st.ranger

Na dnešní poměry velice dobře udělaný animal horror. Ani při odmítání 3D jsem nebyl tolik pohoršen typickými scénami pro 3D, jako například vržený kelímek nebo blízká setkání se sežraným údem. Naopak se mi zdálo, že byl zde tento prvek použit velice decentně, ale pochybuji, že bych potřeboval snímek vidět ve 3D. Avšak nečekejte žádné inovace, už v podstatě průběh děje a nějaké ty hlavní postavy dávají jasně vytušit, k čemu konec směřuje. Naštěstí pro mě si film na nic nehrál a chtěl jen pobavit hektolitry krve a rozežraným masem opilých teenagerů. ()

Baxt

Pekelně zábavné a krvavé, ale hlavně až od druhé půlky, kdy hektolitry červené tekutiny, maskéři a trochu toho CGI pracují v souhře, co potěší nejednoho nadšence béčkových hororů. Nemůžu soudit Aju, jelikož je tohle moje první setkání s ním, ale divil bych se, kdybych se u jeho filmu měl někdy nudit. Spoiler: Ving Rhames ice-cold motherfucker odešel se ctí! ()

bouncer

Zvláštní film - na jendu stranu po delší době klasický, skoro bych řekl "old-school", horor, který nabízí pár brutálních záběrů a příběh, který sice není nic objevného, ale v rámci žánru se dá považovat za slušný. Na druhou stranu mi však bylo na zvracení. Bohužel ne z těch brutálních scén, nýbrž však ze stupidního prostředí, snahy zkombinovat teenagerskou "boobies" party s hororem a v neposlední řadě trapné 3D, které je jen moderním shitem... Něco se povedlo, něco se mohlo rozvést více, někde by zase neškodilo ubrat, ale celkově fanoušek hororů bude (asi) spokojen... ()

Terva

Já řeknu DU a vy řeknete DY. DU.....DY.....DU.....DY.....DU.....DY..... Je to o kozách, teda pardon o rybách, konkrétně o piraních, to je geniální, že ? CITÁT - Kdyby byly ryby takhle kozatý, tak bych nic jiného nepíchal.......... Jsem rád, že okolo 55 minuty na ně ty piraně zaútočili, ta hudba se nedala vydržet. Chápu tu piraní agresivitu. V 63 minutě mně to zase málem roztrhalo ....smíchy. Piraňa vs. Penis....sranda scéna a super záběr. Tak jak jsem již řekl, je to o sexu, hektolitrech krve a je to protkané humorem. Nečekal jsem, že se tak budu bavit, ten film je docela slušná komedie. CITÁT - Kde maj rodiče ? ()

Hismael

Není potřeba aby všechno bylo co nejvíc skutečné a vážné, ale tohle je tak moc velký opak, že už se to opravdu nedá. Film obsahuje spoustu podivných kravin, které se těžko dají něčím nějak ospravedlnit. Těžko říct co to vlastně mělo být. Komedie, horor, nebo parodie. Spíš tak nějak všechno dohromady, kde se sází na kontrast mezi letní párty u vody s tunou polonahých modelek a rozežranými mrtvolami s potoky krve. Ztráta času. ()

Dale

Neskutočne dementný scenár podporený veľmi nepodarenými efektmi (už ten úvodný vír naznačí ich kvalitu). Záverečný krvavý kúpeľ to aspoň trochu zachraňuje, no nestačí to ani na priemer. Takisto tie vykrádačky z iných filmov by som nepovažoval za vzdanie pocty, len scenáristovi asi došli nápady. Chudák Dreyfuss, prežil desivé Čeľuste a skončí ako desiata pre tieto srandovné rybičky... ()

Folpa

Čisté béčko ale perfektní :) a upřímně ačkoli by to mělo být spíše o rybičkách, tak je to jasně o kozičkách :D ()

Chermy

Klobouk dolu, Aja se toho nebojí! Když už, tak pořádný R! A hlavně ví, že film o piraňách se nesmí brát vážně a je pro lidi s trochu zvráceným smyslem pro humor. No a já se bavil :-). Jeho fascinace absolutní nahotou je mi taky blízká a představa, že odvázaný pohodářky s nadhledem nejsou ekvivalent pro hloupý trubky sdílím taky!:-) Jen si myslím, že měl být ještě krapet odvážnější!! Děti měl nechat sežrat taky a přežít měla jen Riley Steele :-))! Teď vážně. Něco tomu chybělo...přesně to něco, co má Sommersova Chobotnice. ()

JohnCZ

Zábavnej trash, kterej si naprosto vůbec na nic nehraje a baví mixem nekončící párty polonahých hloupých lidí proti nenažraným rybám z pleistocénu. Svůj původ jako kdyby si film dával za přednost a nevadí mu diváka zasypat mixem stupidních dialogů a mizerných efektů, udělat si z toho děsnou bžundu a ještě u toho nezapomenout na vznešené umění :). Alexandre Aja viditelně rozumí žánru a dokázal z filmu, který je v samém základu někde na úrovni levného žraločího céčka ze Syfy, udělat překvapivě snesitelnou záležitost s tupými, ale stále docela sympatickými postavami. Zejména u Jerryho O'Connella je vidět, že se rolí vyloženě bavil. ()

Skrk

Krev, piraně, krev, piraně, kozy, ukousnutej penis, typické 3D scény a jeden z nejdebilnějších konců, který jsem kdy viděl. Nejlepší na filmu nebyly gore scény, nýbrž přeříznuté tělo ocelovým lankem. A nepochopil jsem, jak hlavní postava - kluk, sedící docela často u kompu (jak jsem pochopil ze začátku) může mít celkem slušně vymakanou figuru. ()

corpsy

Príbeh vystavaný na všemožných klišé ekohororu s náležitým koncom. Ale brilantne nasnímaný, hlavne scény pod vodou ( budúcoročný SANCTUM 3D v produkcii Jamesa Camerona bude pravdepodobne vizuálna lahôdka ). A to nehovorím o gore scénach, ktoré v dnešnej dobe v kine len tak ľahko neuvidíte. Proste paráda, a milovník brutálnej a krvavej zábavy sa bude usmievať od ucha k uchu ( ja som sa usmieval ). Ku tomu poriadna dávka sexy polonahých a nahých ( nielen ) ženských tiel a máme jedno z najlepších béčok aké sa v posledných rokoch v kine premietali. P.S. Jerry O´Connell rules. ()

PauloZ

No nevím, v kině to asi vypadalo fakt dobře, když tu čtu takové komentáře, které mě i přiměly se na tento šlak podívat :-) Gianna Michaels tam sice hraje a ukáže co má, přijde o půl těla, ale co z toho, když je to takový výjeb. Některé scény jsou v pohodě, hlavně ta krvavá panika teenagerů, rozseknuté tělo mařky o ocelové lano a dokonce to má i dvě zajímavé scény se starým rybářem, který objasňuje, že se jedná o prehistorické piraňe. Masky jsou teda povedené. Jako celek je to ale strašlivé béčko, které se odehrává ve dvou liniích plných hovadin (proč nezavolali záchranáře na také mejdlo plné mrtvo), amerických zbytečností (pusa v potápějící se lodi s piraňemi) atd. A ten konec, tam se absolutně nic nevyřešilo, NIC! Tenhle film naprosto vyhořel na logiku. Na béčko v pohodě haluzárna, ale víc jak na 2* opravdu ne, a to vynechám milióny playboy prvků (nic proti nim nemám, ale zde je to stavební kámen). ()

Pishin

Bavil jsem se!!! Ale jóóó... budu mít potřebu to vidět znova asi nééé. 3D bylo fajn_? Super, skvělý byly blitky, penis a kozy ve vodě... Tak proč za 3*_? Myslim že to stačí!! Je to lepší trojka víš:-)) ()

curunir

,,MALA BY SI ÍSŤ S NAMI. DNES VYTVORÍME FILM, ČO SA ZAPÍŠE DO HISTÓRIE." ,,ONA UŽ MÁ INÉ PLÁNY." __ Predtým by som to vôbec o tomto filme nepovedal a ani o jeho režisérovi, ale AJA MA DIVÁCKY USPOKOJIL. Pri úvodnej scéne s Richardom Dreyfussom som si hovoril: Ako sa mohla taká herecká osobnosť upísať do tak hlúpeho, až potupného camea? Zrejme na Ajovu neodbytnú žiadosť. Ďalej však režisér servíruje jednu chuťovku za druhou. Film pritom nie je žiadnou lacnou (i keď bezpochýb popcornovou) kravinou len pre teen publikum, ale na svoje si prídu aj milovníci skutočnej, často až ohavnej krvavej brutality. Zalizoval som sa pri scénach, kde po kozatých babenkách (škoda že som Piraňu nevidel v 3D :-( ) a ich po zlatom moku a iných lepších veciach bažiacich nabíjačoch ostáva len červená vodička. Efektnosť bola síce miestami málinko prehnaná, ale čo iné čakať od súčasnej produkcie (navyše v 3D)? Aja svoje pažravé rybičky povýšil na omnoho viac než len remake trapáckeho Danteho filmu a nakrútil béčko roka. P.S.: ,,Ako" vlastne zomrel kameraman? (1536. hodnotenie) ()

ConanVJ

Hodně krvavej horor. Některé scény jsou spíš vtipný, než aby vzbuzovali hrůzu, ale pěkně se na to kouká. Při likvidaci lidí piraně vyplivávají i kousky, které jim moc nechutnají :D:D Ve filmu je pěkná hudba, odehrává se v parádním prostředí a je plný krásných bab. Mě se filmek líbil a dávám mu 85% :) ()

seeker23

Když béčkový scénář dostane patřičně shiny kabátek a přitom zůstane pořádná porce gore efektů v humorném splatterpunkovém stylu, zrodí se jedno z nejzábavnějších guilty pleasures letošního roku. V Press kitu píšou, že 3D konečně ukáže zuby... chtěli asi spíš napsat, že ukáže kozy, protože narozdíl od přebujelých tvarů trčících z plátna, tmavé podvodní scény nepůsobí ve 3D nejlépe... ale čert to vem, uvidíte podvodní souboj dvou piraní o odkousnutý penis zkoksovaného pornoproducenta a to musí bohatě stačit! ()

ledzepfan

Královsky jsem se bavil-Je tu všechno,co bych čekal od filmu,který vychází a klaní se klasickým piraňočelisťovým horrorům......Aja zde vede všechno klasickým stylem-jen převlečeným do slušivějšího,moderního kabátku...Brilantně pracuje s vodní hladinou jako s něčím z čeho má divák takovéto nepříjemné šimrání dole v žaludku :D ...Gore nám servíruje opravdu štědře a kvalitně-opět v duchu starých klasik jen trochu chutněji vyvedené........Má to pár much v podobě občasného zadrhnutí v tempu či přílišné nelogičnosti některých scén...Ale co si stěžuju-je to remake braku a jistá demence je poviností :D ................Alexandre Aja prostě umí a je schopný s lehkostí a nadsázkou vytřískat totální maximum i z takhle ošemetného kousku na kterém by si leckdo vylámal zuby......Jeden z nejlepších monsterhorrorů tohoto typu a mám dost drsné nutkání se hecnout a ohvězdičkovat to 4 nebo 5 ()

Kryton

Kozy,maso,krev,péro a pirani! Aja předělal blbost z 70tek do naprosto cool a gore zábavy! Tohle je jeden z nejlepších hororů roku 2010. Scéna na koupališti pak musí zákonitě vejít do dějin, stejně jako scéna ukousnutýho péra a koz! Btw. silikon plave :D ()