Prci, prci, prcičky: Spolek Beta

• Česko Prci, prci, prcičky: Akce století (více)

Erik Stifler se chystá na vysokou. Tracy se s ním rozešla a on společně s kamarády odjíždí na Michiganskou univerzitu. Tam studuje jeho bratranec Dwight, který vede tradiční spolek Beta. Zve ho i s kamarády, aby přišli na seznamovací mejdan. Tam jsou svědky výhry Dwighta v soutěži spiťarů a příchodu nádherných děvčat, které však brzy odcházejí, když je odláká spolek Šprtů. Ti jsou velkými konkurenty Bety, protože mají stipendia a mnoho a mnoho peněz. A to dívkám imponuje. Také je Dwight seznámí s podmínkami, za kterých budou moci být přijati do spolku Beta. Je to 50 úkolů, které musí provést. Chlapci v rekordně krátké době mají splněno, a to včetně posledního úkolu, ukrást něco z domu Šprtů. Když jsou pasováni na právoplatné členy spolku Beta, objevuje se šéf šprtů a vyzývá Dwighta na souboj v Řecké olympiádě. To je soutěž, která byla před lety univerzitou zakázána, protože obsahovala sexuální soutěže. Dwight výzvu přijímá, i když vítěz bude brát všechno - včetně domu poraženého. (TV Nova)

dom156

Překvapivě je tento díl o chlup lepší než předchozí s výrazně vyšším výskytem humorných scén, bohužel i tak, člověk smutně vzpomíná na staré dobré díly. ()

higuain

A je to tady. Z čistajasna se v rámci upadající série, snažící se vytěžit maximum ze svého slavného jména, objevila komedie, která mi pořádně polechtala bránici. Je to výplach, ale když to člověku sedne... ()

ZoltanCZ

Z trojice zbytečných pokračování se Spolek Beta jeví jediný jako koukatelný. Stále je to trapná a provařená teenagerovská kravina s kopou hezkých holek, ale vzhledem k tomu, že mě něco málo scén pobavilo, tak tu jednu hvězdu navíc udělím. Ono celkově vzato, volit nejlepší díl z těchto nových prcičkovských dílů je to samé jako volit nejšpinavějšího bezdomovce z New Yorkského kanálu. 3/10 ()

HappySmile odpad!

Zoufalý pokus o pokračování úspěšné série Prciček. Myslím, že film se může líbit leda tak nadrženým puberťákům, protože děj tady není prostě vůbec žádný a všechno, co se tady děje, se dá vlastně shrout do jedné věty: Čím víc nahých bab, tím líp. ()

lekr odpad!

Totální a nemožný propadák...debilní hrůza u které se nedivím že skončila na videu....takovýhle filmy by měli zakázat ale OPRAVDU ZAKÁZAT TOČIT!!!! ()

Martin741

Reziser Andrew Waller natocil celkom sympaticku komediu s nazvom Americky Kolac prezentuje Betu House. Tak oproti nahej Mili je toto trochu nadpriemerna zabava, ktora dobre odsypa a divak sa rozhodne nudit nebude /ryhanicovy suboj nemal chybu/. A naviac, je tu dostatocne mnozstvo sporo odetych sexic, co povazujem tiez za plus. Hlavni herci /hlavne sympatak Steve Talley/ hraju obstojne. A chvalim aj ten fuckt, ze US styl humoru sa po dlhom case opat priblizil Europe, takze smiat sa divak bude. Cize slusna zabava : 76 % ()

cariada

No z prvníma třema díly to nemá nic společního. Ale není to zase ,tak špatný. Průměrná komedie ,plná pěkných kozatých ženských! a řecká olympiáda byla super. ()

O´Neill

Super díl, u něhož hodnocení rozhodně nechápu. Chtěl jsem se uvolnit, chtěl jsem se bavit, a obojí se mi dostalo. Vtipy byly hodně povedené, Stifmaister je už skoro takový machr jako Seann William Scott, a jako už tradičně, samé krásné holky. Co víc si přát? ()

4daPeace odpad!

Verdikt: Beta, geek? Fuck this sheep?! Odpad! aneb přehled herců a nahých hereček bez jakékoliv herecké (pzn. autora: porno není herectví) budoucnosti. ()

necisty

No, sranda to byla, ti trapáci se od posledně naučili trošku hrát, ubylo nechutností, nebo na ně aspoň nešlo vidět, přibylo opravdu moc krásných pohledů na ženské obnažené těla a ... to je myslím vše. Dal bych tomu slabé 4, kdyby se to nejmenovalo American Pie. Za tohle vyžírání kvalitní značky uděluji trest ve výši odnětí jedné hvězdičky po dobu ... navždy. ()

c.tucker

Sice to ztratilo kouzlo původního American Pie, ale i tak celkem pobaví, sice trochu hodně bez děje, ale to se vynahradí hromadou nechutností. ()

WolfR

Již 6. díl “prciček“. Na původní trilogii to samozřejmě nemá, ale z nové trilogie je to jednoznačně nejlepší kousek koláče! Příběh je takový chabější, ale herecké výkony se oproti minulému dílu dost zlepšily a většina fórků je už zase spíše vtipných než trapných. Navíc Řecká olympiáda je solidní blbůstka! Nejlepší herec je tady samozřejmě Eugene Levy, ale Stiflerové a jejich kamarádi taky nejsou špatní. Jsou to tedy silné 2 hvězdy, nicméně už bych se nejraději podíval na pořádné prcičky než na tuto náhražku! ()

KajusaK

Naprosto odlišné než první díl, ale podle mě super. Steve Talley alias novodobý Stifler byl skvělý. Nápad řeckých her byl taktéž perfektní. Spousta super fórků, ale děj předvídatelný jako v předchozích dílech. Nevadí, pobavila jsem se. ()

3n3my

Od trojky Svatby to ide dole vodou. Táto časť je v prvej polovici takmer nepozerateľná. Mal som dokonca dojem, že ide o lacný pornofilm vo veľmi zlom prevedení, až na to, že sa to snažilo byť komédiou a boli tam tie nechutnosti. V druhej polovici to súťaž trochu povytiahla, ale aj tak sa o herectve, scenári a podobných veciach, čo k filmu patria, nedá moc hovoriť. ()