Ve filmu Hostel II sledujeme tři mladé Američanky, které pod vedením exotické a okouzlující známé z Evropy vydávají z Říma na společný víkendový výlet do lázní s příslibem odpočinku, zotavení a posílení svých přátelských pout. Najdou dívky to, co hledají? Nebo se staly obětí klamu, následkem kterého se z nich stanou pouhé loutky v rukou úchylných a privilegovaných lidí z celého světa, kteří na stejné místo cestují potají za účelem ukojení svých příšerných potřeb a tužeb? (oficiální text distributora)

Danny F.

Slabé, děs zde už není takový jako v předešlém dílu. Film polevil o dost z běsnění lidských bestií. Ale i přesto je brutání a nechutný. 85% ()

Hennesy

V podstate rovnaké ako prvý diel, ale už bez obrovskej kampane ktorá sprevádzala Hostel. Tentokrát trocha nahliadneme do súkromia anonymných vrahov, ktorý sa chcú "vyblázniť" v opustenej fabrike mučením a vraždením nevinných (a tupých) amerických turistov. Veľa kriku, krvy, odrezané končatiny, nesympatické hlavné postavy...vlastne nič čo by sme ešte nevideli. Tie dve hviezdičky sú v podstate za Milana Kňažka, ktorý s prehľadom prekonal svojich mladších kolegov a rolu ruského mafiána si vyložene užíval...viď scéna s malými cigánmi:):):) ()

popkec

Rozhodně lepší než první díl, o tom není pochyb, ale opět se jedná o snímek kategorie B který si hraje na horor (hraje protože jsem se ani jednou nebál). Lehce se série lepší, a pokud to tak bude pokracovat, nejaky 4ty díl by mohl byt i dobry :-). ()

VanTom

Pořád se samozřejmě jedná o zvrhlou nelogickou úchylárnu, ale přišla mi o ždibec vyspělejší, nežli jednička. Redukuje "vodvázaný" paření nadraných postav (jen jedny umírněné dožínky), slovenskou krajinu již nedehonestuje v kriminální rustikální zapadákov, hlavní hrdinku i její kámošku podává jako vyložené sympaťačky, a především také sleduje dvojici natěšených klientů, jejichž linku slušně vyvine a protočí. ()

lykan9

Hostel II je ve výsledku méně drastický než jednička, ale o to víc zaujme samotným příběhem. Vše pozitivní z jedničky zůstalo, zejména pro mě lahodící Česko - Slovenská stopa, plus dvojka má podstatně zajímavější a zábavnější závěr. Sečteno a podtrženo, dvojka se mi líbila víc a tudíž za pět. ()

Evandulik

Od Hostelu 1 sme sa posunuli dosť výrazne. Na Slovensku za 2 roky zmoderneli budovy, už tu nie sú žiadne komunistické komíny ani budovy (až na jednu, rovnakú ako v H1, vedúcu do podzemných chodieb), prevažnú časť detskej populácie tvoria stále malé cigánčatá, ale pribudli aj deti necigánskeho pôvodu. Namiesto spráchnivenej drevenej závory sme sa dopracovali k bráne z kovu ovládanej elektronicky. Menej absurdných scén hodnotím ako pozitívum, čo sa stalo s hlavnou hrdinkou tiež. Ľudovky sú poväčšine (zne)užité ako hudba skoro v celom filme. Milan Kňažko u mňa klesol. Nechať sa zapreať do Hostelu a vraždiť tam deti, ale čo by sme neurobili pre peniaze, však? Pôvodne som plánovala dať 2*, ale úplne záverečná scéna s cigánskymi deťmi o5 dosť uberá. spoilerik Lebo si tu bežne deti kopú ľudské hlavy!? Pán Roth, zobuďte sa, nie je to tu až také hrozné, ako si vy predstavujete! ()

ABCD Marta

Příjemné překvapení, a to myslím v pozitivním slova smyslu, přestože na první pohled ony 2* vypovídají něco jiné. Ovšem, že Hostel 2 je stejný nesmysl jako jeho starší bráška, ale oproti svému předchůdci jsou hlavní aktéři ženy, zabití cikánského spratka zbořilo jakési korekce, tak časté v naší společnosti, a příběhově, mohu-li o tom tak mluvit, je to svižnější a místy vtipnější, což vysvětluje onen posun v hodnocení. Půjde-li to tak dále a nadcházející hostelovská dobrodružství budou mít vzestupnou tendenci, staniž se zázrak a já ti, Eli, za Hostel 6 udělím metu nejvyšší. ()

V-Ray

Hnusné, nechutné, úchylné.. to je moje:) Rozhodně částečně napravuje povest jedničky (pro mě určitě).. zajimalo by mě jak by se změnilo hodnocení kdyby neexistovala jednička a film by přišel zčista jasna.. Scéna s kosou je opravdu..červená..:D ()

sellsakul

Hostel 2 nie je horor, ale skôr by som povedal taká akčná komédia :-) 1* dávam za pekné šnicle, ktoré tu hrali a 1* za komediálny výkon Milana Kňažka. Snažil sa hrať na "drsňáka", ale ja som sa musel "kosiť" na ňom. (absolútne smiešne zahrané.) Už sa teším na Hostel 3 s Milankom :D:D:D:D ()

HomeAlone

Ziadna pecka sa nekona , no oproti prvemu dielu je to lepsie . Ty mali parchanti na konci pri futbale namali chybu . Hodnotenie - 59% ()

Linkyc

A opět, hvězdičku už je za to (a asi pouze za to), že tam ženská ufikne chlapovi vercajk a nechá ovčáka, aby ho snědl. Ehmm, myslím psa. ()

jefff

Za mě dobrý. Hostel je senzačně brakový horor, který ale z tohoto subžánru těží vše nejlepší oprošťuje se od nudných klišé. Dvojka jen o malilinko slabší než předchozí díl, ale opravdu jen o fous. I zde jsou skvělé scény, na které se nezapomíná. Ke všemu Kňažko si střihnul výbornou roli. Opět zdařilá podívaná. ()

Soweek

Asi si pomyslíte, že sem magor, ale mám proto svůj důvod. Zaprvé je to o dost lepší než jednička. Nejsou tam žádné hovadiny bijící do očí, žádné nesrovnalosti. Dokonce to ani neni tak brutální jak jednička(teda kromě jedné scény). Příběh a velký počet dialogů a dokonce pocity zabijáků to vyzdvihávají nad průměr béčkových hororů. Eli Roth se tentokrát trefil do černého a ukázal, že doopravdy umí. Na poli krváků je tento vcelku logický a myslím si, že řada filmů s touto tematikou by měla jít v jeho stopách. Škoda jen poslední minuty filmu, tím to Roth trošku pokazil, jinak bravo. Důkaz, že ještě lze natočit kvalitní horor. ()

Anticque

Tož musím říct, že dvojka je pro mě dalším průměrným počinem Eliho, už to že se vůbec rozhodl natočit dvojku bylo pro mě malým šokem. Ale zase sem od toho nic nečekal a věděl jsemm proč. Pár nechutných scén, které nebyly špatné, ale jinak stejný shit jako jednička. Nevim, Eliho filmy se mi líbily, ale Hostel si nebudu pamatovat v dobrém. Snad ve spolupráci s Tarantinem něco pochytí, pač zatím to je o ničem. Atmosféra je oproti jedničce slušnější, i scénář neni tak špatný a místo Míšy Davida tu hraje H16 (jedna z mála plus tohoto filmu). Takže sem to viděl jednou a taky naposled...40% ()

Mission: Impossible trochu jinak

Mission: Impossible trochu jinak

01.09.2010

Film se především nebude jmenovat Mission: Impossible 4 ani M:I:IV. A Ethan Hunt nebude suverénním hlavním hrdinou. O velení se totiž podělí s dalším agentem v podání Jeremyho Rennera. Studio… (více)

Cesta časem, rozvod, zombies a Hobit

Cesta časem, rozvod, zombies a Hobit

29.11.2006

Tak jako minulý týden, i tato středa je mimořádně plodná. Filmových novinek se urodilo tolik, že je prakticky nemožné vybrat mezi nimi tu nejlepší a nejzajímavější - a mě tedy nezbývá nic jiného, než… (více)