeho hru. Jenomže Jigsaw nikdy není tak nemocný, aby nemohl dohrát svou hru. A on si hraje rád... (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

Markytkaaa

Sestupná tendence jak se ovšem dalo očekávat ... aneb na koho nezapůsobily předešlé díly, šoupneme do toho trochu té psychologie, nějaké mrtvé dítě, touhu po pomstě, staré známé obličeje a šup, film je na světě. Víc krvavější, víc brutálnější, víc předvídatelnější ... víc nudnější. ()

lahvi

Tak ta navaznost na dvojku se jim krute nepovedla. Trojka zacina tam, kde dvojka konci - u privazani policajta ( eric tusim ) Tim padem by melo navazovat vse ne? Tak proc ma amanda najednou 3x tak dlouhe vlasy a Jigsaw se obevi na posteli bez jedinyho sramu v obliceji po tom, co ho Eric na konci dvojky tak zrubal.. Kdyz jsem byl mladsi, tak jsem to zral. Dali sme houby a sli do kina. Scena s prasaty byla tenkrat mocna :)) Jak zraju a moudrim, tak me tydle filmy uz nic moc nerikaj. Je mi z toho spis spatne z nekterych scen. Driv skoro 4. ted uz porad min. Na mozeckovou scenku asi nikdo nezapomene. Od ty doby jsem se toho popcornu nedotk )) ()

Desires

Nevím,co tvůrce chtěl ukazovat a jaký smysl tenhle příběh vlastně má.umírající zraněný chlap chce napravit svět a pomůže si ktomu feťačkou,která nakonec vše zkazí...a dál? hra,kdy mají ostatní hříšníci umírající zachránit svým odpuštěním, ačkoliv tím pokusem o záchranu vše ještě nakonec zhorší se vleče 4 díly bez jakékoliv změny v "pravidlech". mění se pouze perverzity a mučení jako nějaký hloupý návod. ani horor by neměl opdporovat normální logice. v díle 3 jsem se ztrácela a prokládání s minulostí mě štvalo. o 4 ani raději nemluvím. ()

jericho001

Pokračování úspěšné série nabízí další chuťovky které podle pokynu Skládačky chystá Amanda.Místami zdlouhavé,chvílemi občas opravdu nechutné.Ale jo,nakonec v poho film. ()

mikehoblog

Všichni tu pořád píší o přehnané brutalitě, o nelogičnosti děje a o tom, že je to nejslabší díl série. Jenže já tam ani jedno nevidím a nepociťuji. Brutalita? Podle mě žádná změna. Nelogičnost? Mě osobně do sebe všechno zapadá. Slabota? Pfff, zatím jsem viděl 3 díly (1-3) a podle mě jsou všechny na naprosto stejné úrovni, dokonce se mi možná nejméně líbila nejoceňovanější jednička. U všech třech filmů mám dané pětihvězdičkové hodnocení, a to se nezmění. Tečka. ;) ()

stargate17

Ještě debilnější postavy, ještě debilnější děj, snaha vyždímat z úspěchu jedničky co nejvíc. Konec mě dostal, skutečně a opravdu jsem to nečekal, ale jedna dobrá chvíle nemůže vyrovnat hodinu a půl nesmyslů. Kéž by skončili, dokud je ještě čas. ()

Morrigen

Postupné odhalování a vysvětlování věcí minulých sice jindy vítám s nadšením, ale tady mi to zrovna dvakrát nesedí, obzvlášť když nezjišťujeme nic nového, šokujícího nebo pro děj zásadního. Od začátku stejně tušíte, že hru hraje ve skutečnosti někdo úplně jiný, a to i přes její hysterické scény (kterých bylo víc než je zdrávo). Brutalitek a důmyslných pastiček nám ubylo, závěr je víceméně očekávatelný. ()

virus5161

Tak jednicka nam vydelala, dvojka uz tolik ne, ale taky bude napulrocni dovcu na Mauriciu a v zime si zalyzujem v Morici, vzdyt prumernej clovek cte bulvar a cuci na nekonecny serialy. Zase trochu soknem krvi a nejakejma zubarskejma masinkama a on na to nekdo urcite pujde. Ty co videli jenom jednicku budou zvedavy, ty co videli i dvojku taky, i kdyz jinak a ty co nevideli nic prijdou urcite. Teda jestli nepujdou v televizi treba Pirati z Karibiku 4. ()

DavidAAAA

Kvalita opět oproti dvojce klesla, už to není dobře scénáristicky zpracované a to, co zdobilo první a částečně i druhý díl, je minulostí. Zde už je téměř vše samoúčelné, s důrazem na šokování, ale chybí spojitosti. ()

Pollini

Vidím, že uživatelé hodnotí spíš do malých čísel, ale já jsem byla zvědavá, co te úchyl zase vymyslí za kulišárnu a povedlo se, protože jsem byla nad míru spokojená a ten zvrat na konci, to jsem opravdu netušila a to jsem viděla snad skoro všechny horory typu Šestý smysl, Vyvolený, Ti druzí, prostě takové, co mají proměnu na konci. ()

slender123 odpad!

Sice to vydělává, ale další a další pokračování už je trapné, a většinou to bývá i nudné. Nechápu, jak jsem mohl tuhle kravinu sledovat skoro dvě hodiny! Alespoň konec mě trochu bavil, ale to je to jediné. 10% ()

HoncPe

Ikdyž to nesouhlasí s obecným hodnocením tak já si myslím že toto je lepší než dvojka. Je to opět o něco více krvavé a drsné ale to mi nevadí, mě zajímá příběh. Je zde více zvratů, je to více zamotané a to se mi líbí! Bohužel mi zde chybělo vypětí či nějaké horrorové scény u kterých bych se bál. Dávám 3* (jednička dostala 5 a dvojka 2). ()

mp5991 odpad!

Nemám rád filmy, které se snaží zařadit do nějaké série aniž by se drželi alespoň její základní podstaty. Saw přeci není jen o zabíjení, o tom je každý druhý horor, ne-li více. Saw má nějakou logiku výběru obětí, má účel, proč to obětem dělá a to nejdůležitější, dává obětem reálnou (byť ne zrovna velkou) šanci se ze své situace vlastními silami dostat. Tohle všechno třetí díl naprosto ignoruje. O životech všech zúčastněných tu rozhoduje jeden chlápek, který je čirou náhodou asi nejnerozhodnější člověk na světě (protože jinak by to už bylo úplně o ničem). Oběti v podstatě jen byly ve špatnou chvíli na špatném místě, což je hodně žalostné odůvodnění vraždy. Pokud by vám to přecijen nepřišlo tak špatné, tak je tu ještě hlavní postava, která by asi jediná za to zabití fakt stála, ideálně ještě před začátkem filmu. Celkově asi nejhorší díl celé série (čtvrtý jsem neviděl, ale horší snad nebude). ()

Foltest

Pasti jsou v tomto díle slabší. Celý film obecně dolů strhává právě nízká kvalita příběhu hry o přežití. V součtu však snímek zachraňuje velmi dobrá zápletka okolo, která se celá točí okolo msty a odpuštění a funguje skvěle. Pohledy do minulosti mi nevadily, protože poodkrývají spoustu neukázaných skutečností, jež mě osobně zajímaly. Závěr je opětovně silný a jsem natěšený na další díl, jak se příběh vyvine. ()

andy60

Ještě více krve, ještě více brutality, ještě více nechutností. Tak by se dal v kostce charakterizovat třetí díl. Opravdu nejsem zvědavý na operaci mozku,na háky zavěšené lidské tělo a podobné ohavnosti. Oči jsem zavíral tak často, že jsem cca čtvrtinu filmu vlastně neviděl. Zaslouží si tedy ty tři hvězdičky? ()

Leprechaun se možná vrátí

Leprechaun se možná vrátí