Dvaadvacetiletý Scott Pilgrim je poněkud nevyzrálý mladík, který hraje v rockové kapele Sex Bob-Omb. Zrovna je bez práce a chodí s roztomilou středoškolačkou. Všechno je skvělé, dokud mu do života nevstoupí úžasná a nebezpečná Ramona Flowersová. Po uši se do ní zamiluje a začne plánovat společnou budoucnost. Scott brzy zjišťuje, že jeho vysněná dívka si životem nese velmi neobvyklé břemeno. V cestě ke štěstí mu totiž stojí sedm bývalých Ramoniných partnerů, kteří ovládají její milostný život a udělají cokoli, aby byl okamžitě odstraněn každý další nový nápadník. Pokud chce Scott získat svou lásku, bude muset všechny expartnery zničit dřív, než oni zlikvidují jeho. (TV Nova)

cheprer odpad!

Ano skutecne prvnich 15 minut je tento film fajn - to totiz jeste clovek nema tuseni o cem ze to bude, i navzdory tomu ze hlavni postava (M. Cera) je nesympaticky curak, coz je pro me velky problem, presto jsem ochoten akceptovat, ze z nej i tak muze nekdo zvlhnout. Ano mam rad videohry, ale to neznamena ze dostanu erekci, kdyz se o nich ve filmu zmini, to ze hlavni postava zna pacmana, zni nedela nerda ani geeka, jak si tady nekteri lide mysli. Nejsem schopen prijmout, ze tenhle film nevi o cem chce byt - rozumej: romanticka hudebni komedie odehravajici se v obraze realneho sveta, nebo to samy odehravajici se ve fantasy svete, s absenci nejakeho byt i debilniho meziclanku mezi tim. ()

jakoTravolta

Zpracování skvělý, akce a efekty na jedničku, hudba taky dobrá jenom ten Cera mě tam moc nepasoval. Zklamanej z toho nejsem ale asi jsem od toho čekal moc. Letos jednoznačně vede Kick-Ass. ()

Astu.

Geek se udělá, pologeek jako já úplně ne. _______ Scott Pilgrim je strašně vtipný film, splněný retro sen pro všechny děti kolem 25, plný skvělých hereckých výkonů (Kieran Culkin v roli homosexuálního spolubydlícího byl dokonalej!) a jako pocta komixům a lidem žijící mimo realitu je bez chybičky. Mě překvapivě vadila jedna věc, která se mi už dlouho nestala. Absence silnější romantický linky, protože na tom film částečně stojí. A mrzelo mě to o to víc, že hlavní hrdinka byla dokonalá kopie jedné mé staré platonické lásky. Nemusím romanťárny, ale tady mi to bylo líto, protože jsem se s hrdinou částečně ztotožnil. Celý problém je v tom, že po každém vážnější scéně přijde další, která (sice vtipně, ale stejně) shodí tu předchozí. Vizuální orgasmus, ale takový moc umělý. Komedie na úkor romantiky. Scott Pilgrim vs. world se mi nedostal tolik pod kůži, jak jsem čekal, lepší čtyři. _________ Tak mě napadá, geekove berou komix smrtelně vážně, možná i Scott Pilgrim mohl být trochu vážnější. Je to skvělá zběsilá show plná novátorství, ale možná vtipná až moc. (Divná poznámka, já vím) _______ Přesto si fakt nepamatuju film, ze kterýho by byl komixovej feeling tolik cítit - a není to jenom díky vizuálu, ten film je fakt vymazlenej do drobností. Těším se na další projekci. ()

D3mon3kCZ

ani nevím, kde začít, to snad ani nejde :) v tomhle filmu je snad všechno, ale opravdu všechno :) je to vpodstatě taková blbost, až je to bomba a moc se mi to líbilo. Aspoň 5x jsem si řekl WTF :D ?(myšleno v dobrém) ()

schebman.m

Měl jsem to štěstí vidět ve dvou dnech nejdříve "Počátek" a poté další den tento film..a i přesto, že Počátek je dokonalý scifi, který tu zase dlouho nebude, tak Scott Pilgrim a jeho komixovo/reálný příběh mě zaujal víc. Obdivuju režiséra, choreografa a všechny herce. Veškeré přechody, na který si musí nejdřív divák zvyknout, dokonale propracované bojové scény (ála Tekken), a samozřejmě i romantický příběh, kde je prostě neodolatelný úsměv hlavní hrdinky...A k tomu rolička pro hrdinova "gay" spolubydlícího je taky dokonalá... Film, kterej dlouho nedostanu z hlavy... ()

Durward

Pro mě osobně překvapivě velice příjemná a zábavná podívaná s výborným soundtrackem, na kterém si ujíždím už třetí den. ()

HORHAC

Film, u kterého jsem se opravdu bavil. Skvělý hlavně co se týče humoru a vizuální stránky. Sice není pro každého, ale všechny ty komiksové prvky působí tak cool, že jsem si ani neuvědomil, jak šílené to vlatně je. ()

Fujin

Dávky vizuálních vychytávek a roztomilých nápadů jsou Vám metány do ksichtu závratnou rychlostí. Klepání na čelo nebo pořádný výtlem, to je to co na Vás čeká. Nejspíše mix obojího. Užil jsem si to dosyta i přes pár výhrad, někdy už to silně zavání přepáleným tukem. Michael Cera ? Tak ten mi nesedl. Film udělá radost všem, kteří se mu jak po stránce tělesných proporcí, tak ze strany životního postoje a chování podobají. Ani u animáků se nedokážu smát, když komár umlátí slona kladivem větším než socha svobody a toho pohledu na klučinu Pilgrima jsem se nezbavil...M. E. Winstead se s ním ovšem ohání nádherně. Svůj typ slečny si tu najde každej, mě dostala bubenice Kim... a ty ostatní byly už jen úžasné. ()

mitles

Od tohto filmu som čakal zábavnú šialenú jazdu a to som v podstate dostal. Škoda toho záveru mohlo to byt lepšie. ()

Marcey199

Kdybych měla hodnotit vizuální stránku, 5 hvězdiček by bylo málo. Pro oči je to zážitek, originalita je největším plusem filmu. Na druhé straně, trochu obyčejný a nudný příběh spolu s postupně nastupující nudou zařadily Scotta Pilgrima do řady rychle zapomenutelných děl. Škoda. ()

Zahanator

Tak úplně mi to nesedlo. Comicsová forma i herci v pořádku, ale děj mi přišel strašně nezajímavý. Bohužel musím říct, že jsem se i místy dost nudil. ()

wdo odpad!

Čekal jsem, jestli druhá půlka bude stejně slabá, jako ta první. Ale byl jsem překvapen, byla ještě slabší. Nevím jestli to nějak dopadlo, nedokoukal jsem. Škoda hodiny života. ()

tomkat

První dojem: uááááááááááá!! --O den později-- Předně: vůbec jsem nevěděl, že jde o adaptaci komixu a součást proudu "filmy inspirované manga co reflektují současnou alternativní zábavu nás mladých" - a víte co? Vůůůbec mi to nevadilo, a já se prostě bavil. 5*film by podle mého měl mít něco navíc, originálního, oproti standardním "dobrým filmům"; ale zároveň taky vytvořit svoje vlastní charisma - něco nehmatatelného, čím vás "dostane". Scott Pilgrim má oboje, a já jsem happy. Našel jsem taky dík němu novou platonickou lásku, ale to už sem ani nepatří...? P.S.: Jediné mínus - jedna konkrétní vykrádačka Kung-Fu Hustle, ovšem i ta je posunutá do moderna. ()

Vindemiatrix

"I am Neil..." Wrightovy filmy na mě zatím bez výjimky působily jako střídání geniality s nudou, a v Pilgrimovi se nůžky mezi oběma póly rozevřely asi nejvíc: genialita je ultrageniální, nuda je meganudná. Každopádně velmi netypická a ulítlá podíváná (podobně vyjevenej jsem byl snad jen u některých anime), za což přidávám tu čtvrtou hvězdičku. ()

Rockův táta dostane film

Rockův táta dostane film

12.09.2018

Kanadští filmaři Jonathan a Justin Gajewaski chystají biografický snímek Ring King o otci Dwayna „The Rock“ Johnsona (Mrakodrap). Johnson starší se v mládí živil v Kanadě jako wrestler pod přezdívkou… (více)

Michael Douglas je marvelácký Ant-Man

Michael Douglas je marvelácký Ant-Man

15.01.2014

Žili jste v dojmu, že mravenčí superhrdina, jehož nám za rok a půl představí Edgar Wright, našel svého představitele v Paulu Ruddovi? To nejste zdaleka sami, režisér Scotta Pilgrima nebo Jednotky… (více)

Marvel na vás vypustí Ant-Mana

Marvel na vás vypustí Ant-Mana

18.10.2012

A spoustu dalších novinek. Ale popořadě – Ant-Man konečně dostal zelenou, dokonce má stanoveno datum premiéry, konkrétně 6. listopadu 2015. Film o hrdinovi, který se dokáže podle potřeby zmenšit na… (více)

Soumrak příliš rychlého konce světa

Soumrak příliš rychlého konce světa

26.01.2012

Edgar Wright, Simon Pegg, Nick Frost. Britské herecko-tvůrčí trio, které zaujalo zombie komedií Soumrak mrtvých a nadobro se prosadilo parodií na buddy-kriminálky Jednotka příliš rychlého nasazení,… (více)