Ozbrojení a nebezpeční

Matt Dillon, Jean Reno a Laurence Fishburne vévodí hvězdnému obsazení tohoto napínavého akčního thrilleru. Ozbrojený doprovod mimořádně cenné zásilky riskuje vlastní život, když se pouští do nebezpečné akce ... proti vlastnímu zaměstnavateli. Muži, vyzbrojeni zdánlivě dokonalým plánem, se chystají vydělat pořádný balík, aniž by komukoliv zkřivili jediný vlas. V sázce je čtyřicet milionů dolarů, když se však do akce připlete nečekaný svědek, jejich plán se sesype jako domeček z karet. (oficiální text distributora)

mala_kea

Těšil jsem se na hvězdy Hollywoodu a dostávám nudné zklamání. Zklamání, ve kterém se nedá na nic koukat, zkrátka nic, čeho by se divák chytnul a u toho alespon trochu zůstal. Jediné, co mě překvapilo bylo provedení toho nápadu, ovšem si myslím, že ani Antal nechtěl, aby to takhle dopadlo. ()

FilmWave

Taková kombinace "Vosího hnízda" a "Gaunerů", bohužel horší, než oba zmíněné. Může za to hlavně prkenný Columbus Short (zbytek obsazení je až neskutečně hvězdný) a délka - půlhodiny se pozvolna seznamujeme s hlavními hrdiny, aby se pak samotný příběh odvyprávěl během 45 minut. Antal (toho chlapa od "Revizorů" prostě můžu) ale opět dokazuje, že umí výborně budovat napětí a na malém prostoru ("Vacancy" bylo přece jen lepší) uřídit více herců i kameru a střih. Toto není úplně tuctový kasařský film, stojí za vidění. ()

CrazyLom

Skvělá atmosférická jízda bez zbytečných řečí a patosu. Když akční thriller, tak Armored je skvělou volbou. ()

Olík

Skupinka zaměstnanců bezpečnostní firmy finguje přepadení ozbrojeného doprovodu cenné zásilky 40 miliónů dolarů. Všechno funguje až do doby než se v nováčkovi teamu začne probouzet svědomí. Jednoduchý scénář, drobné nelogičnosti, pokus o velkolepé obsazení uvadajícími hvězdami, hrdina versus padouši – řeklo by se standartní béčko, ale mnělo to něco, co mne dokonale připoutalo k obrazovce. ()

drankeryth

Pazravost po peniazoch nema hranice a preto parta kolegov si chcelo takto privyrobit a ukradnut auto s kopou penazi. Dokonca im uz aj nerobilo problem zabit kolegu, aby ich neprezradil. Film ma celkom bavil, aj ked sa vsetko tocili okolo nedobytneho auta, do ktoreho sa chceli dostat za kazdu cenu. Film je taka jednohubka, ktora sa da len stravit na jedno susto. Plynutie filmu prebieha bez problemov, ale obcas to niekde stoji na mrtvom bode a nie pohnut sa dalej k veci. Dost znamych hercov vo filme hralo, ale to neznamena, ze to musi byt aj skvely film. Skor sa nesie v takom kludnejsom duchu a hustnuca atmosfera je niekde prec. ()

GOREGASM

Maďarský Nimród v kleštích US mainstreamu vyloženě netrpí, ale nedokáže překročit stín po americku přepečeného krimithrilleru, který disponuje vyváženým castingem, neokoukaným tématem a dynamickým dějem, ale pokulhává v logice a obligátním happy endu. Právě bezpodmínečně dodržená šablona zamrzí nejvíce a nedovolí mi jít nad průměr. 55% ()

MickeyStuma

Svižný a energetický příběh o loupeži samotnými zaměstnanci přepravující firmy. Zbytečně se tu netlachá a doslova výbušně se jde kupředu. Drsní chlapy jdou za svým cílem a neohlížejí se po žádných okolnostech. Akční zábava, která nesklouzává do hluchých míst. Škoda jen, že Jean Reno nemá více prostoru. Všichni se jinak výborně doplňují a rozehrávají takřka kasařské divadlo, což tu dlouho nebylo. ()

Skleni

Dal by som aj odpad nebyť niektorých fakt dobrých hereckých výkonov, ktoré ma udržali pri obrazovke. Lebo ináč je to nudné, zbytočné a nelogické... Film nenesie žiadnu hlbšiu myšlienku a navyše ma kvalitne nasral!!!!! Cigáň, ktorý narobí všetok bordel nakoniec ešte dostane aj pochvalu.. kam speje tento svet??? 16% ()

darkreider

Žánrová jednohubka plávajúca vo výsostných vodách priemeru. Napriek skvelému obsadeniu je to len akcia na efekt bez seriózneho deja. ()

Dimo

Velmi prostý děj s předvídatelným dějem a očekávanými dialogy, být to jeden díl seriálu, nemám výhrad. ()

Redix

V podstatě průměrný film, původně jsem myslel že se jedná o TV film. Každopádně moc krátké a nesmyslné. Potěšil Fishburne. ()

Tryman

Mně se film líbil. Byl svižný, zajímavý a jednoduchý. Skvělá věc, pokud si chcete odpočinout od letních teplot venku. ()

Yancl

Poměrně přesdvědčivá a svižná akční jednohubka s řadou známých hereckých es, jednoduchým nápadem a poutavou režií. Jak rychle film začne, tak rychle i končí, tudíž nelze čekat nějakou převratnou a promyšlenou jízdu. Což v tomhle případě nění na škodu, to oč tu jde, je ztvárněno napínavým způsobem a i když je konec lehde odhadnutelný, tak je zajímavé sledovat, co se mezi partou "Securiťáků" odehrává.[64%] ()

cerbygerby

Dobré herecké obsazení, napínavý děj....jediné co mi v tomto případě vadilo, byl hlavní hrdina... já byl na straně únosců a měl jsem na toho černocha pěkné nervy.... ale jako celek to pobavilo, takže slušné 4* ()

Maďarský Predátor a odložená Red Sonja

Maďarský Predátor a odložená Red Sonja