Mafstory

Slovensko, (2006–2012), 122 h 2 min (Minutáž: 21–51 min)

Peter Batthyány, Peter Sklár, Ivan Macho, Martin Vanek, Gabriela Dzuríková, Igor Adamec, Roman Fratrič, Ján Lehotský, Martin Malachovský, Karol Čálik (více)

Série(11) / Epizody(183)

Príbehy Mafstory ponúkajú divákom obrázky zo života slovenskej mafie plné smiešnych situácií a drsných bonmotov, ktoré nikoho nešetria. Humor v Mafstory je niekedy veľmi tvrdý, svoje miesto by pred desiatou hodinou hľadal iba ťažko. Základná zostava hercov (Peter Batthyány, Roman Fratrič, Igor Adamec, Martin Vanek a Ivan Macho) bude hrať všetky úlohy – mužské aj ženské postavy. Časom sa však určite objavia aj hosťujúce celebrity a herci. (TV JOJ)

borec999

Spolu so Susedmi a Profesionálmi to najlepšie čo na Slovensku vzniklo v žánri komediálny seriál/sitkom, pri čom zo spomínaného tria mi dokonca Mafstory príde ako najviac vtipné a trefné. Humor je drsný, útočný, nekompromisný,veľmi často obohatený o ľúbozvučné slovenské vulgarizmy(ktoré prirodzene patria do mafiánskeho prostredia a vlastne aj nášho bežného jazyka) a nedáva si servítku pred ústa. Postavy sú skvele napísané (Alinko Krasňanský s nezabudnuteľným rečovým prejavom, plachý účtovník Krtek, večne ožratý lekár Béla či jednoduchší Banán...),výborne zahrané (chválim všetkých do jedného) a zápletky dostatočne zaujímavé. Prvé série s Fratričom síce ešte boli nemastné neslané, no po príchode Sklára sa seriál dvihol a s výnimkou poslednej série vlastne každá stála zato. Ja osobne nemám čo Mafstory vytknúť a ako jednoduchá oddychovka na mňa spoľahlivo funguje aj po rokoch. 100% PS: Batthyányho 30 sekundovka  s využitím azda všetkých nadávok ktoré slovenský jazyk pozná je najlepšia reklama na sitkom aká bola kedy u nás natočená. Ever.  https://www.youtube.com/watch?v=HUH_Z1Lwcoo ()

Sancty

Jediný seriál, ktorý - po akej vlastne dobe? - dokážem pozerať. Začiatky boli veru trápne a suché, ale po príchode Sklára a Dzuríkovej je to iná káva. Škoda len, že jednotlivé diely sú kvalitatívne nevyrovnané. Dr. Béla, prezývaný Röntgen, u mňa jednoznačne vedie: „A nedáme si radšej ešte jeden pohárik? ()

Janega

Jediný slovenský sitcom, ktorý si naozaj môže dať označenie sitcom s veľkým "S." Nevšedné a sarkastické spracovanie príbehov mafiánskej rodinky. Napriek nehviezdnemu obsadeniu, podávajú herci vskutku komické dobré výkony. ()

Angelino

Prvé predstavenie v GunaGu ma veľmi pobavilo. Bolo jednoduché, odrážalo čiastočne medializovanú realitu mafiánskeho prostredia a bolo svojím spôsbom netradičné. Mafiánske historky, ktoré bolo voľným divadelným pokračovaním sa stále ešte dali, aj keď už strácali na sile práve svojim opakovaným štýlom. Svojou seriálovou formou však degradoval divadelné umenie a i keď nejaká hláška sem tam pobaví, stráca sa v tom práve satyrická kritika spoločnosti, ktorú som sledoval v divadle. V každom prípade sa čiastočne už tento sitcom stal legendou a preto mu pridávam jednu hviezdičku. ()

Cement73

Skutočná špička medzi slovenskými komediálnymi seriálmi. Či už šéfino Ali, jeho nasprostastá ale prsatá žena Pipina, agresor Banán, knihomol a rastlinomil Krtek, tetka Márgit, vymletý Prco alebo večne ožralý doktor Béla sú postavičky ktoré majú vždy čo povedať... no snáď okrem Prco ktorý je tak vymletý :))) že radšej ani nehovorí (za neho hovorí baseballová pálka :))) Jednoduchá zábava plná prekvapivo často nových nápadov. ()

Martin_W

Dalo by se říct, že MAFstory je nejlepší seriál ze slovenské tvorby. Někdy přehnaně trapné, ale někdy hodně zábavné. První dvě série sice nestojí za moc, ale od 3. Sezóny se to teprve pořádně rozjíždí.. Poslední série značně pokulhávají, ale čas od času si Mafstory v TV rád pustím.. 74% ()

livuska

Tak tomuto na chuť asi nikdy neprídem. Neviem, či som sa niekedy zasmiala pri pozeraní. Ak áno, tak pravdepodobne len preto, že mi to pripadalo trápne. Jediné pozitívum je, že ak neviem zaspať, nepotrebujem tabletky - toto stačí. ()

klokyn

Hlášky sú mimoriadne dokonalé a ten kto čítal English is easy, Csaba is dead sa bude pri tomto seriály bohovsky baviť. ()

chalp

Medzi televíznymi sračkami typu susedia, priateľky, ordinácia v ružovej záhrade atď. toto svieti ako diamant a ja sa pobavím pri každej časti, takže 5 hviezd dám pokojne ;)//EDIT: bohužiaľ to varenie z vody sa nedá tolerovať navždy a inač sympatické postavičky začínam pomaličky nenávidieť, treba vedieť kedy prestať! ()

Saintes odpad!

Nechápu oslavné komentáře. Tento seriál je neuvěřitelně pitomý a primitivní. Herecké výkony jsou otřesné, a pokud v nich má spočívat veškerá vtipnost, pak se obávám, že jde tento druh "humoru" naprosto mimo mě. Je to jako smát se postiženému dítěti. Kdo se může smát postiženému dítěti?! ()

Santino7

Prvý slovenský seriál z mafiánskeho prostredia. Nečakajte však nič zložité, ide o komédiu od začiatku do konca, ktorá je určená plnoletým divákom len kvôli početným vulgarizmom. Napriek tomu je však seriál - na slovenské pomery - obstojný a aj pozerateľný, dá sa pri ňom niekedy aj zasmiať. Seriál mapuje absurdné a vtipné situácie, do ktorých sa dostáva mafiánsky klan Molnárovcov z Veľkého Medera. Na jeho čele stojí Ali (Peter Sklár), jeho pravou rukou je Banán (Peter Batthyany, hrajúci aj Banánovu mamu tetu Márgit). Ďalšími členmi rodiny sú ešte večne opitý doktor Béla (Martin Vanek), mierumilovný účtovník Milan (Igor Adamec), Aliho manželka Pipina (Gabika Dzuríková) a taktiež málovravný a vždy bejsbalkou vyzbrozený Prco (Ivan Macho). Tieto postavy tvoria hlavnú kostru tohto sitcomu, ktorý je príjemným osviežením medzi slovenskými seriálmi a ktorý si okamžite našiel svojich fanúšikov. Seriál sám o sebe prináša humorné scény a tiež niekoľko podarených hlášok, pri ktorých sa nedá nesmiať. 55% ()

Martyr

Detyčky moje zlatééé...srdéčka moje...S odstupom casu jeden z najlepsich slovenskych serialov nie pre kazdeho. Dodatocne: S este vacsim odstupom casu to zase sklzlo medzi priemerne jojkarske napady. ()

THE_Joko odpad!

Tak toto je sračka jedna z najväčších akú som mal kedy "česť" v TV vidieť. Prosím Vás vysvetlite mi, ako sa na tomto môže inteligentný človek zasmiať! Alebo ešte lepšie,ako sa môze KONKRÉTNE na ktorej scéne kedy a kde zasmiať? Sračka s velkým S...radšej sa budem pozerať hodinu na monoskop ako na tuto demenciu 2 minúty! ()

Mania odpad!

Tak tenhle typ 'humoru' mi opravdu nic neříká. Je možný, že jsem pravý obsah nepochopila, to nepopírám, i když pochybuji, že tam nějaký jiný obsah je. Nudná a trapná záležitost, při které divák opravdu jen ztrácí čas. Oh a musím říct, že jsem se opravdu snažila a několik celých dílů shlédla, co kdyby, že... ()

bulbasaur

na slovenske pomery velmi zabavne.. .. herecke vykony taktiez... Sklár ako Alinko a Banan sa zapisali do dejin slovenskej tvorby ()