Dvaadvacetiletý Scott Pilgrim je poněkud nevyzrálý mladík, který hraje v rockové kapele Sex Bob-Omb. Zrovna je bez práce a chodí s roztomilou středoškolačkou. Všechno je skvělé, dokud mu do života nevstoupí úžasná a nebezpečná Ramona Flowersová. Po uši se do ní zamiluje a začne plánovat společnou budoucnost. Scott brzy zjišťuje, že jeho vysněná dívka si životem nese velmi neobvyklé břemeno. V cestě ke štěstí mu totiž stojí sedm bývalých Ramoniných partnerů, kteří ovládají její milostný život a udělají cokoli, aby byl okamžitě odstraněn každý další nový nápadník. Pokud chce Scott získat svou lásku, bude muset všechny expartnery zničit dřív, než oni zlikvidují jeho. (TV Nova)

Vakomlok

Po dvouhodinovém rozmýšlení zvedám hodnocení na 5*. Komiksovou předlohu jsem nečetl, ale není pochyb, že Scott Pilgrim je skvělý film sám o sobě. Miliony odkazů a legrácek a citací v nahuštěném vizuálním hávu člověka tak seberou, že ani nemá čas přemýšlet o příběhu, který není dvakrát objevný, ale do závěrečných titulků vás to ani nenapadne. Jestli se zajímáte o komiksy a videohry (a pamatujete především ty ze začátku devadesátých let a dřívější) a jsou vám blízké osmibitové zvuky, Scotta Pilgrima si zamilujete. ()

Mary19

Nepřekvapuje mě, že se ze Scotta Pilgrima stal kasovní propadák. Tohle prostě není film pro každého... A pro mě také moc ne... I tak jsem ale po delší době viděl něco, co o sobě může tvrdit, že má styl! Edgar Wright bude brzy extrémně žádaným zbožím.. 60% ()

NGP

Michael Cera sice není žádný krasavec, a ani nemá žádné charisma (teda co vím), ale hledě na něj se člověk nevědomě usmívá. Je to herec přesně pro tenhle typ filmu - je zkrátka vtipný. Nic neuvolní člověka líp, než bezstarostná jednoduchost zápletky, která, přiznejme, moc dějově bohatá není. Ale tvůrci to obrátili ve svůj prospěch, přidali k tomu geniální efekty a dobré hlášky. Co se efektů týče, tak jsem se zalesbila do komiksového provedení filmu, protože je to za a) nový, neohraný, originální, a za b) prostě je to Bob-omba. Podle mě přesně tak má vypadat film pro dnešní mládež. ()

John8

úžasná jízda! originální, neotřelé nebojí se inovací mísení našeho reálného světa ss něčím naprosto šílený :D moc rád bych na konci vhodil další čtvrťák!!! ()

kobliha

WTF? Mega ultra nesympaticki herci. Mega ultra nudny dej.. Mega ultra otrasna muzika. Mega ultra cool vizual, ale to bohuzial nestacilo a v polovicke filmu som bol nuteny pustit si vedla na notebooku Pcko na rozptylenie :) ()

msroubek

Velmi zajímavé vizuální ztvárnění, ale těžce prvoplánové..škoda. Větší zápletka by z Pilgrima udělala super film. ()

stihac

Audiovizuální bomba. Mraky podařených grafických nápadů, detailů a vychytávek společně se skvělou hudbou. A Mary Elizabeth Winstead byla k sežrání. Po dokoukání jsem měl chuť si film pustit znovu. 90% ()

merigieren

Tenhle film obsahuje jen jednu krásku s barevnými vlasy a pak ten rádoby vtipný souboj, jako ve videohrách a homosexuálního spolubydlícího. Je to dost nuda, FLCL bylo asi tak milionkrát zábavnější a hezčí. A hudba kapel taky stojí za prd. Ty dvě hvězdy sou hodně hodně subjektivní, jinak by byla 1* hodně. ()

J. T. Kirk

Je to docela dost ujeté, ale předpokládám, že to byl záměř. Michael Cera je mě nesympatický a prostě ho nemám rád. Akční to bylo, zábavné taky, romantika tam někde nejspíš taky byla. Na jednu stranu to bylo vtipné a strašně se mě to líbilo, ale na druhou to bylo přehnané, až divné. Dlouho jsem se rozvažoval jaké dát hodnocení, nakonec jsem dal 4*, ale je to na hraně mezi 4 a 3 hvězdama. ()

fixaman

Strašná nuda od začátku do konce.. Vizuálně úžasné a originální, dějově ale zcela prázdné a nezajímavé.. Škoda, zase jeden film, který jsem nadšeně očekával, a který mě totálně zklamal.. ()

Mbeast

Naprosto super! Nápadité, vtipné a hlavně snad nejvíc komiksové, co jsme od Sin City měli možnost vidět. ()

Rokle

Bál jsem se jak budou vypadat akční scény a jak obstojí Michaela Cera v hlavní roli. Tak nejdříve k pozitivům :) Akční scény jsou bombastické. Nejenom, že jsou dostatečně cool, ale mají perfektní choreografii. Některých věcí si ani napoprvé nejde všimnout, protože těch pozlátek je taková spousta, že to lidské oko ani nemůže postřehnout. Bohužel vše ostatní je už mnohem horší. Romantická linie, kdy máme Cerovi fandit, aby svou milou dostal, je úplně mimo mísu. Celou dobu mi bylo jedno, jestli se mu to povede či nikoliv. Když pominu výborného Chrise Evanse, tak mě i více zajímal/bavil homosexuální spolubydlící (hláškující Kieran Culkin). ()

*Colorado

Řekněme, že jsem se zpočátku neskutečně bavil, ale s přibývajícími minutami mé nadšení chřadlo. Nebyl jsem vůbec spokojen s délkou, byly tam nudné pasáže, finále bylo na můj vkus překombinované a občas mi lezl na nervy Michael Cera coby Scott Pilgrim. Naproti tomu Mary Elizabeth Winstead to neskutečně seklo a i přes ty výtky jde o zábavný film! ()

atmen

Doba jde stále dopředu, a tak se není čemu divit, že se zfilmuje úspěšný komiks, dosadí mladýma hvězdičkama a pak jen čeká, jak se na udičku chytí návnada, která je unašena těma cool scénama a kudrlinkama kolem dokola. Ne neberu film příliš vážně, ale i tak se bojím dopadů těchto žánrovek především na děti, pro které to sice není primárně určeno, ale které si snímek dozajista najdou... ()

maxXxic

Pokud máte rádi komedie a hrajete rádi hry je pro Vás tento film skutečně jak dělaný. Někomu můžou scény z videoher a drobné zásahy do scén v podobě popisků a různých serepetiček připadat trochu přehnané. Mě se ale velmi líbily, protože filmu dodávají ten správný image. Myslím, že na tohle téma tu toho tolik není a tohle se skutečně povedlo. Pobavil jsem se, dost jsem se nasmál a kdykoliv se rád podívám znovu, protože "liga bývalých" může kdykoliv potkat i mě... :) ()

hEROic

bezesporu originalni mix romantarny, hudby a komixovych oldschool videohernich souboju :) zbesila jizda poznamenana stereotypem, ktery graduje tak dlouho, az cely film pohlti nuda... ale tak mladi to treba zrat budou :) pro me necelych 65% ()

Rockův táta dostane film

Rockův táta dostane film

12.09.2018

Kanadští filmaři Jonathan a Justin Gajewaski chystají biografický snímek Ring King o otci Dwayna „The Rock“ Johnsona (Mrakodrap). Johnson starší se v mládí živil v Kanadě jako wrestler pod přezdívkou… (více)

Michael Douglas je marvelácký Ant-Man

Michael Douglas je marvelácký Ant-Man

15.01.2014

Žili jste v dojmu, že mravenčí superhrdina, jehož nám za rok a půl představí Edgar Wright, našel svého představitele v Paulu Ruddovi? To nejste zdaleka sami, režisér Scotta Pilgrima nebo Jednotky… (více)

Marvel na vás vypustí Ant-Mana

Marvel na vás vypustí Ant-Mana

18.10.2012

A spoustu dalších novinek. Ale popořadě – Ant-Man konečně dostal zelenou, dokonce má stanoveno datum premiéry, konkrétně 6. listopadu 2015. Film o hrdinovi, který se dokáže podle potřeby zmenšit na… (více)

Soumrak příliš rychlého konce světa

Soumrak příliš rychlého konce světa

26.01.2012

Edgar Wright, Simon Pegg, Nick Frost. Britské herecko-tvůrčí trio, které zaujalo zombie komedií Soumrak mrtvých a nadobro se prosadilo parodií na buddy-kriminálky Jednotka příliš rychlého nasazení,… (více)