Devítky

Gary sa rozišiel s priateľkou a pri pálení jej vecí to preženie s horľavinami. Vzápätí sa opije, šoféruje, vezme si crack a nakoniec havaruje. Vytriezvie až v nemocnici. Súd mu nariadi domáce väzenie, na ktoré má dohliadať optimistická novinárka Margaret. Presťahuje ho do dočasne prázdneho domu, pretože jeho majiteľ, spisovateľ, je na turné v Kanade. Gary sa zoznámi so Sarah – atraktívnou, zdanlivo spokojnou susedkou. Aj priateľstvo s Margaret sa zdarne vyvíja. Lenže... Dejú sa prečudesné veci – Greg nachádza zápisky a vôbec si nevie spomenúť, že ich napísal, počuje hlasy. Je naozaj Garym, alebo je niekým celkom iným? A to je len začiatok... (oficiální text distributora)

alphatown

Já jsem ten film nepochopil,a je strašně pomalý a nudný a když už se něco začne dít, tak z toho nic není.Je strašně ukecaný.Nemohu ho doporučit.Málem jsem ho nedokoukal a divím se vysokému hodnocení,protože takhle složitý svět není.Jsem z toho filmu zmatený,nechápu z něho nic,ani pointu,prostě vůbec,ale vůbec nic.Tento druh filozofování považuji za nešťastný a dokonce škodlivý.Taky se někdy rád zamýšlím,ale tady opravdu není nad čím.Já ten život prožívám jinak a to tak,že každý má jen právě jednu alternativu a není v něm místo pro možnosti.Říká se tomu osud,kterému nikdo neunikne,jakási predestinace a všechny volby jsou jen iluze. ()

Kokotek230mm

no snad si tu nějaká naivka fakt nemyslí, že nás opravdu někdo stvořil ....a nejlépe bůh haleluja břatři jehovovi , nebo snad slavná IS .. tohle šlo mimo mě ()