Reklama

Reklama

Tarzan

  • Česko Tarzan - Král džungle (více)
Trailer 1

Obsahy(1)

V tomto animovanom spracovaní známeho dobrodružného príbehu sa Tarzan a jeho priateľka Jane Porter stretávajú s najatými vojakmi, ktorých poslal majiteľ Greystoke Energies. Rodinná firma Tarzanových rodičov totiž po ich smrti pri leteckej katastrofe padla do rúk zákerného majiteľa, chystajúceho sa zničiť Tarzanov domov - nádhernú džungľu. Muž vychovaný opicami sa stáva jedinou nádejou pre jej záchranu. (Slunkoo)

(více)

Videa (1)

Trailer 1

Recenze (26)

Prometheus69 

všechny recenze uživatele

Už nehoupám se na Liánkách" B) Animace jak od Matela... Mezi Jane a Tarzanem byl rozdíl jen v bloňdaté paruce. B) Ale záporná stránka (záporák) nakonec byla vykreslena dobře. Plus ta fantasy zápletka... no čekal jsem to horší, aspoň nedošlo na chameleona a šíleného lovce co by si rád přišpendlil Téčkovu prdýlku na zeď doma nad krbem. :). přežil jsem to... 55% ()

zdeny99 

všechny recenze uživatele

Tarzan v digitální podobě pro současné děti. Digitálně je to propracované a dobrodružný příběh je zde upraven místy v pohádku pro děti. Tarzan vyrostl, udělal si krásný dům ve stromech, naučil se mluvit a pak tak přesně po hodině se to všechno zvrhne . Vezme svoji Jane do mokřin, tam se zjeví obrovská obluda jak z filmu CHVĚNÍ a on ji zabije jako by byl Herkules. A poté přijdou vojáci a jakýsi trapný příběh s padlým meteoritem v džungli. Tohle tam fakt neměli dávat a měli to utnout přesně po hodině. [477. hodnocení, 24. komentář, 49%] ()

Reklama

kaylin 

všechny recenze uživatele

Celkem klasické zpracování legendy, které si myslí, že posunutí do dnešní doby bude zajímavější. 3D animace celkem snesitelná dokonce i u zvířat, ale fantastické prvky jsou zbytečné jen snaha oživit film, který jinak nemá žádný nápad. Celkem podprůměrný animák, který sází na to, že rodinné filmy mají lidé rádi. ()

pakobylka 

všechny recenze uživatele

Mohla to být svým způsobem okouzlující animovaná pohádka, která se jednoho krásného dne prostě a jednoduše rozhodla, že legendární příběh Tarzana převypráví po svém ... a přitom sáhla do šuplíku s přitažlivým označením "sci-fi". A vida - záhy zjistila, že to zdánlivě nesourodé spojení funguje nad očekávání hladce ... ale všeho do času: Sice nelze přehlédnout určitou stopu "Avatara" Jamese Camerona (2009) - a rozhodně se nejedná o podobnost čistě náhodnou, ale je to jen inspirace ... nic víc - a dá se docela dobře snést ... dokud se nepřiblíží finále. Neboť dějová linie náhle a pro mě dosti nečekaně zešílí, provede naprosto nepochopitelný a hlavně zcela nežádoucí obrat a během cca poslední čtvrthodinky se pokusí razantně - a NEODVOLATELNĚ zazdít absolutně všechno, co po celou dobu za pomoci hry s animací a s vlastní (i cizí) fantazií pracně budovala. Najednou je přes čáru jak podoba s "Avatarem", tak i početní převaha nepřátel se všemi vymoženostmi civilizace v zádech. I animák by měl převelice pečlivě zvažovat, do čeho se jeho hrdina pouští a co je schopen zvládnout. A tak jsem s lítostí v srdci vzpomněla na "Novou Knihu džunglí" (1994), která zůstala až do konce věrná sama sobě - svému stylu, své pohádkovosti, poetice ... i Mauglímu - lidskému mláděti vychovanému vlčí smečkou. Zkrátka ... brala bych krapet komornější - a snad i humánnější závěr (nechce se mi psát "lidštější", poněvadž humanita a naše zacházení se světem mnohdy nemívají mnoho společného). Přesto nakonec přihazuju do banku poctivé 3* ... za inspirativně a převelice sympaticky rozehranou partii, za citlivě pojatou a nadprůměrně zvládnutou animaci - pochvala se bohužel netýká prakticky všech lidských postav s výjimkou ústřední dvojice a rodičů malého Tarzana. P.S.: 1) Hlas vypravěče bych bez milosti vyškrtla jako nadbytečný a víceméně rušivý prvek; 2) Trochu se obávám, že v podobném - jen o poznání bombastičtějším duchu (ve srovnání se závěrem animovaného "Tarzana") se ponese i zbrusu nová "Legenda o Tarzanovi", která má spatřit světlo filmového světa v letošním roce (2016) ... že projeví stejnou neurvalost a neúctu k PŘÍBĚHU - a zvrhne se ve vyprázdněné digitální orgie. Myslím, že počítačová animace by měla zůstat pouhou berličkou, pomůckou ... nikdy by se neměla proměnit na ten nejdůležitější nástroj k dosažení úspěchu. ()

MartinezZ 

všechny recenze uživatele

Ta divná animace mi nevadila, kdyby to bylo o Tarzanovi. Tohle ale byla neuvěřitelná směsice nesmyslů vršená na sebe po celých 90 minut. Paskvil, to je to slovo, hrozný dějový paskvil s meteoritem a potřísněný King Kongem a Avatarem. Ti dva magoři, uvedení jako scénáristé, by měli mít doživotně zakázáno prznit cokoliv ostatního ever. ()

Galerie (65)

Související novinky

Nový Tarzan s animovaným upírem

Nový Tarzan s animovaným upírem

06.05.2012

Navzdory drastickému neúspěchu Johna Cartera se na plátna vrátí i další hrdina Edgara Rice Burroughse – ten mnohem slavnější. O Tarzana má zájem hned několik hollywoodských hráčů, třeba studio Warner… (více)

Tarzan parkourista

Tarzan parkourista

08.12.2008

Tak, a teď můžu napsat: Já vám to říkal. Když náš web poprvé informoval, že nový film o jódlujícím vládci džungle bude pro studio Warner Bros. režírovat Stephen Sommers, dodal jsem, že je nutné… (více)

Sommers režisérem Tarzana?

Sommers režisérem Tarzana?

03.09.2008

Studio Warner Bros. se už několik let pokouší vrátit legendárního hrdinu z románů E. R. Burroughse na plátna kin. Nějaký čas se o Tarzana živě zajímal Guillermo del Toro, ale ten už má momentálně… (více)

Freddy a Frankie plánují návrat

Freddy a Frankie plánují návrat

08.01.2008

Dnes potěšíme příznivce dvou slavných hororových ksichtů. Freddy Kruger a Frankensteinovo monstrum jsou sice i přes žánrovou příbuznost dva naprosto odlišné a vzdálené fenomény, ale v uplynulých… (více)

Reklama

Reklama