Quantum of Solace

• Velká Británie Quantum of Solace (více)

taft

Tak tohle mě fakt nebavilo! Jsou rozhodně mnohem lepší bondovky. Když už nic, tak alespoň Craig by stál za hřích:-D ()

Paladin25

Film pokračuje v nastúpenom tempe jeho predchodcu. No miestami už pre mňa mierne zaostáva a dokreslenie postavy nie je úplne. Škoda. No aj tak sa určite oplatí zhliadnuť. ()

Kajo333

Ako sa hovorí "Mickey Mouse" Totáln nereálny film. Na tento film by som šiel do kina len v tom prípade ak by mi zaplatili film aj s občerstvením. Je to taká segalovina. Muž vs. svet, a ako inak vyhrá muž. Osobne takéto filmy neznášam. Všetko horí, vybuchuje a pália po ňom ako blázni, no jemu sa nič nestane. Lietadlo predieruje 100 guliek no jemu sa ako obyčajne nič nestane. Bond je vlastne ako superman. Takýto film si môže človek pozrieť keď nejde nič lepšie nejde v telke. Jediné čo je na tom filme dobré su ženy. Tento film mal rozpočet skoro 250 miliónov. Neviem, ale asi niečo išlo do "vačka" ()

ArtStyle

O dost horší než Casino Royale. Bezduché akce a skoro až příšerná kamera pohřbila teoreticky dobrý snímek a pokračování jedné z nejlepší bondovky. ()

jirijo

Instantní převařený vývar (téměř) bez špetky nadhledu, šarmu, (bondovské) atmosféry a elegance. Tvůrci rezignovali na (téměř) všechny bondovské atributy - protřepaného a nemíchaného martiny s vodkou se nedočkáme, úvodní titulky se těm klasickým ani neblíží a na "Bond, James Bond" zapomeňte... Snímek působí jako "artistní dovětek" k vynikajícímu Casinu Royale, a to asi proto, že jím je...Akce se vyznačuje neustálým pohybem kamery a pikosekundovými střihy, Marc Forster se chtěl evidentně přiblížit Paulu Greengrassovi (resp. Jasonovi Bournovi), ale evidentně zůstalo jen u přání, akce zůstala zmatená a nepřehledná. Padouch Mathieu Amalric je bezvýrazný až běda a ze všeho nejvíce působí jako učitel z nedělní školy. Olga Kurylenko bohužel nedostala prostor ani příležitost ukázat, kromě hezké tváře, nic ze svých dalších případných (nejen hereckých) předností. A David Arnold nevytáhl ze svého hudebního rukávu nic, co by stálo za zmínku. Co nám tedy zbývá? Samozřejmě skvělý Daniel Craig, který se většinu času nachází ve stavu permanentní nas...štvanosti a jen díky jeho nasazení a charismatu není tahle bondovka úplný průšvih. Což nic nemění na tom, že jeho "buldočí" pojetí Jamese Bonda je mému srdci mnohem vzdálenější, než elegantní nadhled Pierce Brosnana. Pevně doufám, že Quantum of Solace bylo pouze čestnou vyjímkou a příště se James Bond vrátí tam, kde ho máme nejraději. ()

g3rtrud

Nechápem ľudí ktorý dajú tomuto filmu nízke hodnotenie len preto lebo je to iné ako predchádzajúce bondovky. Super akcia, skvelý Craig. ()

Darth Kedr

Tak toto mě neuchvátilo vůbec. Naprosto bezvýznamná a slabá bondovka. Casino Royale byla vysoká laťka a Quantum of Solace se k ní bohužel nepřibližuje... Těším se na Skyfall. ()

elanista1

Nechcel som to povedat, ale Quantum of Solace mi je uplne lahostajne.Sice na spickovy Casine Royale lahko nadvazuje, je to vsak prudky pad dole. Nic tu nefunguje ako by som si to predstavoval. Pocinajuc maximalne neprehladnou akciou, ktora je skantrena akoby talentovanym kamerovym strihom /je nemozne najst v akcnej scene aspon dve sekundy bez strihu /pozeral som to s bolestou hlavy, a stav sa mi iba zhorsil//, cez ziadneemocie vyvolavajucich zapornych hrdinov, az po neuspokojivy, zly zaver. Zaver maximalne nezaujimavy, len s jedinym spravodlivym zuctovanim /Vesprin priatel/ je naozaj na Bonda malo. A Craig posobil akokeby zhodil tych 6 kg svalovej hmoty co pred Casinom nabral. Uplne sa vytratila jeho charizma, coho sa do buducnosti ale neobavam, lebo tu mu ju pokazil Forster neschopnou reziou. Dokonca aj vtip mu chyba, ci vacsi nadhlad. Proste v mojich ociach velky prepadak, aspon na Olgu Kurylenko sa da pozerat. ()

x_ander

Moc povedená bondovka, ve které Daniel Craig dokazuje, že je se vším všudy agentem s povolením zabíjet. Quantum of Solace sice není tak vyšperkované jako Casino Royale, ale jako jeho pokračování působí více než důstojně. Olga Kurylenko se sice Evči Green nemůže naprosto rovnat (ani charismatem ani sex-appealem), ale jako průměrná bond-girl odvádí svou práci dobře. Stejně jako Marc Foster u režie. Quantum of Solace sice neudělalo díru do světa jako jeho předchůdce, ale zážitek je to přesto skvělý. ()

Odpocivadlo

Trocha slabšie ako Casino Royale ale nie zlé, nie zlé. Veľmi som sa začudoval keď na začiatku to naväzovalo na Casino Royale ale potom dej od toho upustil. Lepšia show ako v Casino Royale ale nemá to až taky náboj. 95 % ()

Reiner

Skvělá podívaná plná akce. Nenudil jsem se a co víc, rychle to uteklo. Tento díl "bondovky" je skvělý a jiný než předchozí. Je více akční a napínavější. Leč některé efekty a situace byly na můj vkus již přepísknuté, dávám 5* :) ()

La.Nia

Nikto a nic ma nikdy neprinutilo pozerat novsie casti Jamesa Bonda, az kde sa vzal, tu sa vzal Daniel Craig ... I ked to by skor patrilo ku Casinu Royal, ktore bolo pre mna vyborne a myslim ze aj QoS by bolo skoro rovnako dobre ale kde je, sakra, nejake poriadne bondovske auto? A nejake tie hraciciky preco je Bond Bondon ? Ved prave to na tych filmoch vsetci tak zeru alebo sa mylim ? Jasne akcnakov a hrdinov je kopec ale povedze, komu inemu by sme odpustili pero ktore dokaze divy, padak schovany kdesi v saku a podobne vynalezy ak nie prave agentovi 007 ? Preto nechapem preco to reziser nevyuzil a nedodal tomu stipku toho krasne nelogickeho a nevysvetlitelneho nad cim sme ako mali otvarali s uzasom usta. Skoda, mozno zabudol ze toci bondovku ;( Aj tak za 4 lebo domrvit sa to dalo aj daleko viac. . ()

DaliborekD

Hlavní problém Quantumu je ten, že sérii nikam neposunuje. Ikdyž jde pořád o hodně dobrý film, mezi Casinem a Skyfallem je to takový nedorostlý bratříček. Před pár lety by to na bondovce nebylo nijak překvapivé, ale série si vytvořila trochu vyšší standart. Craig je stále v pořádku, ale to ostatní by ladění sneslo. Scénář je nesourodý a ještě víc upozaďuje Bondův šarm a dělá z něj zatrpklého výčitkami zmítaného bouchače. Bond girl jsou tu matné a ikdyž to Olince nepochybně sluší, je oproti předchůdkyni skutečně hlavně na ozdobu. Podobně je na tom i Almalricův záporák, nevýrazný a trochu i nudný. Co mě ale vytáčelo nejvíc, a nehodlám to omlouvat, je Fosterův nuloví cit pro akční scény. Typickým příkladem je úvodní honička, která mohla být úchvatná, ale je naprosto nepřehledná a bez dynamiky. Jsou důvody, proč je pronásledování v Bullitově případu tak památné a ten hlavní, že ku*va režisér nestříhá záběry po dvou vteřinách. Jinak je film fajn, lokace jsou exotické, střílí se, lítá v letadlech, souloží sice po málu, ale což. Pořád podnětnější než bondovky minulých dekád, ale mělo to na víc. ()

lobo87

Na Quantum of Solace som sa veľmi tešil. Mala to byť bondovka so všetkým, čo sa patrí - Daniel Craig, bond girl Olga Kurylenko, zaujímavé lokácie Haiti atď... Bohužiaľ, Forster trošku sklamal a nedokázal pretaviť potenciál do úspešného celku a QoS je len priemernou bondovkou... 65% ()

Marty_cz

Upřímně řečeno i když je na první pohled tenhle Bond skvělí a jsem si jistý, že drtivá většina fanoušku by souhlasila s tím, že je ten film skvělí, tak mě vůbec nebavil. Nevím čím to bylo. Možná jsem si ho jenom pustil v nevhodnou dobu ve špatné náladě nebo jsem se už celkově překoukal Bonda, ale tenhle film byl pro mě veliké zklamání a to obzvlášť mě vadilo, když jsem se na ten film těšil hned od konce Casino Royale. Ale tak nějak jsem vnitřně přesvědčen, že vám pokud máte rádi Bonda nebo špionážní filmy se bude určitě líbit a neváhejte a pusťte si ho. ()

gefr

Za mě o něco slabší než první díl, ale stále se kvalita série drží velmi vysoko. Craig již plně pochopil jak Bonda zahrát a v roli se plně usadil. Záporák na můj vkus celkem nevýrazný ale to dohání Olga Kurylenko. ()

baclajean

Určite postrehnuteľne slabšie než predošlá Craigova bondovka. Čo ma prekvapuje, na rozdiel od predošlých príhod agenta 007, tu nebola nejaká vyslovene príťažlivá dáma, možno recepčná hotela hneď na začiatku. Tentokrát mi film prišiel taký nemastný-neslaný, bolo tam síce množstvo akcie, no určite sa režisér s jednotlivými scénami mohol pohrať i lepšie. Kladne však hodnotím soundtrack, ten sa naozaj vydaril ()

Zemřel herec Paul Ritter

Zemřel herec Paul Ritter