Tyranosaurus: Zhouba Aztéků

• Česko Tyranosaurus Rex (více)

V roce 1521 dobyl Cortés Mexiko a podrobil si starobylou říši Aztéků. Ještě dříve ale uspořádal do těchto míst se sedmi muži výpravu, která měla za úkol najít zlato a drahé kameny. V údolí, kam skupinka směřuje, řádí pár obrovských tyranosaurů. Krvelačný domorodý šaman Xocozin každý měsíc obětuje živého člověka, aby si „hromového ještěra“ udobřil. Dělá to ale spíš proto, že se chce zmocnit vlády nad kmenem. Proto rovněž usiluje o dceru náčelníka Matlatla Ayacoatl. Když jednou dívka, která se sňatku vzpouzí, uprchne do lesa se služebnou, ještěr je dostihne, služebnou zabije a Ayacoatl zachrání Rios, člen Cortésovy výpravy. Později jsou muži zajati a náčelník, který myslel, že jeho dcera zemřela, ji spatří živou, což dobrodruhy spasí před jistou smrtí. Cortes nabídne, že jeho muži zbaví domorodce hrozby tyranosaura. Xocozin je ale chce příšeře všechny obětovat… V Cortésově skupině nevládne shoda. Někteří muži chtějí v noci uprchnout. Rios se ale neohroženě pouští do boje s příšerou… (TV Prima)

veverysiak odpad!

Tak toto nie, tu nevyšlo absolútne nič, námet, scenár, kamera, efekty, réžia, herci, všetko to muselo byť zhúlené ako stredná škola na stužkovej, ešte aj to prostredie spotvorili a presunuli z Mexika voľakde ku Honolulu, kriste, čo ja by som vedel porobiť s tými rozpočtovými chechtákmi, takže 0%. ()

Trinculo odpad!

Überkrütý film. Aztécka spartakiáda, kachličková pyramida vypadající jako výzdoba koupelny, místo herců mátohy a předvidatelný děj. K tomu všemu Hernánd Cortéz a komplexní morální souboj asi jako meditace nad počtem koleček u dvojkolky. Obdobně šamanské a esenciální "guilty pleasure" jako hrdinův trip v poslední třetině filmu ! ()

TheMe odpad!

Tohle je odpad všech odpadů. Nemá cenu zabíjet čas. Ani sekundu. Teda možná jednu ano - titulek na konci, že při natáčení nebyl zraněn žádný dinosaurus byl celkem vtipný :) ()

JP84 odpad!

No teda, něco takového se jen tak nevidí. Sedm statečných, nebo spíše zlodějů, jde dobývat zemi, jíž vládne král s pěti poddanými. Aztéckou armádu tvoří jakési vyžle s namalovanými německými vlajkami na rukou. Zbytek království pak tvoří asi 2 metry vysoká (smaltovaná!) "pyramida", ten obětní oltář je pomalu větší než ona sama. Ale nejlepší je stejně ten T-rex. Hahahaha! Schválně jsem si vyhledal v titulcích, kdo tu potvoru kreslil. No, nedivím se, že to takhle dopadlo, když to namísto nějakého studia dělal jeden jediný člověk, který to stejně moc neuměl. Docela obdivuju ty "herce", že dokázali odříkat ty ptákoviny, já bych u toho asi pukl smíchy. ()

The_God odpad!

Příšerný film. Spíš by se měl jmenovat "Tyranosaurus: Zhouba diváků", protože tenhle film je opravdu katastrofa. Triky jak z Windowsáckého malování, hudba hrozná, scénář plytký a herci tak příšerní, jak jen to šlo. Naštěstí jich v celém filmu není víc než dvacet. Je to vážně ztráta času, nic víc. Jediný, co mě pobavilo, ale spíše smutným způsobem, byla ta krev udělaná z kečupu. To byl fakt výsměch. ()

Atten odpad!

Deset herců, z toho čtyři anglicky mluvící aztékové, jeden špatně animovanej T-rex a stromy. Tohle je snad dokonce céčková sračka, kterou pustí jedině v nočním vysílání. ()

bmx6 odpad!

Jeden z úplně těch nejhorších filmů,co jsem kdy viděl.Herecké výkony na nule(spíš mi připadalo,že všichni byli ožralí).Katastrofa a nejlepší byly ty jejich rozhovory o totálním hovnu.Tyranosaurus,který by se nikomu ani po šedesáti pivech nelíbil.Prostě sračka a ještě totálně k smíchu. ()

Vlasek odpad!

Něco takového bych si nikdy dobrovolně nepustila. Měla jsem zapnutou televizi jako kulisu při úklidu. Skončil film a začal nový. Prošla jsem kolem obrazovky a zděsila se. Neuvěřitelně trapně animovaný tyranosaurus hodil plastovou nohu koně na indiána se směšnou parukou. Okamžitě jsem to přepla na jiný program. Urazilo mě, že něco takového může divákům nabízet televize. ()

Franki69 odpad!

To si tak cvakáte ovladačem a ejhle…perla! Asi sedm pomalovaných havajců, vydávající se za aztécký kmen, bydlících v týpý z české western vesnice a pomalovaní německými národními barvami. A asi šest krásně oholených bělochů, vydávajících se za španělské conquistadory s ukrutnými parukami, které od jisté doby postrádá nějaké oblastní divadlo. A nepřekonatelný T-REX, rozpixelovaně vyvedený v CGI v kompu, kterej produkce odkoupila asi po natáčení některé české pohádky v roce 1991. A to prej jsou v tomhle "filmu" dva! Zahraniční vzor Dušana Rapoše… Konzumace "Zhouby" bez látek ovlivňujících vědomí není možná. Byť tedy nedokoukáno, je to tak na 2%, za ty polonahé indiánky. Nevěřím, že by poslední scházející půlhodinka na mém hodnocení odpad něco změnila. ()

LemurKata odpad!

Wtf???Jak trefně poznamenala kamarádka - tohle by mohlo zachránit snad jen to, kdyby se z toho vyklubalo béčkový porno. Což se bohužel nestalo. Nebo bohudík? Bůhví, jak by to s těmi aztéky nakonec dopadlo... ()

Phillippus odpad!

Tak toto bol ten najdebilnejší shit, čo som kedy videl. Primitívny scenár, retardované postavy (spolu celkom 12). Najviac ma sral ten pomaľovaný debil, ktorý pri každej príležitosti povedal, že "usmíříme jej jedině tak, že obětujeme cizince." Pokrytecký dementný farár, ktorý stále "vybízel k víře"- grrrrrr! Kreslený tyranosaurus bol úplne na smiech. A všetko korunuje čurácky kapitán Steve Senders. Jeho úloha v Beverly Hills bola oproti tomuto hnusu majstrštyk. Jediné plus sú nádherné exteriéry.Otázka je, kto im tam dovolil skurviť prírodu tým betónovým oltárom. Tyranosaurus azteca = How Do You Know ()

metaverz odpad!

Sakra.Do dneška nechápu,jak je možný,že jsem to viděl dvakrát.Ale zaplať pán bůh,že pokaždý jsem mněl dvojku v krvi,protože jinak by to byla moje zhouba a né aztéků.A pod vlivem jsem nebyl jen já,celej filmovej štáb asi zažil supr jízdu na LSD,když natáčeli tendle film,protože jinak si to neumím vysvětlit.Tyranosurus vypadá jak levná plastová hračka z Číny a trikové záběry jako točené dětskou kamerou na tužkové baterie.A herci si k LSD asi i občas ještě šňupli čáru koksu a zapili to panákem whisky.Takže když to shrnu,tak to byl opravdu horor,kterej jsem dokázal dvakrát přežít a jen se modlím,aby už se to nemuselo opakovat.Tenhle film je prostě čirá hrůza ze všech stran a není na něm nic,co by se dalo kladně ohodnotit. ()

numan odpad!

Pozor, je to podvod! Není to žádný tyranosaurus, ale "hromoještěr" - alespoň se mu tak říká v přímo božské česky dabované verzi (v originále pravděpodobně thunderlizzard). Mnohem výstižnější by ale bylo "gumoještěr". Za zmínku též stojí to, že blonďák z Beverly Hills Ian Ziering tu hraje (no... spíš nehraje) dlouhovlasého bruneta a aztécký náčelník se jmenuje Matlal, což ledacos vysvětluje. Matlal je ale hlavně pan režisér, ten už toho stihnul zmatlat. Pokud by vám to nestačilo, zkuste třebas tenhle jeho opus http://www.csfd.cz/film/71796-pes-zabijak/ - vypadá opravdu hustě. Já už to nedal, to nešlo. :o))) ()

Alekks80 odpad!

Možná kdybych se zfučel benzínem ze sekačky na trávu..... :-) Hereckej ansámbl včetně holky, co hrála kozu místních domorodců čítal sakumprásk deset lidí a vede je blonďák z béháčka napatlanej krémem na boty. Prostě boží. Kdybych něco podobnýho předvedl ve školním divadelním kroužku, tak mám doživotní zákaz. Tohle prostě nejde nijak omluvit. Zlatej megažralok versus superchobotnice nebo jak to bylo. ()