Dvaadvacetiletý Scott Pilgrim je poněkud nevyzrálý mladík, který hraje v rockové kapele Sex Bob-Omb. Zrovna je bez práce a chodí s roztomilou středoškolačkou. Všechno je skvělé, dokud mu do života nevstoupí úžasná a nebezpečná Ramona Flowersová. Po uši se do ní zamiluje a začne plánovat společnou budoucnost. Scott brzy zjišťuje, že jeho vysněná dívka si životem nese velmi neobvyklé břemeno. V cestě ke štěstí mu totiž stojí sedm bývalých Ramoniných partnerů, kteří ovládají její milostný život a udělají cokoli, aby byl okamžitě odstraněn každý další nový nápadník. Pokud chce Scott získat svou lásku, bude muset všechny expartnery zničit dřív, než oni zlikvidují jeho. (TV Nova)

viperDavid

Docela zábavné zpracování jinak kravský lásky. Mary Elizabeth tedy špekounka je k sežrání, ale Michael Cera s tím svým přihloupím úsměvem mě fakt irituje. Všude je stejnej. Na druhou stranu gameska je zábavná a místy k popukání. Takže takový lepší průměr ()

Lachtaan

Nejsem si jistý, kdy naposledy jsem viděl něco tak netradičně ultítlého a už vůbec nemám ponětí, zda ještě dokážu takové filmy trávit bez jakýchkoli pesimistických myšlenek, jelikož mám ale rád Wrightův osobitý styl, tak nebudu ve výsledku nikterak přísný. Co se týče obsazení a zejména chytře schovaného poselství o nelehkým trablích s nesmazatelnou minulostí vaší nové lásky je tahle ujetá komedie správnou volbou pro sobotní dopoledne. [viděno na Netflixu 23.1.2021] ()

Malejhoch

Určitě to není film pro každýho, dukazem bylo když se parta asi 8 lidí po prvních desítkách minut zvedla a odešla z kinosálu. I ja jsem byl ze začátku rozpačitej a nevěl jsem co si myset ale potom mě tahle nálada opustila a film jsem si užil a dobře jsem se pobavil. ()

Maki89

vyborna osviezujuca uletenost... komiksovo-videoherny kabatik tomuto filmu velmi svecil a velmi dobre som sa na nom bavil... co uz trosku zaostavalo bol asi nosny dej, ktory bol velmi velmi klasicky... kazdopadne v tomto filme ma Michael Cera presvecil o tom, ze aspon stipku talentu ma a to sa mu doteraz fakt nedarilo.... 8/10 ()

ivan bohatyr

Z tohohle mohl být super film, ale bohužel to není až taková pecka. Hodně dobrej nápad a velice moderně udělané ve stylu počítačové hry, sice sem si už připadal jako v metrixu, ale trochu to doladit a je to bez chyby. Co mě hodně vadilo tak Michael Cera a jeho kecy, jak jeho hlásek plácá o lásce atd. tak to teda ne. Taky mi film připadl jako by se chtěl rozjet na komedii, ale nějak si nemohl zařadit vyšší rychlost. Trochu slabší čtyři. ()

Javad

< Hej, poznáš Pac-Mana? A čo tak SCOTT PILGRIM VS. THE WORLD? > Režijné, strihové, grafické, komixové, počítačové, zvukové, farebné, svetelné, hudobné, efektné COOLové finesy. Oči dostali riadne zabrať, mozog si oddýchol. Táto paráda však pri konci stráca zo svojej energie, ale neva aj tak je to Ty Vole husté. 4* a ½* ()

ywo666

Čo to bolo? Kto to vymyslel? Čo sa stane keď spojíte teen komédiu, mortal kombat, LSD a tetris, dáte do mixéra? Scott Pilgrim proti celému svetu. Je to totálny chaos. Ale musím uznať, že poňatie je značne originálne. Aspoň ja som nič podobné nikdy nevidel (Ak nerátam speed racera, ktorý bol neuveriteľne trápny, otravný a pre mňa vyslovene nepríjemný film). A bavil som sa, aj keď mi chvíľu trvalo kým som sa do toho vôbec dostal. Hneď ako som pochopil pravidlá a antipravidlá podľa ktorých svet v tomto filme funguje, začala zábava. Každopádne tri veci sú isté, je to divné, je to chaotické a je to vtipné. Wrightova réžia nápaditá, výstredná a značne kvalitná. 80% PS: Že existuje nejaký komix podľa ktorého to bolo spravené som zistil až po filme. ()

DonHUS

Pořádná nálož nápadů, rychlý střih a zábavné a efektní souboje, to všechno je hodně fajn. Bohužel film sráží k zemi chybějící solidní příběh, který by to podpořil. Souboje negradují, romantická linie mezi Scottem a Ramonou nefunguje, a tak ke konci začne film nudit. Jinak Scott Pilgrim vypadá přesně jako stará videohra (powerupy, status-bary, souboje, 8bitová hudba atd.), kterou ale jaksi nemůžete ovládat... PS: Brandon Routh jako supervegan rulez ()

terunka003

Akční, barevné, herní, rockové, zamilované, šílené × nějak jsem se v tom ztrácela. Jako hezký to bylo, to jo, neobvyklé téma, hezké ztřeštěné zpracování, pár dobrých vtipných sekvencí taky, ale to bylo pro mě tak asi všechno. Herci zajímavý a sympatičtí, hudba super, prostředí a počítačové doplňky taky fajn. ..jsem unavená, jdu radši spát, a ráno se obarvím asi na fialovou.. ()

uiu

Co se mi na filmu opravdu líbí je grafická stránka a počítačově vypadající způsob života a prostředí. Sledovat neustále se měnící místa a úžasné efekty mě zabavilo, příběh a zápletka už bohužel ne. Kluk, kterej je zničenej po rozchodu se svou velkou láskou se rok trápí, nabrkne si středoškolačku, aby se následně zamiloval do holky, která jako by z oka vypadla Clementine z Eternal Sunshine Of The Spotless Mind - impulzivní, neustále měnící barvu vlasů a lhostejná k citům. Scott musí porazit (chápej zmlátit v opravdu cool stylu) její bývalé kluky (nevím, proč se do seznamu bývalých počítá někdo, s kým chodila týden v 7. třídě, to dělá z filmu ještě větší kravinu, než jaká doopravdy je + že na seznamu bývalých je i bisexuální zkušenost - jasně, musíme z toho udělat cool nářez pro losery a nerdy, kteří jsou celý hotový z toho, že holka má sexuální zkušenost s holkou). A právě pro tuto skupinu lidí film je, pro počítačové nerdy, kteří nikdy s žádnou holkou nechodili a žijí v romantickém světě, kde kluk bojuje o srdce dívky - naprosté sci-fi v reálném životě. Nakonec Scott dojde k neuvěřitelnému osvícení, že je sketa, co podvádí holky a že rozchod může tomu druhému zlomit srdce - opět další sci-fi, které si nikdo v reálném světě nepřipustí (natož mužského pohlaví). PS: Proč do všech rolí paniců, nerdů a jiných ubožáků dávají Michaela Ceru? Když mu pak jeho láska říká, že je nejhezčí kluk, s jakým kdy chodila, tak nevíte, jestli je to jen vtip nebo to myslí vážně. PPS: Jediná dobrá postava je gay spolubydlící Kieran Culkin :) ()

neoBlast

Asi bude někde problém, když celou dobu nefandím Scottu Pilgrimovi, ale Edgaru Wrightovi. Od té doby co si sourozenci Wachowští hráli s autíčkami jsme tady sice neměli takhle přepálenou vizuální extázi... Ale zatímco Speed Racer se stal stoprocentním guilty-pleasure, Scott pouze nudí a trápí diváka nekonečným vyčkáváním na slabý finish. A v tomhle případě není bohužel cesta důležitější cíle. Jako jeden z mála jsem Michaelovi Cerovi fandil i po Paper Heart, ale po dnešku už o něm mohu říci jediné - NEBRAT. 60 % ()

mickyreed

Parádní zpracování prvků konzolové hry ve filmu = hodně nakopávající šílenost ... ale mě rozhodně bavila :) hlavně klobou dolů před režijí ... navíc M.E. Winstead se podle mě dá jen těžko odolat ... M. Cera působí jako hroznej moula, ale co jsem zatím viděl, tak to k filmu sedělo :) ()

VittaBella

Když jsem Scotta Pilgrima vyděla poprvé, tak jsem byla mile překvapena, když jsem ho viděla podruhé, zamilovala jsem se. Potřetí z toho byla závislost. Na Scotta se zkrátka můžu dívat pořád dokola a neustále v něm nacházím něco nového. Tento snímek je totiž natolik originální a hláškami překypující, že se snad ani okoukat nedá! ()

tomxxx

Nemohu se rozhodnout mezi 3 a 4. Po vizuální stránce to bylo mistrovské dílo, ale příběh mi neřekl nic nového, chvílemi mě nudil a dialogy byly o ničem. Je to taková oddechovka na večer. Nesmím zapomenout na chytlavou hudbu. ()

Beky

Bohužel!! Všichni se snažili, já se snažil, ale já to také vypnul po 60min.!! Verdikt: Pro mě neskutečně brutální nuda, dvě hvězdy za to, že se to někomu může líbit a že já jsem de facto výjimka!! ()

Thommie

Celej člověk ve mně, kterej měl styl, se po zhlédnutí tohohle málem udusil. Proto mě o to víc mrzí, že nemůžu za nic na světě najít objektivní důvody proč tenhle hodně divnej film shodit. Ale podruhý se fakt nepodívám, bylo to nudný. ()

Rockův táta dostane film

Rockův táta dostane film

12.09.2018

Kanadští filmaři Jonathan a Justin Gajewaski chystají biografický snímek Ring King o otci Dwayna „The Rock“ Johnsona (Mrakodrap). Johnson starší se v mládí živil v Kanadě jako wrestler pod přezdívkou… (více)

Michael Douglas je marvelácký Ant-Man

Michael Douglas je marvelácký Ant-Man

15.01.2014

Žili jste v dojmu, že mravenčí superhrdina, jehož nám za rok a půl představí Edgar Wright, našel svého představitele v Paulu Ruddovi? To nejste zdaleka sami, režisér Scotta Pilgrima nebo Jednotky… (více)

Marvel na vás vypustí Ant-Mana

Marvel na vás vypustí Ant-Mana

18.10.2012

A spoustu dalších novinek. Ale popořadě – Ant-Man konečně dostal zelenou, dokonce má stanoveno datum premiéry, konkrétně 6. listopadu 2015. Film o hrdinovi, který se dokáže podle potřeby zmenšit na… (více)

Soumrak příliš rychlého konce světa

Soumrak příliš rychlého konce světa

26.01.2012

Edgar Wright, Simon Pegg, Nick Frost. Britské herecko-tvůrčí trio, které zaujalo zombie komedií Soumrak mrtvých a nadobro se prosadilo parodií na buddy-kriminálky Jednotka příliš rychlého nasazení,… (více)