Tyranosaurus: Zhouba Aztéků

• Česko Tyranosaurus Rex (více)

V roce 1521 dobyl Cortés Mexiko a podrobil si starobylou říši Aztéků. Ještě dříve ale uspořádal do těchto míst se sedmi muži výpravu, která měla za úkol najít zlato a drahé kameny. V údolí, kam skupinka směřuje, řádí pár obrovských tyranosaurů. Krvelačný domorodý šaman Xocozin každý měsíc obětuje živého člověka, aby si „hromového ještěra“ udobřil. Dělá to ale spíš proto, že se chce zmocnit vlády nad kmenem. Proto rovněž usiluje o dceru náčelníka Matlatla Ayacoatl. Když jednou dívka, která se sňatku vzpouzí, uprchne do lesa se služebnou, ještěr je dostihne, služebnou zabije a Ayacoatl zachrání Rios, člen Cortésovy výpravy. Později jsou muži zajati a náčelník, který myslel, že jeho dcera zemřela, ji spatří živou, což dobrodruhy spasí před jistou smrtí. Cortes nabídne, že jeho muži zbaví domorodce hrozby tyranosaura. Xocozin je ale chce příšeře všechny obětovat… V Cortésově skupině nevládne shoda. Někteří muži chtějí v noci uprchnout. Rios se ale neohroženě pouští do boje s příšerou… (TV Prima)

metaverz odpad!

Sakra.Do dneška nechápu,jak je možný,že jsem to viděl dvakrát.Ale zaplať pán bůh,že pokaždý jsem mněl dvojku v krvi,protože jinak by to byla moje zhouba a né aztéků.A pod vlivem jsem nebyl jen já,celej filmovej štáb asi zažil supr jízdu na LSD,když natáčeli tendle film,protože jinak si to neumím vysvětlit.Tyranosurus vypadá jak levná plastová hračka z Číny a trikové záběry jako točené dětskou kamerou na tužkové baterie.A herci si k LSD asi i občas ještě šňupli čáru koksu a zapili to panákem whisky.Takže když to shrnu,tak to byl opravdu horor,kterej jsem dokázal dvakrát přežít a jen se modlím,aby už se to nemuselo opakovat.Tenhle film je prostě čirá hrůza ze všech stran a není na něm nic,co by se dalo kladně ohodnotit. ()

numan odpad!

Pozor, je to podvod! Není to žádný tyranosaurus, ale "hromoještěr" - alespoň se mu tak říká v přímo božské česky dabované verzi (v originále pravděpodobně thunderlizzard). Mnohem výstižnější by ale bylo "gumoještěr". Za zmínku též stojí to, že blonďák z Beverly Hills Ian Ziering tu hraje (no... spíš nehraje) dlouhovlasého bruneta a aztécký náčelník se jmenuje Matlal, což ledacos vysvětluje. Matlal je ale hlavně pan režisér, ten už toho stihnul zmatlat. Pokud by vám to nestačilo, zkuste třebas tenhle jeho opus http://www.csfd.cz/film/71796-pes-zabijak/ - vypadá opravdu hustě. Já už to nedal, to nešlo. :o))) ()

Mistr119

Film u mne balancuje mezi jednou a dvěma hvězdičkama. Musím uznat, že na to, jakou hrůzu jsem čekal, tak mě překvapilo, že mě děj filmu celkem vtáhnul, i když vždycky jsem si "divadlo na divadle" uvědomil, když se režie pokusila o nějaký vizuální masochistický záběr. Například, když uviděli koňskou nohu, jediné co T-Rex nesnědl, tak hláška "třeba zakopl a tu nohu si zlomil" mě fakt zabila..! :D Taky až na vymyšleného T-Rexe mě zaujalo, že se režie nechala inspirovat skutečnou událostí, že Aztékové opravdu vyřezávali srdce a dávali je jako "výkupné" bohům za lepší zítřky. ()

Alekks80 odpad!

Možná kdybych se zfučel benzínem ze sekačky na trávu..... :-) Hereckej ansámbl včetně holky, co hrála kozu místních domorodců čítal sakumprásk deset lidí a vede je blonďák z béháčka napatlanej krémem na boty. Prostě boží. Kdybych něco podobnýho předvedl ve školním divadelním kroužku, tak mám doživotní zákaz. Tohle prostě nejde nijak omluvit. Zlatej megažralok versus superchobotnice nebo jak to bylo. ()

Pythonator

Mezi naprosté sračky to rozhodně nepatří. Mezi nimi je to dokonce skvost. Dá se na to dívat, dá se u toho pobavit skoro tak dobře jako u Žralokonáda a dá se vysmát těm primitivním efektům a stupidním dialogům. Jinak je to ale nečekaně snesitelné a má to dokonce sympatické postavy, ačkoli je hrají nejspíš nějací zvukaři či pornoherci. Mužům se musí zákonitě hezky dívat na spoře oděné aztécké krasavice a snít u toho o nějaké té conquistě. Jednu hvězdičku za snahu si ta kokotina určitě zaslouží, přestože tyrannosaura jako by vystřihli z nějaké postarší PC hry. ()

zeleznak

Par gramu veseleho tabaku, lahev skotske a 3 baleni trhacich kapesnicku. Me rano bolely brisaky tak, ze jsem musel vynechat fitko. Tohle jeste vstoupi do dejin, van Goghovi to taky trvalo🤣. ()

nudlis odpad!

Účast Iana Zieringa v jakémkoliv "filmu" je zárukou toho, že to bude a) neskutečná sračka nebo b) že když budete řádně zhulení příjemným modelem, uchechtáte se xmrti. A protože už dávno nehulim, platí pro mě a). ()

BLStryker

Výborný nápad vzít reálnou historickou postavu - Cortése - a vystavět na něm vskutku originální příběh, který se mohl klidně stát. Tyranosaurus je dokonale provedený, svým ztvárněním strčí s PŘEHLEDEM do kapsy dinosaury ze všech!!! Jurských parků a navíc jeho plasticko makábrózní zjev budí vskutku nebetyčnou hrůzu. Jako poslední je třeba vyzdvihnout vskutku profesionální hereckou práci všech zúčastněných, hlavně pana paruky Zyerynga. Nedokážu pochopit, proč nebyl ještě oceněn žádnou Cenou Akademie. Je to vskutku skandální ;-) ()

futislav

Snad nejvíce mě rozesmály barvy německé vlajky na náčelníkovi Aztéků. Počítačové nestvůry by měly vejít do dějin kinematografie jako návod, jak se to nemá dělat. To by se Zeman divil, že po padesáti letech budou scény hodně podobné, jako u "Cesty do pravěku". Jako muž musím dát dvě hvězdy za dobře vybrané aztécké ženy. Dokonale indoevropské, avšak pečlivě vyholené, pohledné a opálené. Když už děj klopýtá, herci moc nehrají a historie dostala po papuli, tak je aspoň na co se dívat v rámci atavistických pudů. ()

mikruu odpad!

Už kdysi jsem si to jednou pustil. A nedokoukal. Teď po letech si říkám, že tomu dám ještě jednu šanci. Ale nemělo to smysl. Pořád stejná blbost. Skoro jako od společnosti Asylum... ()

Molerat

Chvílema jsem nevěděl jestli se mám smát nebo tupě zírat.V tomto díle mě nedokázalo nic překvapit a napnutej jsem nebyl asi nikdy.Z mrtvol teče rajčatová šťáva a Tyrannosaurus se jednu chvíli zdá menší a pak zase větší.No prostě divoká slátanina ale něco málo si zaslouží.radši jdu koukat na Tomb Raidera :) ()

Vampira

Šílenost, ale jako komedie super. A Tyranosaurus tomu nasazuje korunu. Když jsem ho viděla poprvé málem jsem spadla smíchy pod stůl. Tak mizerný triky jsem už dlouho neviděla, vedle něj jvypadá Cesta do pravěku jako Jurský park. A Cortéz má krásný modrý oči. ()

martas39 odpad!

Viděl sem kousek v televizi a když sem zahlédl tyranosaura musel sem to přepnout.Neuvěřitelný že to vůbec jsou schopný vysílat. ()

dede666

Jednu hvězdu za ru srandu. Doporučuji ke zhlédnutí ve skupině a nestřízliví, pobavíte se. Jen fakt doufám, že tohle nikdo nemyslel vážně. ()

Wary odpad!

Tak pitomější film, jsem skoro neviděl. Pár Španělů (kolem šesti) přijede na havajské ostrovy (prý Mexiko), kde se vzbouřili hromoještěři. Pak si to jde skupinka jde s jedním frajerem z ostrova a docela dobrou indiánkou vyříkat s hromoještěrem a hromoještěrkou. Herecké výkony nejsou ještě tak hrozné, že indiáni mají pyramidu, co vypadá jak skalka a je z betonu také není tak hrozné. Vlastně celý ten film by mohl být jako nízko nákladový docela fajn. Dokud nepřijde tyranosaurus. Ještěrka tak ošklivě animovaná, že před 15 lety by se za ní styděli nejen v hollywoodských studiích, ale i kdyby jí dělali na koleni. Ještěrka, ač asi 7 metrů vysoká a dlouhá podobně, schovává se po keřích a vysoké trávě, je hrozně ošklivá a nejde se na ní koukat. Kromě toho je také docela zvláštní, když ještěr při lovu jde chůzí dospělého člověka a stylem pohoda klídeček, asi tak jako skupinka hip hoperů na koncert. A uplně nejhorší je pohled z ještěrova zraku. Za ten autory filmu poměrně uznávám, protože něco tak hnusného by se člověku nepovedlo ani kdyby nad tím ztrávil půl života. Film není až zas tak blbý, na jednu hvězdičku by měl, stačí se nekoukat na tyranosaura a hodně se nudit, nebo být ve stavu podroušeném. Za dinosaura, má o hvězdičku míň za mě. ()