Kdybyste měli tu možnost, změnili byste svůj život? Třicátník Mike O'Donnell v jediném magickém okamžiku takovou šanci dostane... Když bylo Mikeovi O'Donnellovi sedmnáct, byl školní hvězdou se skvělými vyhlídkami na sportovní stipendium některé prestižní univerzity. O dvacet let později je z něj životní ztroskotanec, se kterým se manželka Scarlet rozvádí, děti Alex a Maggie se s ním nebaví a v práci místo něj povyšují mladší kolegyně. Zklamaný svým životem věří, že vše zavinilo jeho rozhodnutí v sedmnácti letech, kdy dal před basketbalem přednost své těhotné přítelkyni Scarlett a místo vysoké školy se s ní oženil. Když se ho při návštěvě školy starý školník zeptá, zda by chtěl znovu prožít školní léta, věří Mike, že kdyby se tehdy rozhodl jinak, změnilo by to celý jeho život. Když pak jede večer v bouřce domů, spatří školníka, jak se chystá skočit z mostu, a pokusí se ho zadržet. Sám však přitom spadne do řeky a poté, co špinavý a mokrý dorazí ke svému nejlepšímu příteli Nedovi, je v šoku, když při pohledu do zrcadla zjistí, že vypadá znovu na sedmnáct. Rozhodne se vrátit na střední školu, získat stipendium a zařídit si život, po jakém vždycky toužil. (TV Nova)

Wade

Takhle mě dlouho nic nepřekvapilo. Kolikrát jsem měl možnost tenhle film zhlédnout, ale vždy jsem to nakonec přeskočil. Nyní když jsem se konečně odhodlal mě teda film uzemnil a ne jen film, ale taky Zac Efron, který podal perfektní výkon. Příběh není nějak originální a přesto jsem se bavil po celou dobu filmu. Dam nakonec 5*,protože jak už jsem psal dlouho mě takhle něco nepřekvapilo. 85% ()

VanTom

Pohodová středoškolská komedie, ozvláštněná dospělými názory na vztahy, lásku a rodinu v těle sedmnáctiletého študáka. I když tedy některé pokusy o humor se do zlatého fondu určitě nezapíší (skoro celá postava šíleného nerdího kamaráda). ()

Sany33

Asi posledná snímka v ktorej sme mohli Zaca Efrona vidieť s dlhým három na filmovej obrazovke a trúfam si povedať, že od tohoto filmu sa mi všetky jeho ďalšie filmy veľmi páčili a toto tvrdenie by som z huby nevypustil keby som nevedel že všetko ďalšie čoho sa mladý Zac dotkol trhalo rekordy v kinách alebo aspoň sledovanosti. Tento film nie je tiež úplne márny. Má celkom pekné mravné ponaučenie a to síce že máte byť vďačný za to čo v živote máte a nemáte snívať o tom aké by to mohlo byť keby ste si v mladosti viedli inak. Jednoduchá americká komédia s trochou fantasy a mne osobne sa páčilo, že sa v pár minútach mihol aj Matthew Perry, ktorého poznáme zo seriálu Priatelia ako Chandlera, ktorého ja absolútne milujem. 68% ()

NoFiction

Velice milé překvapení, teen komedie zvládnutá na jedničku. Já se docela dobře bavil a proto se nebudu stydět za své nenadnesené ohodnocení... :) Thomas Lennon tady zahrál vskutku dobře. ()

svobik

Dost uspávající. Vtipů pomálu (snad jen u Elfů jsem se smál), Efron oproti Muzikálům imho na facku a celé je to na mě až moc pitomé. 50%, a protože by ten film zasloužil i o dost zkrátit, zaokrouhluju tentokrát dolů. ()

Guzo

Ale jo, v rámci takové napůl teenage komedie to není úplně špatné (i když jsou to horší 3 *).. Výměnu těl - ať už přímo ovládnutí nebo prohození s někým jiným - jsme tu sice už párkrát měli, ale pokud od toho někdo nečeká originalitu, tak to nezklame. Akorát románek ředitelky s "tátou" mě moc nebavil, i když potenciál v tom byl. ()

blackJag

Efron a basketbal, to už tu jednou (třikrát) bylo, ale když malé slečny po této kombinaci tak mocně touží, proč to do nich nenaládovat. Naštěstí po přidání špetky mystické hry s osudem je výsledný produkt stravitelnější také pro širší publikum. Nějaké výhrady mít jistě budete, přetrvává tu jakási nepřirozená cudnost (přesně taková, která byla přímo signifikantní pro MUZIKÁLY ZE STŘEDNÍ), Perry jako dospělá verze Efrona moc neodpovídá (úhrnem je tu ale těžko víc jak 5 minut čistého času), ale takovou tu představu o lehké, nekomplikované filmové zábavě splňuje tento snímek celkem uspokojivě. 65% ()

J-o-k-e-r

No těšil jsem se na M. Perryho, ale opravdu on není tím hlavním hrdinou. I když hrdinou ano, ale v těle Z. Efrona, který celému filmu jistojistě dominuje. Mám vůči němu celkem silnou averzi, úplně ji nevyvrátil, ale musím uznat, že byl docela snesitelný. Jinak příběh se mi vcelku líbil, velmi zajímavá myšlenka, když si uvědomíte, že s vlastními dětmi chodíte do školy, dcera po vás občas vyjede...za jedno podívání to stálo. Víc už určitě ne. ()

AngelusCZ

Takovéhle komedie mi nesednou, ale jelikož už sem dlouho neshlédl nějakou novou komedie s tupým dějem, tak to pro mě bylo odreagování od složitých filmů. ()

V.Silver

Ale jo - byla to docela dobrá zábava, hlavně mě opravdu bavilo dívat se na Zaca Efrona, ze kterého se klube velice talentovaný herec... a mně mnohem sympatičtější než takový Daniel Racliffe :) 65% ()

Avari.73

Příjemná romantická komedie. Rozhodně překvapil Efron, který by nebyl marný pro tenhle druh větších romanťáren. Sympaťák to je a časem by se z něho mohlo něco vymáčknout i herecky. Tomuhle filmu bych vytknul akorát přílišnou trapnost při některých scénách, což platí především pro roli Efronova kámoše a náhradního otce zároveň. Za tu taškařici kolem námluv by se nemusel stydět ani Deuce Bigalow, což nemyslím jako kompliment. Jinak ale fajn podívaná, která si na nic nehraje. ()

jenik71

Pro již odrostlejší diváky je to asi zbytečnost, s ohledem na náctileté publikum ještě celkem snesitelná zábava. Mohlo to být i zábavnější, ale mohl to být i propadák. Tvůrci si zvolili cestu někde uprostřed. ()

Hollohlaway

Taková typická středoškolská klasika. Stát se znovu puberťákem, udělat něco jinak...nebo neudělat? Herecky snesitelné, holky hezký, vtip taky občas je...na nedělní odpoledne se to dá. ()

ZkuKol

To, že příběh ohraný a během jeho běhu vás nic nepřekvapí, nebývá u tohoto žánru slabinou. To, že hlavní roli hraje Zac, Burr je slušný řemeslník, ale prost nápadů a scénárista není schopen napsat ani jeden vtipný dialog, už ano! Dokud se kopíruje a odkazuje, máte alespoň úsměv na tváři i basket docela pobaví, ale jak mile začne Efron vtipkovat nebo dokonce hrát (u obojího vypadá jak když vypil 6 Redbullů a spolknul zmrzlinu), jde do tuhého. Leslie je sice sympaťačka až na půdu, ale osatní už ne - dvojce Melora Hardin a Thomas Lennon snad ani neví, co tam vlastně dělá. Díky bohu je to krátké, slušně natočené (úroveň: povedená tv inscenace) a soundtrack je z části z 80. let, kde se nedá šáhnout vedle. Rodinná komedie se Zacem, která je tak špatná, jak všichni čekali, ne víc, ne míň... 30% ()

Soweek

Žádný z Muzikálů na střední jsem neviděl, takže ve mně Zac Efron nezanechal žádné špatné dojmy, ba naopak, v této komedii mi přišel jako správná volba, Samozřejmě, že je to všechno jedna velká rodinná happy story, ale podaná je kvalitně a Thomas Lennon je podle mne další z kvalitních vycházejících komiků, o čemž mě přesvědčila i Noc v muzeu 2. ()

Arius

Tak nato že som očakával ďalšiu priblbú americkú komédiu som bol milo prekvapený. Znovu 17 bolo svieže,vtipné aj trochu dramatické. Navyše film mal pre mňa akúsi zvláštnu atmosféru, nazval by som to aurou, bol to skutočne zvláštny pocit. Rozhodne som teda spokojný a nebyť nesympatického Zaca Efrona zrejme by dnes z mojej strany padli štyri hviezdy. Bezpochýb však hodnotím kladne. ()

sedm.1

Výborná komedie a především,a to kdyby mi někdo řekl před shlédnutím tohoto filmu,tak mu dám do huby,Zac Efron je nehorázně fajn!Tak sympatického,příjemného a zároveň i dost dobře hrajícího mladého herce si jen tak nevybavuji,on je pro mě prostě obrovské překvapení a jsem sakra zvědavý na další jeho filmový počin.Ovšem výhoda v Znovu 17 je především v tom,že ono tu vlastně spolu s Efronem je fajn vlastně prakticky úplně všechno.I ostatní postavy a jejich představitelé jsou velmi zábavní,nenudící,sympatičtí a trefní,samotný příběh nepřináší sice superoriginální podívanou,ale svou úzkou cestičkou si dokáže vyšlapávat v pohodě,po celou stopáž se střídají jen ty opravdu vtipné a humorné scény s těmi,co se snaží zdravě a nesejřícně ponaučit,má to spád a šmrnc,je to prostě úžasné filmové překvápko a basta! ()

skinny

Kdo by to byl řekl, že Zac Efron umí i hrát než jen "hopsat" v Muzikálu ze střední:D nejsem zrovna jeho fanda ale v tomhle filmu se mi líbil a role mu sedla, taková dobrá komedie, která stojí za shlédnutí jednou, vícekrát už to nudí... ()