Dvaadvacetiletý Scott Pilgrim je poněkud nevyzrálý mladík, který hraje v rockové kapele Sex Bob-Omb. Zrovna je bez práce a chodí s roztomilou středoškolačkou. Všechno je skvělé, dokud mu do života nevstoupí úžasná a nebezpečná Ramona Flowersová. Po uši se do ní zamiluje a začne plánovat společnou budoucnost. Scott brzy zjišťuje, že jeho vysněná dívka si životem nese velmi neobvyklé břemeno. V cestě ke štěstí mu totiž stojí sedm bývalých Ramoniných partnerů, kteří ovládají její milostný život a udělají cokoli, aby byl okamžitě odstraněn každý další nový nápadník. Pokud chce Scott získat svou lásku, bude muset všechny expartnery zničit dřív, než oni zlikvidují jeho. (TV Nova)

bajos

Čekal jsem hodně a dostal jsem to. Tohle, je absolutní ultranářez. Úplně mI spadla brada. Prostě super zábava. Cera válí (už v Juno byl dobrej). I když to slovo moc nemusim, tady ho použiji - je to COOL! ()

Rincewind

Správně ulítlé a opravdu zábavné. Výborné postavy, skvělý soundtrack... prostě film na 5 hvězdiček a bez řečí:) ()

Ardo

Fantastický film, ktorý ma nielen skvelé tempo, ale aj plno super nápadov. Veľmi rád si ho pozriem ešte veľakrát. ()

Candid

Další film, který můžu zařadit do kategorie mnou nedosledovaných. Začátek je dost slibný, ale s originálním pojetím a vtipem si vystačí maximálně prvních dvacet minut a pak už děsná nuda ... ve chvíli, kdy se objevil druhý zlý ex, tak jen pomyšlení na to, že tohle budu muset absolvovat ještě pětkrát mě málem unudilo k smrti. Víc lidí tu píše, že konec je nudnej a utahanej, tak to už si snad ani nedokážu představit, co za vopruz bych musela prožít, kdybych to viděla až do konce, pro hodnocení filmu i pro mne je jedině plus, že jsem to nevydržela. ()

Camarro14

Vizuální nátěr Edgara Wrighta, který by se dal také nazvat jako "Film s největším počtem originálních nápadů" (někdy je jich však až příliš a tak trošku se přebíjí) - nicméně tento fakt jsem byl ochoten přehlédnout, poněvadž zde není scéna u které bych se nebavil a mé filmové srdce neplesalo. Edgar potvrdil svou roli originálního a střihem zběsilého režiséra s vystříbeným (britským!) stylem pro humor. Za což jsem mu neskutečně vděčný a už se nemohu dočkat závěrečného dílu trilogie se Simonem Peggem a Nickem Frostem. Díky Ti Edgare !!! ()

Petulka88

Tak tohle ja fakt nářez! Dlouho jsem se takhle skvěle nepobavil. Akční scény jsou skvěle přehnané a vypiplané do nejmenšího detailu. Film je plný svěžího humoru, jak je ostatně u Edgara Wrighta zvykem. Už jen pohled na Michaela Ceru jak své soupeře kydlí mečem ve stylu Kill Bill opravdu stojí za to. Teď bych se rád zmínil o vymazlené vizuální stránce filmu. Tohle je opravdu bomba! Už úvodní znělka Universalu, kterou jako by hrál nějaký herní automat z osmdesátých let je nejen originální nápad, ale zároveň je to předzvěst věcí příštích. Celý film totiž vypadá jako videohra. Nad zasaženými nepřáteli se vždy objeví počet bodů, které hlavní hrdina za jejich poražení dostává, sbírají se tady životy, u soubojů občas uvidíte lištu ukazující Scottovo zdraví, po sérii více zásahů se objeví nápis COMBO, z poražených nepřátel se sypou peníze... Prostě skvělá přehlídka opravdu úžasných nápadů. Hudební doprovod bych asi normálně neposlouchal, ale sem pasuje naprosto skvěle. V tomhle filmu vůbec všechno do sebe nádherně zapadá a výsledkem je jeden z nejzábavnějších filmů posledních několika let. ()

Ba-nny

Ked som pocas leta videl na tento film prvy trailer vravel som si: "Tento film ma nik nedonuti pozerat. Urcite to bude dalsia kravina pre teenagerov." Nakoniec som, ale podlahol hodnoteniu na IMDB a musim povedat bol som vazne prekvapeny, ako na mna tento film zaposobil. Proste taketo spojenie hudby, vtipu, romantiky a stylu akym je film natoceny si zasluzi potlesk. Chybycky sa najdu vsade, takze preto u mna tie 4*, ale urcite nebudete lutovat, ze ste si to pozreli. ()

Design

Dvě hvězdy pouze za skvělou originalitu. Nápadů je tam fakt kupa, ale co se týče děje tak zdlouhavý až nudný. Souboje zas taková pecka nebyly aspoň pro mě teda ne. Celkově dojem nic moc....... Ale vás to třeba osloví ()

Tamten

Zcela nablblý příběh teenagerovské komedie je protkán pasážemi z počítačových bojových her. Bohužel to vůbec nejde dohromady a človek má pocit, že každou část točil někdo jiný bez znalosti té druhé. Možná když znáte předlohu, může to být o stupínek lepší, ale dobré to asi nebude ani tak. ()

Forty-

Tak tomuto hovorím adekvátna porcia ORIGINÁLNOSTI. Film, od ktorého som nič nečakal ma dostal na plnej čiare. Štýlové, zábavné, vtipné proste toto mi sadlo. Bravo. ()

Oonika

Jestli si ze mě chtěli vystřelit, tak se jim to fakt povedlo :D Jinak jsem chvílemi fakt nevěděla, kde mi hlava stojí :D ()

Withree

Takhle to má vypadat. Takový nášup nápadů tady nebyl od... no.. já nevím čeho. Komiksové a videoherní prvky provázejí celý film od začátku až do konce, je zde také pěkná porce vtipných gagů. Liga ex-boyfriendů, škoda, že například Evans nebo "Superman" Routh (jeho porážka byla snad tím nejvtipnějším momentem z celého filmu) nedostali více místa. Musím uznat, že Wright se toho zhostil se ctí a navíc hromadou nul a jedniček k tomu. ()

teddinka1

Skvělé vtipy, nadsázka, ironie, trochu romantika, komedie pro mladou generaci, která se dokáže odprostit od těch vzletných a filosofických filmů a názorů :-) ()

Psycho.R

Přemýšlel jsem jak tento film ohodnotit, neboť jsem deset minut před shlídnutím přečetl první knížku, která mě tak bavila, že jsem hodinu odkládal cestu na záchod s úmyslem vyčůrat se. Hned jsem se proto rozhodl podívat se i na film. Dá se říct, že první kniha je tam převedena téměř slovo od slova. Ovšem pak jsem se mírně nudil tím, že jsem věděl, co bude následovat a to souboj s dalšími šesti exkluky. Když jsem si tam propočítával, jak je film dlouhej a jak dlouho musí trvat mezihry mezi jednotlivými zápasy, vyšlo mi, že se budu prostě jenom koukat na více, či méně zájímavé "fighty". Ne, nebyl to špatej film, a můžu říct, že jsem se bavil, ale v hodnocení za film dávám 3*. Sice to v recenzích poslední dobou pořád píšu, ale ještě k tomu přidám jednu hvězdu za nápad. Námět je dobrej a dívka, o jejíž lásku se zápasí je pěkná. Podtrženo, sečteno mi vychází... ne matika nikdy nebyl můj šálek melty. Prostě mačkam **** :-D ()

newer_more

Začátek byl na pytel. Nesrozumitelný, rychlý. Ale jak se začne bojovat s prvním zlým ex, už se to zlepšuje. Nejlepší je samozřejmě konec. Smekám před "komiksovými" efekty (i když se přiznám, že když jsem viděla bojovat takový vyžle, tak mi to přišlo chvílema až trapné...), které jsou prakticky nad dějem (chvílema vás nebaví děj, ale udělaný to maj hezky). Film byl tedy celkem pěkný, ale doufám, že budu ušetřena pokračování. ()

Slunkoo

Pred debilným rockom, humorom a dejom nezachráni tento film ani jeho originalita. Totálna sebedestrukce komiksu. Jedine čo k tomu môžem napísať je OMG a OMFG. ()

MeaCulpa

Už dlouho jsem neviděl tak dobře a originálně natočený film, který k jeho škodě, ale vůbec negraduje. První hodina mě přinesla do stavu absolutního nadšení spousta nápadů, sympatičtí herci, dobrá hudba, ale postupně se film změní v odškrtávání jednotlivých levelů. Herci do jednoho super dokonce i Cera (bože jak já ho nesnáším) se dal (místy). ()

gemi

Suprová ptákovina s jasně definovanou cílovou skupinou (počítačoví pařani, 14-17 let). Jediný důvod, proč dávám vlažné a průměrné tři hvězdy, je ten, že do uvedené cílové skupiny nepatřím. ()

marko66

Film vám už od začiatku nedá dýchať, utekáte z jednej scény do druhej že až sa úplne stratíte v deji. Čo ma zaujalo na tomto filme je jeho bezchybná prepracovanosť efektov a rôznych štýlov ktoré ste určite ešte v žiadnom filme nevideli. Určite je to nový a zaujimavý počin ale aj napriek týmto kladom to nestačilo. ()

Rockův táta dostane film

Rockův táta dostane film

12.09.2018

Kanadští filmaři Jonathan a Justin Gajewaski chystají biografický snímek Ring King o otci Dwayna „The Rock“ Johnsona (Mrakodrap). Johnson starší se v mládí živil v Kanadě jako wrestler pod přezdívkou… (více)

Michael Douglas je marvelácký Ant-Man

Michael Douglas je marvelácký Ant-Man

15.01.2014

Žili jste v dojmu, že mravenčí superhrdina, jehož nám za rok a půl představí Edgar Wright, našel svého představitele v Paulu Ruddovi? To nejste zdaleka sami, režisér Scotta Pilgrima nebo Jednotky… (více)

Marvel na vás vypustí Ant-Mana

Marvel na vás vypustí Ant-Mana

18.10.2012

A spoustu dalších novinek. Ale popořadě – Ant-Man konečně dostal zelenou, dokonce má stanoveno datum premiéry, konkrétně 6. listopadu 2015. Film o hrdinovi, který se dokáže podle potřeby zmenšit na… (více)

Soumrak příliš rychlého konce světa

Soumrak příliš rychlého konce světa

26.01.2012

Edgar Wright, Simon Pegg, Nick Frost. Britské herecko-tvůrčí trio, které zaujalo zombie komedií Soumrak mrtvých a nadobro se prosadilo parodií na buddy-kriminálky Jednotka příliš rychlého nasazení,… (více)