zipper111

Jedna hvězda za prsa, druhá za kozy :D film je to ale sračkoidní no, sranda je koukat na něj s mladou, div si žárlivostí nepřekousne jazyk :D Efekty jsou hodně srandovní, vůbec celej film je jedna velká parodie, ale bohužel ne zas tak moc dobrá. Aja to prostě moc nezvládá. Nevadí, tak 45% a na podruhé bych si pustil už jen scény s Kelly Brook. ()

numi

Ale jo, kdyby Aja vystříhal nefunkční vyvražďovací scény, nepříliš povedené piraně a příliš tupé dialogy, tak by to bylo asi stejně sexy a zábavné jako nějaký horší videoklip Madonny. Ale bohužel i stejně dlouhé. ()

buldock

Vizuál je naprosto excelentní masakr , ale ten zbytek s ním jen nepříjemně kontrastuje. Musím říct , že režiséra a jeho předchozí snímky mám v oblibě , ale tohle nebyl zrovna můj šálek kávy , až na sexy Kelly Brook. Tak zase někdy a za lepší konstalace pane režisére. ;-) Film: 45% ()

Compote

Hodně krve, okousaná těla, hysterický řev, jeden starší expert na rybičky, lekačky,...to jsem čekala, a to jsem dostala. (ani dabing, ač ho nesnáším, mi tady nevadil) Kdo má po Čelistech problém plavat v moři, měl by si raději shlédnutí tohoto filmu rozmyslet. Já osobně se na pěkně dlouhou dobu, co se koupání týče, spokojím s vanou. Jinak takový příjemný odpolední film.... 60% ()

blackrain

Pokud bych ještě nikdy žádný zvířecí horor neviděla, tak bych přihodila ještě jednu nebo dvě hvězdy, ale mě tenhle film jako super zábava nepřišel. Vlastně je stejný jako všechny teenage horory, akorát tu v hlavní roli nevraždí nějaký psychopat, ale místo něho je tu hejno nenažraných rybek se sakra ostrými zuby. V kině na Andělu mají jako reklamu na tento film akvárko se živými exempláři piraní. Jedna se na mě tak divně zazubila. ()

gogos

Piranha je vcelku slušným a zábavným filmečkem, plným spoře oděných (někdy vůbec) krásných holek, ignorantských amíků, stupidních policistů a pološíleného vědce... Lekačky jsou sice naprosto čitelné, adrenalin téměř žádný, přesto si Piranha drží vcelku slušnou dávku napětí a mysterie pře zachování humoru. Efekty rozežraných lidí potěší, taktéž potěší několik příjemných cameo scén (Čelisťař Richrad Dreyfuss, neohrožený killer Ving Rhames či Eli "rozmáčknutálebka" Roth...). Propojení modelek, solidního příběhu a vůbec všeho zmíněného nám dáva ve výsledku slušnou podívanou, která v dnešní době rozhodně neurazí! ()

Kaluž

Kozičky, rybičky a krvavý výplach. V pubertě bych se z toho asi posral. Gore highlight: skalpování ženštiny lodním šroubem. ()

Gorehound

Pecka! Preslnená atmosféra, malé mesto, kočky, humor, napätie a parádne gore. A minimálne jedna perfektná ľakačka k tomu. Aja žánru rozumie, a film je krásne nakrútený, bez jediného hluchého či slabého miesta. Bavil som sa od začiatku do konca a týmto film zaraďujem medzi moje najobľúbenejšie zvieracie horrory, a horrory vôbec. ()

HareS

Alexandre Aja je fanboy. Pôvodná Danteho sedemdesiatková Piraňa je Cormanovým New World Pictures produkovaná eko-agitka nabaľujúca sa na vtedajšom trende eco-monster filmov typu Orca, Grizzly alebo Tintorera, okázalo brojacich proti korporáciám znečisťujúcim vodné toky a lagúny. Aja aj s jeho „prehistorickými piraními mláďatkami“ kašle na poúčanie a navádzanie publika a nechce mu brnkať na jeho moralistickú a ekologickú strunu. Pirane v jeho filme predstavujú prostriedok pomsty tvorcom pornografie, ktorých penisy im nelahodia a nestrávené ich odpľúvajú. Analogicky plnia funkciu ľudských „porno prívržencov“ a sú zobrazované ako ohavy nenasýtené bujnými vnadmi a výstavnými krivkami pornoherečiek, ktoré sú tu hraničným spôsobom zbožšťované (podvodný tanec morských panien snímaný ako fetišistické zaujatie nahým ženským telom...). Pirane tu slúžia ako prostriedok k zakusnutiu si do ich silikónom nabitých mliekarní. Ono to nie je rutina ani šablónovité vypĺňanie žánru, Aja si podvratne rochní v pokleslých splatterových vodách, je namlsaný a vytešený zo 70's a 80's exploiťákov B kategórie a pôvabne pomrkáva po svojich kolegoch, vzoroch a „bratoch od fachu“ (naliaty Dreyfuss v úvodnej teaser scene ako pocta Čeľustiam; cynicky dôvtipná smrť Eliho Rotha, ktorý vo filme sarkasticky plní len úlohu čo najčiernohumornejšej likvidácie (odplata za premárnený Hostel) etc.). Trojrozmerná Piraňa je každým pozretím sebavedomejší pastiš a camp v jednom, kde Aja na zábery s hyperrealisticky hyperbolizovanými piraňami strihá detaily obnažených rozjarených prsatíc ako ich objektu. Nadsadený gorefest! Dekadentne zvrhlým spôsobom nám vlastne hovorí, že ak si ktosi pôžitkársky nedokáže vychutnať nahé ženské telo a slabošsky od neho uteká, je zaslepenejší ako nadržané živočíšne pirane. 85% ()

Remedy

OBSAHUJE SPOILERY. Ohromně sympatická pocta pokleslým žánrovkám, která vyjma zobrazených hektolitrů krve a tuctu ženských ňader chytře odkazuje mj. ke skutečnému klenotu původního žánru, a to k Čelistem. S trochou nadsázky by se tahle krvavá taškařice Alexandra Aji dala popsat jako zábavná variace na Čelisti 21. stol., jejíž tvůrci byli evidentně na drogách nebo se přinejmenším snažili, aby to tak na plátně působilo. Tady totiž kromě utrhaných končetin a hlav lítají vzduchem i ňadra s penisem a celé je to natolik zvráceně zábavné, že tomu jen stěží odolat. Navíc je tu naprosto epická smrt Eliho Rotha, kterou budu mít před sebou ještě dlouho. Dlouho jsem přemýšlel o 4 hvězdičkách, nakonec je to za krásně krvavé 3,5*. Podobně neseriózní, krvavá a ultrazábavná poloha Alexandru Ajovi neskutečně sedí. [70%] ()

Thomassi

Stačí kapička krve a tento obávaný predátor je jako smyslů zbavený. Jeho řada ostrých zubů jako břitva se vám zakousne do kůže a je konec. Já teda měl mráz po zádech a jednu chvíli jsme si říkal, že do žádnýho jezera už nevlezu :-) Ouha, tak to jsem nečekal. Kam se hrabou všechny ty filmy o podvodních zabijácích. Na novou Piraňu teda nemají ani omylem. Po podzemním zemetřesení se začnou dít velmi podivné věci. To se na povrch zemský dostala 2 miliony let stará, pro nás vyhynulá piraňa. A začíná peklo na vodě. Sice pomalejší rozjezd, ale to, jak si rejža pohrál a jakým způsobem nám ukázal závěr, já teda nic takovýho nepamatuju. Krev kam se podíváte, ty ožraný těla, a zase krev, do toho sexy kočky a kozy a zase krev a cáry masa a nakonec z těch koček s kozama zbydou stejně jen ty cáry masa a krev. Větší masakr jsem fakt asi neviděl. Navíc slušně zahrané role s dobrými herci a hustý napětí. Prostě nejvíc cool relax. 4* jak vyšitý. ()

MATADOR

Poměrně příjemné a krvavé překvapení, které nabízí tuctový příběh, ale dokáže zaujmout onou drsností. I když jsem neviděl 3D, tak si myslím, že jsem o nic nepřišel i v obyčejném 2D byl výsledný efekt pozitivní a jsem rád, že se dá v dnešní době natočit něco trošku slušně hororového na úrovni. ()

stration

Aja je král moderního hororu a béčkových nechutností na áčkové úrovni! Teď už se to nebojím napsat. Piraňa je pefektní. Od pěkného začátku, přes polonahý kozatice až k finálnímu masakru, kde jsem i já, otrlý divák hororů, musel párkrát přivřít očíčko. To, jakým způsobem se opravdu nepáře s tím, šokovat brutalitou, až po parádní vtípky (ukousnutý penis) a citace z jiných filmů. Jsem maximálně spokojen! BRAVO AJO! ()

Vampireman

79 minut. Je tady všechno, Dreyfuss, Lloyd, Megapiraňa, super letní atmosféra, nahá nejenom Kelly Brook a ve 3D to bude tutově nezapomenutelný, protože na vás zvrací holky tequillu a pirani ukouslý péra. Plážový masakr je libově natočená záležitost se spoustou (ne)tradičních nápadů a je to spíš kentus než sranda. Za mě Ajovi další plus (u Zrcadel jsem se bál) - i typicky debilní žánrový horory se daj natočit dobře a nepůsobit tak dutě. 3,5* ()

Helo

Tak jsem si zase jednou po delší době pustil další variaci na kultovní čelisti a během první půl hoďky jsem i věřil, že by to konečně mohlo být něco trošku lepšího, než ostatní takovéto filmy. Ale bohužel po této zábavné (točení filmů pro dospělé, sem tam nějaký vtípek, zlobivá děcka) části přišlo na řadu požírání nebohých, pitomých, policisty neposlouchajících civilistů, které bylo úplně o ničem a pouze se snažilo spotřebovat co nejvíc rudé barvy. Jediné, co tak na druhé na druhé části stálo za to byl útěk z lodi (i když opět klišovitý), průpovídka: " Jakeu, oni mi sežrali ptáka" a samozřejmě pointa na konci. ()

Derek

troooska pomalsi rozjazd, ale ked uz sa to riadne rozbehne clovek sa nema sancu nudit. paradne gore efekty (to ajovi vzdy islo) a kopa napadov ako odprevadit na onen svet bezvyznamne maso. skvela jednohubka ktora sa iste zaradi do kolekcie filmov z ktorych budem svojim priatelom pustat sceny ktore ma neskutocne bavia (a ze ich tam je dost)! ()

dawe04

Piraňa 3D velice poctivým žánrovým počinem a překvapením tohoto roku, který nabídne cílovému publiku naprosto vše, co se od brakových zvířecích hororů očekává: dunivá muzika, krásní mladí lidé, nějaké ty nahé scény, litry a litry krve. To vše v rámci žánru šlape jako hodinky, nikde není vyloženě hluché místo. Je to béčko, je to povrchní, je to hloupé, ale za každý z těchto přívlastků jde bez problémů dosadit slovo zábava, čemuž pomáhá vydatně i 3D formát. ()

Falconica odpad!

Jediným motivem této s***ky je přimět diváka k vyzvrácení obsahu žaludku. Nic jinýho na tom vážně neni a já si musela pustit ještě díl neškodnýho seriálu, protože bych jinak asi neusnula. A to jsem viděla jenom asi půlku, víc bych vážně nedala... ()