Maminčin mazánek

Jeffrey Manus žije ve svých 29 letech stále se svou matkou a toto soužití mu naprosto vyhovuje. Jednoho dne však jeho pohodlnou existenci nabourá nový maminčin nápadník, který si začíná přisvojovat více, než by se Jeffreymu líbilo. Jejich spor se vyostřuje a u Jeffreyho se začínají nečekaně objevovat známky dospělosti... (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

eraserhead666

Teda jako čekal jsem alespoň o trochu více komedie. Teda nějaký humor. Toho je zde žalostěn málo. Že bude hlavní hrdina pičusek mi bylo jasné už z jeho obsazení. ()

claudel

Jon Heder se asi narodil do rolí smutných nešiků, se kterými se život nemazlí. Trochu přepísknutý scénář však nenudí a celkem to ubíhá. V mezivánočním čase proč ne. ()

Tommassi3

"Tak jsme tady !! Je tu sice jen jedna postel, ale.." - "A opravdu ti nevadí, že budeš spát na zemi ??" - "Ale já myslel, že budeš spát na zemi ty !!" - "Ale já mám rozštěp obratle !!" -"Já mám osteoporózu !!" - "Ale já jsem alergický na prach !!" - "Mně je sakra jednadevadesát !!" ;) ()

Kryton

Někdo tu píše nemyslet a nechat se vést. Zas tolik bych nesouhlasil, myslet je třeba. Ona to není až tak moc bezduchá anebo plytká komedie. Na mě působila vcelku příjemně civilně. Bez účelné vulgarity a fekálního humoru. Sice je schéma jasné od začátku a ten konec větříte už od půlky filmu. Jenže to by tu nesměla být mile hrajicí Anna Faris , kterou bych klidně rád zbalil. Její indie girl je vskutku rozkošná. Jeff Daniels a Diane Keaton hrají svůj standart a rozhodně tento párek působí sympaticky. No a jsme u Hedera. Tomu tyhle role sedí anebo prostě žádné jiné nedostává. Měl by , ale brát i něco jiného. Oni mu ti divný intouši/chlapečci dlouho nevydrží. Ve 30ti už mu toho teenagera za chvíli neuvěří ani člověk se zeleným zákalem na marihuaně. I zde si drží svůj standart a někdy je vyloženě na přes hubu. Což sám ve filmu dostane dvakrát (osobně bych mu po pulhodině tu třetí dal sám). No jenže až se film dostane do půlky , pak opravdu začíná ona komedie. Soupeření chlapeček a matky nový milenec je paradní a škoda , že není rozvinuto více než na těch pár minut. A tady jsme u věci co sráží film. Nerozvinutí zajímavých témat. Už to soupeření mohlo být delší anebo život houmlesáka. No a další věcí je ten prokouknutelný konec. Nemusím to popisovat , to si určitě odvodíte už s popisu filmu. Těch celkem příjemných 90 minut (někdo zapomněl napsat stopáž tak jí píšu) u filmu odběhne celkem svižně a jsou tam momenty , kdy jsem se hlasitě smál (Heder to drží ač mu Dainels sekunduje zdatně). Někdo tu zminoval Pana tělocvikáře. No bohužel ten mi oproti tomuto přišel nevtipný a jediný kdo film držel byl Sean Williams Scott , který se pitvořil a ten zbytek evidentně nehrál se zápalem. Takže pokud je toto odvar s tělocvikáře pak je lepší než jeho prvotní konzum. Btw. velmi milé bylo vidět jednoho z Big Bang Theory a to Howarda Wolowitza v roli bojovníka (heh). Malýd dodatek za tu pěknou hudbu v podání Ramones a dalších kapel dávám pul hvězdy (jedna z mála komedii bez trapných pop-punk kapel těchto let). Takže výsledek : 3,5 ! ()

ladko odpad!

No občas som mal pocit, že sledujem remake Mr. Woodcocka, ktorý už sám o sebe bol zúfalo nevtipný, ale Mama's Boy ho dokázal "prekonať". Taká neoriginalita a klišovitosť (milenka/dcéra...), až mi bolo na zvracanie. A k tomu žiadny(!) vtipný moment. Ešte aj scény, ktoré boli vtipné v traileri, tak v kontexte filmu boli absolútne nevtipné. Zaslúžený odpad. Gratulujem. ()

mysiak

Je to hrozné...ako vieme že Jon Heder môže hrať len nejakého pribrzdenca, ale že je tu aj Anna Faris...taká akurát vyčnieva...a zaslúži si jednu hviezdičku ()

Tony.cs

já se hrozně nudil. Možná jsem na to neměl myšlenky. Dvě hvězdičky si to zaslouží jen za příjemné prostředí a krásnou a roztomilou Annu Faris ()

slunicko2

Nic moc komedie. 1) Asi jsem dost ujetej, protože mě 30letý Jon Heder ve své roli připadal mimořádně sexy. Černá mu nesporně sluší a holt záporní sobci jsou někdy tak přitažliví... 2) Jinak ovšem si připadám jako slepice na dvorku - tu zobne, tam zobne, celkem se nají, ale vajíčka nic moc. Takový je i celkový dojem z filmu. ()

Želik

Nezvyknem súhlasiť s jednoslovnými komentármi ale tentoraz to Marsello vystihol. Je to volovina, dalo sa z toho vyťažiť viac, rozhodne viac vtipu a menej trápnosti. ()

balba

Film, který mě vůbec nezaujal. Jednu hvězdičku si zaslouží pouze herečka Diane Keaton za svůj herecký výkon. Nejlepší scéna je, kdy Jon Heder dostane facku. ()

O´Neill

Velice průměrná záležitost, ve které člověka potěší snad jen Jeff Daniels, který je machr stejně jako v Blb a blbější. Celkově je první hodina filmu docela nudná, a rozjede se to až ve chvílí,kdy to končí. Nicméně, za poslední půlhodinku a trapné momenty, které zatraceně pobaví, dávám těch 60%. ()

campix

Maminčin mazánek je lehce romantická komedie ve které mi ani tak John Heder nevadí jako jinde,ale Anna Faris ač ji mám rád nebyl dobrý nápad. Naprosto průměrný film, který občas sklouzává do podprůměru díky některým nevydařeným a trapným momentům. ()

Mrkvič

Z nouze ctnost aneb jak jsem se k tomu filmu dostal. Natěšený na psychologické drama jsem byl nakonec unešen touhle záplavou klišé. Klišé ale ve výborném hereckém podání. Hlavně z Anny Faris jsem unešený, protože už podruhé mě šokovala svým výkonem mimo serii Scarymovie. Hederovi zase stačí trochu sebou mávat a k zábavě mi to postačí. A na to že jsem viděl většinu spíš druhé části romantické komedie, u kterýc humor většinou po 10ti minutách odezní, jsem se slušně bavil. ()

ivan_drago

To se divím co v tý sračce hraje za slušný herce, leč ani to není záruka zábavy a kvality... párkrát sem se i nuceně a několikrát trapně pousmál... ()

st.verka

Pro mne dost dobrá komedie. Synek byl opravdový "dáreček", maminka to brala pěkně s nadhledem a její nový přítel byl skutečný borec. Proč ale sakra tyhle americké komedie musí mít tak přihlouplý konec, který to na závěr perfektně zazdí? ()