Tyranosaurus: Zhouba Aztéků

• Česko Tyranosaurus Rex (více)

V roce 1521 dobyl Cortés Mexiko a podrobil si starobylou říši Aztéků. Ještě dříve ale uspořádal do těchto míst se sedmi muži výpravu, která měla za úkol najít zlato a drahé kameny. V údolí, kam skupinka směřuje, řádí pár obrovských tyranosaurů. Krvelačný domorodý šaman Xocozin každý měsíc obětuje živého člověka, aby si „hromového ještěra“ udobřil. Dělá to ale spíš proto, že se chce zmocnit vlády nad kmenem. Proto rovněž usiluje o dceru náčelníka Matlatla Ayacoatl. Když jednou dívka, která se sňatku vzpouzí, uprchne do lesa se služebnou, ještěr je dostihne, služebnou zabije a Ayacoatl zachrání Rios, člen Cortésovy výpravy. Později jsou muži zajati a náčelník, který myslel, že jeho dcera zemřela, ji spatří živou, což dobrodruhy spasí před jistou smrtí. Cortes nabídne, že jeho muži zbaví domorodce hrozby tyranosaura. Xocozin je ale chce příšeře všechny obětovat… V Cortésově skupině nevládne shoda. Někteří muži chtějí v noci uprchnout. Rios se ale neohroženě pouští do boje s příšerou… (TV Prima)

Ironfood

Je to sice hrozná kravina, ale disponuje notnou dávkou nechtěného humoru (zejména scény, kdy se někdo dostane do čelistí tyranosaura, vypadají naprosto úchvatně), takže si ode mě tu jednu hvězdu zaslouží. ()

fiLLthe3DD

„Vcelku seriózní historický snímek" napadlo mne v prvních dvou minutách - na(ne)štěstí "Tyranosaurus" se objevil začátkem minuty třetí a dle jeho digitálního zpracování šlo lehce odhadnout, do jakých vod bude zbytek tohoto filmu směřovat... Jedná se o klasickou, nenáročnou a nechtěně zábavnou béčkovou zhovadilost s minimálními ambicemi, u které se navíc vcelku slušně pobavíte, nečekáte-li tedy zrovna "Jurský park"... Jediné, co bych tak filmu vytkl je absence většího počtu krvavých scén... hodnotit kvalitu digitálních efektů by vzhledem k nízkému rozpočtu bylo nefér... naopak kladně hodnotím náznak příběhu (vzpomněl jsem si na Tomb Raider a boj s T-Rexem), scénář (dialogy mi přišly snesitelnější než v hollywoodských filmech "Kong: Skull Island" nebo "Godzilla: King of the Monsters") a chování postav (nikdo mě vyloženě nes*al)... 40% a velmi, ale opravdu velmi slabé tři hvězdičky, holt mám pro brakovou tvorbu slabost :) ()

MGMCZ

Takže..musím to vydýchat.Týden jsem měl ten film stáhlý,ale po komentářích tady na csfd jsem vůbec neměl chuť se na něho podívat.Nakonec jsem se překonal a jedním okem se na film díval..Už vím co znamená filmová noční můra.Ani jsem se nedokoukal do konce.Prostě jsem se nevydržel dívat na takovou slátaninu.Herci co byly obsazeni ve filmu nebyly nic moc a jinak všechno ostatní šlo do kytek.. 1* jen tak tak.. ()

serger

Dal bych odpad, ale když on ten zmenšující a zvětšující se tyranosaurus byl tak roztomilý, že to prostě nejde... =) ()

Daewiik odpad!

"Rychle otče, oddejte nás, ať se můžeme v úkrytu stromu rychle pomilovat, než nás sežere hromoještěr!" Má to vše, co by každý dobrý film měl mít: zrada, láska, žárlivost, touha, pokus o humor, krásné ženy, Aztékové, Španělé, rozzuření bohové, kněz alkoholik, křupání kostí, střeva a HROMOJEŠTĚR.... tak kde se stala chyba?! ()

Holina odpad!

Další veselý digitální dinosaurus. Nedávno jsem tu plival na Pterodaktyla a měl bych se mu trochu omluvit. Oproti tyranosaurovi je to totiž skoro oskarový kousek. ()

wosho odpad!

Ukázkový příklad pravého BRAKU. Bavil jsem se u něj dobře, smál jsem se tak nahlas, až jsem budil spící přítelkyni a z ohlednu k ní, jsem těsně před konce vypnul televizi a šel spat. Prča to byla, ale k filmu to mělo hodně daleko. Škoda jen, že tvůrci do toho nenarvali více nahoty a sexu,. ()

Hanys_ odpad!

Steve místo nahánění roštěnek v Beverly Hills prohání Hromoještěra kdesi v Mexicu. Jsou filmy, které jsou tak blbé až jsou zábavné, ale tohle není boužel ten případ. Viděno asi 30 minut, celé to mohl dokoukat jen největší masochista. ()

Paity odpad!

A já myslel, že Aztékové skončili vinou kolonizátorů, aha kolonizátoři dali na zadek až Tyranosaurovi, tak to potom ano. ()

colapso

Další bomba od DVDedice:-) Herci v kostýmech se absolutně nehodí do prostředí ve kterém hrají(pokud se o nějakém hraní dá vůbec mluvit),rekvizity jsou k smíchu(domorodá osada,nebo mini obětní pyramida),ale hlavně rex vypadá ještě hůř něž v nejnovější verzi PC hry Turok,přes tohle všechno to má jisté kouzlo a pro všechny kteří hltají každé hloupé béčko lze film doporučit ()

Foxhound#1 odpad!

Zcela náhodou jsem viděl cca posledních 30 minut a bohatě to stačilo. Animovanej dinosaurus zasazenej do filmu jak kdyby to dělali ve windows movie makeru, rádoby rozsekaná těla se stříkající krví a příběh o ničem. "Beverly" Stevea jsem tam ani nezahlídl, takže buď měl dokonalej make-up nebo jeho cameo moc dlouho nepřežilo, no žádná škoda. ()

gurmanik odpad!

Kdybych to neviděl odpoledne na jedné komerční televizi (nakonec jsem to ani nedokoukal), tak bych si myslel, že je to nějaký úvodník do zvrhlého dinosaurolidského péčka. Ty výkony herců byly příšerné, ještě horší efekty a ten tyranosaurus v tom filmu vypadal a pohyboval se asi tak, jako bych ho namaloval já. Přemýšlel jsem o 1* z toho důvodu, že jsem se občas dobře zasmál v těch chvílích, které měly být nejvíc napínavé, ale tomuhle prostě musím dát odpad! :D ()

bobstock odpad!

Nerozumím tomu a navíc mě to uráží. Uraží mě stupidní homoještěr, uráží mě Ziering v černé kokotské paruce, který tam tentokrát hrál takovýho sráče, uráží mě domorodci se jmény jako Matlal a Čokozin, uráží mě déévéédééé edice.... CHjooo :) 0% ()

MraMor odpad!

Zjavne mi ušlo o čo autorom išlo. Niekedy viem dať podobnym dieľam 5* v rámci recesie, ale pri pozerani tohoto zlepenca nedokazem dať nič viac len ODPAD! ()

waits odpad!

Na tomhle filmu odflákli všichni všechno: od herců po režiséra. Dokonce snad i producent, kterému snad ani nešlo o to, aby něco vydělal. Lepší výkon by předvedla i amatérská parta ochotníků, které nevzali od oblastního divadla s jedním ajtákem na triky v zádech. Útrpná podívaná, nehodna dalších vět. ()