Dvaadvacetiletý Scott Pilgrim je poněkud nevyzrálý mladík, který hraje v rockové kapele Sex Bob-Omb. Zrovna je bez práce a chodí s roztomilou středoškolačkou. Všechno je skvělé, dokud mu do života nevstoupí úžasná a nebezpečná Ramona Flowersová. Po uši se do ní zamiluje a začne plánovat společnou budoucnost. Scott brzy zjišťuje, že jeho vysněná dívka si životem nese velmi neobvyklé břemeno. V cestě ke štěstí mu totiž stojí sedm bývalých Ramoniných partnerů, kteří ovládají její milostný život a udělají cokoli, aby byl okamžitě odstraněn každý další nový nápadník. Pokud chce Scott získat svou lásku, bude muset všechny expartnery zničit dřív, než oni zlikvidují jeho. (TV Nova)

fablefavorit

Velice zábavný film se spoustou odkazů na různé komiksy a hry, po nástupu Todda Ingrama (po něm, on sám byl boží) to ale trochu ztratilo šťávu. I tak je Scott Pilgrim podívanou, které mohu s lehkým srdcem doporučit každému správnému nerdovi/geekovi (co já vim). Nekoukat s českým dabingem!! ()

Raziel_cz

Nejlepší videoherní a komiksový film. Michael Cera vs. Chris Evans nebo Brandon Routh, to prostě chcete. Edgar Wright komedii umí, nebojí se vysoce stylizovat a nebojí se experimentů, a za to ho respektuji. Mary Elizabeth Winstead bude vždycky moje crush a tenhle bláznivý, ale hřejivý snímek s nepřekonatelným soundtrackem jedním z nejlepších, jaké jsem viděl. ()

Eluin

S hodnocením jsem tedy docela dost váhal, protože... a) je to na mě dost šílené b) zároveň se mi podobné šílené pojetí i tak trochu zvráceně líbí c) hlavní hrdina Michael Cera se mi na roli Scotta teda moc nehodil... d) zní tu Blood Red Shoes!!!!! Ok, ujeté 4 hvězdy :). ()

Rathalos odpad!

Ako moze mat tento film take hodnotenie,to absolutne nechapem,ved to je sracka prvej triedy,americka kravina,ktora ma vobec neoslovila,pre mna je to odpad...:-) ()

Folky

Jednoduchý příběh zabalený do kupy vymazlených detailů. A funguje to skvěle. Nejsem sice fanoušek her, na které se odkazuje, ale to mi zážitek nemohlo zkazit. Scott je sice ničím zajímavý hrdina, ale pobavil snad každý ze zlých bývalých. Veganská scéna a hláška "jak děláš ty čtverečky" naprosto jasně vede. K dokonalosti to dotahuje závěrečná otočka klišé a pohled na Ramonu. ()

greenlord

no...nevím, přehlídka nesympatických xichtů. kdo? proč? komu? za co? děj plytký a nesouvislý, celé jsem to vůbec nepobral. dokoukal jsem to jen se sebezapřením. dávám 2* a to jsem ještě hodnej. ()

LojZza

Po druhem shlednuti doma jsem snad nadsen jeste vic. Po tom co jsem si Scotta zamiloval v kine jsem se pustil do shaneni komiksu a opravdu musim rict ze film je predloze hodne verny. Navic mi po druhem shlidnuti dosly nektere veci co mi predtim, jako neznalce, unikly. Scott Pilgrim navenek pusobi jako videoklipova smrst na steroidech. Opravdu. Diky rychlosti s jakou na vas Wright chrli napady si clovek pripada ze u filmu sedi dvojnasobnou dobu. Choreograf pri soubojich odvedl praci na jednicku s hvezdickou (hlavne ve finale) takze kdo v nem chce hledat akcni narez, najde ho. Komu ke stesti staci romanticka pribehova linka, ktera pri trose zamysleni, musi pripadat kazdemu povedoma, ten si taky prijde ka sve. A kdo se chce u filmu jen bavit a smat se ten tu bude jako doma. Zkratka a dobre jsem si zamiloval Scotta, Wallace, Young Neila ("From now on, you will be called...Neil!"), krasnou Ramonu, otravnou Julii a vsech 7 bejvalych. Pro mne osobne jedno z nejprijemnejsich prekvapenich roku 2010. Scott se mi zaryl do hlavy, stejne tak jako se zaryl do meho osobniho zebricku TOP10. Skoda ze film komercne neuspel, tmuhle bych to ze srdce pral. PS. Rolicka Thomase Janea potesila. :) //editovano 1.11.10 ()

Stíba

A já už si myslel, že originalita ve filmu je kdesi v troskách... Uvolněné, vtipné, svěží a hlavně butálně originální a nápadité! ()

radaza

Zlaté Čtyři vraždy stačí, drahoušku, když si na ně vzpomenete, tak pomine hlavní originalita tohohle filmu a co zbyde...kníkající Cera (zajímalo by mě, co bude hrát, až zestárne na tyhle role - ne že by se mi některé filmy s ním nelíbily), nijak přesvědčivá vyvolená hlavního hrdiny a spousta efektů. Párkrát jsem se zasmál, za to ty dvě hvězdy. A kino bylo poměrně chladné...asi tam neseděli místní fanoušci tohoto filmu. ()

Zoidlord

Sníkem, z něhož místy čišela taková genialita, že jsem si připadal, jako když vidím film poprvé v životě... Bohužel prostřídáno scénami a událostmi, která jsem už viděl nesčetněkrát... Místy opravdu neskutečné vtipné, ale střídavě upadající do šedi mainstreamu. Ovšem novátorství převládalo, a tak dávám 4*... Naprosto jistě stojí za shlédnutí. ()

shereen

Dukaz, ze originalita jeste neznamena dobry film. Byla jsem unesena z upoutavek. Prvnich deset minut jsem nadsenim poskakovala v kinosedacce, ale poslednich dvacet minut uz bylo temer utrpenim. Predstavte si, ze se musite dve hodiny koukat na ohnostroj. ()

Dimo

Naprosto maximálně zábavný film již od začátečního loga Universal Pictures. Excelentní grafická stránka by si zasloužila nějaké ocenění, střih je výborný a svěží, koneckonců ten, kdo viděl předchozí filmy Edgara Wrighta tak rozpozná jeho styl. Komiksové vsuvky, které jsou protkané celým filmem, jsou absurdně dokononalé, ale v žádném případě film nestojí jen na nich. Co dělá film zábavným filmem, jsou herci a Pilgrim to tak asi úplně nebude, i když i on se svou looser vizáží také solidně baví (hlavně ta jeho číselná trička, začínající "ZERO". Vůbec celá Ex-liga, gay přítel a jeho neustálé balení někoho, čínská přítelkyně, nutriční policie... a další kopa menších i větších roliček dělá film filmem. Luxus a snad opravdu nejzábavnější film roku 2010. Vlastně nevím, proč nedám pět hvězd. Z fleku bych šel znovu a myslím, že začnu vyhlížet datum vydání DVD. EDITACE: Druhá projekce ani zdaleka neměla takovou šťávu, jako první v kině, což mě dost zarazilo... Buď byla domácí projekce tak špatná, nebo kinařská projekce příliš dobrá. ()

Jeand´Boa

Není nad to, když se zadaří...modrní film, který má švih a který je zpracován s patrnou inteligencí...když stojí za i před kamerou tým lidí, který svoji práci umí, nelze činit nic jiného, než se kochat jejich výkony...Michael Cera například již několikrát dokázal, že patří mezi nastupující herecké hvězdy - stejně tak v tomto případě... ()

Harts

Připadal jsem si jako zhulený, když jsem to sledoval, no není to film pro normálni lidi, to si musíme přiznat. Možná pod vlivem nějakých látek a velkého nadšence do komiksů by to mohlo být docela sranda:-) ()

Skleni

Po asi tretom zhliadnutí tohoto filmu musím dačo doplniť oproti pôvodnému komentáru. Geniálny film čo sa týka strihu. Rovnako ako samotný scenár opierajúci sa o absurditu a nelogičnosť no v konečnom dôsledku sa to všetko spája v jeden ucelený neuveriteľne komický koniec. Súbor mini poviedok ako vzťahy samotnej hl. herečky či pilgrima sú velmi účelné a osviežujúce. Michael Cera vystihol , si myslím, egoistického úbožiaka geniálne a Mary je krásna v tomto filme. Takže hl. dvojica je geniálna. Ale ani vedľajšie postavy nie sú na tom zle. Práve že naopak. Väčšinou to býva tak, že sa vedľajším postavám nedáva vela priestoru a stávajú sa odsunutými, no tu majú veľkú dávku dialógov a neuveriteľne ovplyvňujú celý beh deju. Geniálne. No ale to najlepšie sú scény ako výskok z okna, ktoré budú navždy v mojej pamäti. Geniálne. 91% ()

kuces

Je to fajn film se spoustou nápadů a fajn akce. Jen mi na tom prostě něco nesedí, někde se prostě stala chyba a nevím kde. Vzhledem k ostatním doufám, že je to jen ve mě. ()

Fionor

Vizuální orgie! A příběh který sice nehraje moc na děj, ale i tak má co říct (+ stále mám pocit, že je v něm ukryté jakési podobenství, které nejsem s to pojmenovat)... Pro fanoušky komiksů a akčních arkádových videoher v podstatě povinnost. ()

Castielo

Hodně originální počin se super příběhem, stylovými bitkami a vlasy si měnící slečnou. Celková vizáž filmu je kapitola sama o sobě. A je dokonalá ! Perfektní, ulítlá, šílená...a absolutně fungující. Na tyhle románkové filmy moc nejsem, ale tady udělám vyjímku. Naprosto zasloužené 4* ()

Rockův táta dostane film

Rockův táta dostane film

12.09.2018

Kanadští filmaři Jonathan a Justin Gajewaski chystají biografický snímek Ring King o otci Dwayna „The Rock“ Johnsona (Mrakodrap). Johnson starší se v mládí živil v Kanadě jako wrestler pod přezdívkou… (více)

Michael Douglas je marvelácký Ant-Man

Michael Douglas je marvelácký Ant-Man

15.01.2014

Žili jste v dojmu, že mravenčí superhrdina, jehož nám za rok a půl představí Edgar Wright, našel svého představitele v Paulu Ruddovi? To nejste zdaleka sami, režisér Scotta Pilgrima nebo Jednotky… (více)

Marvel na vás vypustí Ant-Mana

Marvel na vás vypustí Ant-Mana

18.10.2012

A spoustu dalších novinek. Ale popořadě – Ant-Man konečně dostal zelenou, dokonce má stanoveno datum premiéry, konkrétně 6. listopadu 2015. Film o hrdinovi, který se dokáže podle potřeby zmenšit na… (více)

Soumrak příliš rychlého konce světa

Soumrak příliš rychlého konce světa

26.01.2012

Edgar Wright, Simon Pegg, Nick Frost. Britské herecko-tvůrčí trio, které zaujalo zombie komedií Soumrak mrtvých a nadobro se prosadilo parodií na buddy-kriminálky Jednotka příliš rychlého nasazení,… (více)