Dvaadvacetiletý Scott Pilgrim je poněkud nevyzrálý mladík, který hraje v rockové kapele Sex Bob-Omb. Zrovna je bez práce a chodí s roztomilou středoškolačkou. Všechno je skvělé, dokud mu do života nevstoupí úžasná a nebezpečná Ramona Flowersová. Po uši se do ní zamiluje a začne plánovat společnou budoucnost. Scott brzy zjišťuje, že jeho vysněná dívka si životem nese velmi neobvyklé břemeno. V cestě ke štěstí mu totiž stojí sedm bývalých Ramoniných partnerů, kteří ovládají její milostný život a udělají cokoli, aby byl okamžitě odstraněn každý další nový nápadník. Pokud chce Scott získat svou lásku, bude muset všechny expartnery zničit dřív, než oni zlikvidují jeho. (TV Nova)

chelseaman22 odpad!

Nefalšovaný vrchol ledovce, k jehož vrcholku se nikdo dostat nechce. Stupidita, jež má prezentovat boj o ošklivku té nejvyšší jakosti. Čtyřicetikilová "roková hvězda" žije ve svém schizofrením světě, jež je prosycen gejema, lesbama, PAC MANEM a dalšíma blbostma. Toho Pilgryma slavnostně vyhlašuji, tím ZDALEKA NEJHORŠÍM hercem, jež nám může svět kinematografie nabídnout. odpad! ()

Remivsremi

Tohle bylo tak neuvěřitelně podivný a zároveň neskutečně parádně natočený, že absolutně nevím, jak to mám hodnotit. ()

Motinski

Neskutočne prepálená blbosť. Videoherný strih a vlastne všetky vizuálne gagy ma otravovali hneď od začiatku, príbeh je zaujímavý možno v komikse a postavy sú (každá jedna) otravné. Aby ma takto moc film minul oproti ostatným hodnoteniam, to sa mi ešte nestalo. A pritom som si úprimne myslel že toto bude zábava ako ušitá pre mňa. Neviem kde sa stala chyba. ()

Estrecha

Jestli se vám líbil trailer, nebudete zklamáni. Jestli jste šli do neznámého, budete NADŠENI!!! Skvělej film! Originální dialogy, nabyté vtipem. Jediné, co llze vytknout, že u konce se to už kapátko táhlo, těch exboyfriendů bylo zbytečně moc. Ale jinak supr film:))) ()

Sonnik

Get the hot girl. Defeat her evil exes. Hit love where it hurts. Super! Já jsem skoro chrochtal blahem. Loser Cera tady sedne jak vyšitej. Ramona je hot. Ďábelská sedmička s luxusáckým Evansem je hezký poskládáná a jako největší borec je tady pohodářský gay Culkin. Super. Chtělo by to větší Rkovost a mohl to být druhý KickAss, ale i tak super práce. "Okay, presumeably, you may have just seen a dude's junk, and I'm very sorry for that... so is he." ()

ivan_drago

Pro mě překvapení roku, naprosto fantasticky vymyšlenej film, sršící nápady, perfektní spojení komiksu, videohry a filmu, vyvstanuli mi na mysl všechny ty skvělý hry jako Mario, Mortal Combat, Soul Calibur, System shock a mnoho dalších.... Perfektně vyzuáně ztvárněno, už jenom ten úvodní nápis Universal a hudba z PC speakru, prostě bomba. Střih fantastickej, hudba geniální a to vše okořeněno místy přehrávajícími charaktery... dlouho sem se takhle nepobavil. ()

markuc

Film je velmi netradiční, a to tím způsobem, že si u něj budete říkat, že tohle jsem fakt ještě ve filmu neviděl. Možná v nějaké hře nebo jsem něco podobného viděl u herního automatu. Z toho vyplývá jedno, tento film není pro extra staré lidi, ani pro extra mladé lidi. Jedni tuto "grafiku" ještě nezažili, druzí už ji nezažili. Jako infikovaný jedinec říkám, že mě se to líbilo, zpracování mě zaujalo, scénář byl sice trochu jednoduchý (nečekejte něco ve stylu Inception), herecké výkony průměrné (fakt nechápu, co lidé vidí na tom Cerovi). Režie ale výborná, ostatně jak již jsme si u Wrighta zvykly a těším se na jeho další filmové počiny. ()

Honzíno

Škoda, že tento film nemá pevnější pravidla, nebo postupně vybudovaný (alespoň) náznak řádu. Možné je skutečně vše a to není vůbec dobré, jelikož vás to nejdříve bude infantilně lehce bavit, pak vás to bude rušit a překvapovat a nakonec začne nudit. Stylovost ze Scotta přímo tryská. Wright má zlaté ručičky a jednoznačně povyšuje film o třídu víš. Perfektně natočený dort pejska a kočičky. Wright by se mohl vrátit zas ke svým poctám různých žánrů, nebo rozjet nějaký vlastní seriózní projekt okořeněný jeho perfektním umem a stylem. ()

JimmyII

Plné skvělých nápadů a vtípků, ovšem žalostně nedotaženo. Je to příliš povrchní a ploché. Třetí hvězda je za krásnou Mary Elizabeth Winstead a frajerského Jasona Schwartzmana. ()

Mrkvič

Také si to neodpustím a napíšu, že je to plné úžasných nápadů. Hodně neotřelý zážitek jehož jádro je jednoduché jako kdejaká romantická komedie. Na to je ale nabalena úžasná vyzualizace ve stylu počítačových her, parodování různých moderních trendů (vegetariánství, komiksové filmy, hollywood atd) a celkem slušné písničky. Po zamyšlení jsou možná prvky parodující jednoduchost a stupidnost těch trendů stejně tak hloupoučké, ale to nic nemění na tom, že jsem se napoprvé parádně bavil. Jen ten Michael Cera tam být nemusel. ()

Honzek

Haha, celkem mně tahle věc, jako hráče i pobavila a bavilo mně sledovat nechápající reakce lidí, kteří na to koukaly se mnou a se hraním nemají zkušenosti :-) Skvostně natočené, místy trošku nudné, ale označil bych to klidně jako film pro hráče a ostatní? Těm to zřejmě nepřijde normální a to tak, že vůbec :-) ()

ecceHOMMO

Nehorázne fantasticky originálne, skvele zostrihané, plné vynikajúcich nápadov a pritom svieže uletené, vtipné i hravé zároveň. ()

Kamkon

Bláznivá slátanina, ale protože je to jedna velká alegorie na kravinky kolem slávy, komiksů, filmu, lásky atd., slečna Mary Elisabeth má nezaměnitelný hlas a velmi dobré hlášky se objevují dost nečekaně, tak to jako celek je velmi dobré. I když Michaela Ceru nemusí a Matthew Patel jako první patlák - paňák je trapná karikatura. Komiks jsem nečetla, ale možná na něj mrknu. Velmi doporučuji sledovat v původním znění ()

DivX

Perfektní scénář a nápad. Zpracování a efekty na úrovni podtrhne i dobrý příběh, až na ty bojové scény jak z Pokémona. 70% ()

LordSnape

Nápadité a režisérsky vyšperkované, avšak místy dosti nudné a podle mě místy až příliš přeplácané. Bavily mě hodně souboje, ale prakticky celý scénáristický koncept na kterém film stojí, je hodně nestabilní. ()

flawi.f

Ulítlé a ujeté filmy mi zase kdovíjak nevadí, ale tohle bylo na můj vkus až moc. Příběh sám o sobě se mi líbil a kdyby se snímek obešel bez těch všech komiksových aranží, tak bych rozhodně dala větší hodnocení. Michael Cera se totiž na postavu Scotta neskutečně hodil a byl jednou z mála věcí, která mě na této komedii bavila. A další příjemné překvapení bylo v podobě Kierana Culkina...no a tím s výčtem kladů pomalu, ale jistě končím. ()

Liznic

Tohle vám prostě buď sedne a nebo ne. V mém případě totální trefa do černého! Mary Elizabeth Winstead je neuvěřitelně krásná baba a Cera přehrává přesně na té poslední únosné úrovni, čímž tomu dává šmrnc. S Edgarem bych hrozně rád zašel do hospody, režijně předvádí neuvěřitelné kousky a má namyšleno milion výborných ptákovinek, které mě ohromně bavily. Komiks jsem nečetl, takže nevím kolik je těchto drobností z předlohy a kolik si jich vymysleli až do filmu, ale to je vlastně jedno. Připočtu výborné obsazení vedlejších postav (hlavně Culkin! a vlastně každý Evil Ex!) a hudební pecky = výsledek je neuvěřitelná pecka. ()

karlik4801

Edgar Wright je frajer. Tolik novinek do filmového světa. No, možná né novinek, ale on si scény přizpůsobil dokonale podle sebe. Párkrát jsem se hodně zasmál, ale celou dobu jsem se bavil, vším. Akcí a herci. Nový styl komedie, nic víc. A Chris Evans, u jeho scén jsem se zasmál nejvíc. ()

Rockův táta dostane film

Rockův táta dostane film

12.09.2018

Kanadští filmaři Jonathan a Justin Gajewaski chystají biografický snímek Ring King o otci Dwayna „The Rock“ Johnsona (Mrakodrap). Johnson starší se v mládí živil v Kanadě jako wrestler pod přezdívkou… (více)

Michael Douglas je marvelácký Ant-Man

Michael Douglas je marvelácký Ant-Man

15.01.2014

Žili jste v dojmu, že mravenčí superhrdina, jehož nám za rok a půl představí Edgar Wright, našel svého představitele v Paulu Ruddovi? To nejste zdaleka sami, režisér Scotta Pilgrima nebo Jednotky… (více)

Marvel na vás vypustí Ant-Mana

Marvel na vás vypustí Ant-Mana

18.10.2012

A spoustu dalších novinek. Ale popořadě – Ant-Man konečně dostal zelenou, dokonce má stanoveno datum premiéry, konkrétně 6. listopadu 2015. Film o hrdinovi, který se dokáže podle potřeby zmenšit na… (více)

Soumrak příliš rychlého konce světa

Soumrak příliš rychlého konce světa

26.01.2012

Edgar Wright, Simon Pegg, Nick Frost. Britské herecko-tvůrčí trio, které zaujalo zombie komedií Soumrak mrtvých a nadobro se prosadilo parodií na buddy-kriminálky Jednotka příliš rychlého nasazení,… (více)