• Česko

• Německo

• Německo

Tarzan bei den Affen

Animovaný / Rodinný / Dobrodružný

Německo, 2013, 94 min (Alternativní: 91 min)

• MartinezZ

Ta divná animace mi nevadila, kdyby to bylo o Tarzanovi. Tohle ale byla neuvěřitelná směsice nesmyslů vršená na sebe po celých 90 minut. Paskvil, to je to slovo, hrozný dějový paskvil s meteoritem a potřísněný King Kongem a Avatarem. Ti dva magoři, uvedení jako scénáristé, by měli mít doživotně zakázáno prznit cokoliv ostatního ever.(31.5.2014)

• Katte

WOW! Takže, začíná to jako Armagedon, pokračuje to Vzůru do oblak a "čokošku", následně při velmi pozorném zkoumání tam objevíme znaky Tarzana, náhle se pak přesuneme do Avatara a hledáme "unobtánium" pak nesmí chybět scéna z Indiana Jonese a Cesty do středu země. Přirozeně celou podívanou ukončujeme správným americkým happy endem! Pokud někdo nemá čas podívat se na všechny zmíněné filmy, doporučuji tento snímek, jsou tam všechny v úžasně nepovedené grafice, při které si člověk říká že "Hm hm, byla by to dobrá počítačová hra v roce 2000". Nesmím opomenout také to, že "Tarzan ujíždí na steroidech a nebo je příbuzný Schwarzeneggera, protože jinak fakt netuším, jak mohl uzvednout gorilu a nebo sejmou helikoptéru kusem skály. Anyway.. za mě never more a poklona tomu, kdo dokázal z něčeho tak krásného jako je skutečný Tarzan, udělat tuto nechutnou směsici ničeho.(8.4.2017)

• Prochy38

No, pro mě asi to nejhorší zpracování Tarzanova příběhu. Digi technologie by v roce 2013 mohla nabídnout hezčí zpracování, ne? Jasně, Němci by asi chtěli taky svého Tarzana, ale tohle se nepovedlo. Je tam pár pěkných momentů, ale to vše potápí opravdu až místy nechutná animace. Udělat z Tarzana už pomalu mimozemské sci-fit aky nebyl dobrej plán. Nevím. Víc věcí se mi nelíbilo než líbilo.... asi škoda... ale to dobré prostě chybí a vymýšlí se něco navíc, a to zase nefunguje..(27.1.2019)

Už nehoupám se na Liánkách" B) Animace jak od Matela... Mezi Jane a Tarzanem byl rozdíl jen v bloňdaté paruce. B) Ale záporná stránka (záporák) nakonec byla vykreslena dobře. Plus ta fantasy zápletka... no čekal jsem to horší, aspoň nedošlo na chameleona a šíleného lovce co by si rád přišpendlil Téčkovu prdýlku na zeď doma nad krbem. :). přežil jsem to... 55%(9.5.2016)

• kaylin

Celkem klasické zpracování legendy, které si myslí, že posunutí do dnešní doby bude zajímavější. 3D animace celkem snesitelná dokonce i u zvířat, ale fantastické prvky jsou zbytečné jen snaha oživit film, který jinak nemá žádný nápad. Celkem podprůměrný animák, který sází na to, že rodinné filmy mají lidé rádi.(27.8.2014)