Kdybyste měli tu možnost, změnili byste svůj život? Třicátník Mike O'Donnell v jediném magickém okamžiku takovou šanci dostane... Když bylo Mikeovi O'Donnellovi sedmnáct, byl školní hvězdou se skvělými vyhlídkami na sportovní stipendium některé prestižní univerzity. O dvacet let později je z něj životní ztroskotanec, se kterým se manželka Scarlet rozvádí, děti Alex a Maggie se s ním nebaví a v práci místo něj povyšují mladší kolegyně. Zklamaný svým životem věří, že vše zavinilo jeho rozhodnutí v sedmnácti letech, kdy dal před basketbalem přednost své těhotné přítelkyni Scarlett a místo vysoké školy se s ní oženil. Když se ho při návštěvě školy starý školník zeptá, zda by chtěl znovu prožít školní léta, věří Mike, že kdyby se tehdy rozhodl jinak, změnilo by to celý jeho život. Když pak jede večer v bouřce domů, spatří školníka, jak se chystá skočit z mostu, a pokusí se ho zadržet. Sám však přitom spadne do řeky a poté, co špinavý a mokrý dorazí ke svému nejlepšímu příteli Nedovi, je v šoku, když při pohledu do zrcadla zjistí, že vypadá znovu na sedmnáct. Rozhodne se vrátit na střední školu, získat stipendium a zařídit si život, po jakém vždycky toužil. (TV Nova)

Vessper

Když se mi tento film náhodou připletl do cesty podruhé, musím trošku upravit hodnocení. Přidávám 1*. Není to žádná pecka, ale ani nijak extra špatné. Myslím že 60% odpovídá více. ()

OG_Swifty

Hodně milé překvapení, čekal jsem nějakou trapárnu plnou klišé scén o tom, jak někdo napravuje svůj život za pomoci kouzla a vlastně jsem se toho i dočkal, ale bylo to docela překvapivě krásnou formou. Bylo tam spoustu kravin (např. ředitelka fanatik do Pána Prstenů, dcera Maggie překoná rozchod díky třem větám cizího kluka aj.) a taky tam bylo hodně vtipných scén (jak Mike setřel školního frajera, jak Maggie chtěla mrdat svého mladýho tátu ačkoliv jí to pár hodin nazpátek dělalo u jejího kluka problém). Ještě tam byly scény, který byly takový trapný - většinou když se Mike přestal "ovládat" a voblejzal svojí manželku, ona s ním pak tancovala Pomádu a nakonec to na ní zkusil jako 17-ti letej a failnul a pak jí tvrdil, že je to její muž fail 2). Zac Efron tady na fotce vypadá jako buzíček (nebo typickej kundolap), ale v tomhle filmu mě bavil, takže dobrý. A Matthew Perry je frajer, takže jeho víceméně cameo je taky milý bonus. Ve zkratce bych tenhle film přirovnal k "Přes noc 30", akorát v obráceným gardu. ()

maverick10

Klasicka sablona rodinne komedie. On ma zivot v hajzlu, neco se stane, probudi se a svuj spackenej zivot da zase dohromady. Sekunduje mu pritom jeho nejlepsi kamarad - trouba, kterej dela tuto rodinnou zalezitost komedialni. Slovo klise je v tomto pripade velke klise. Ovsem Thomas Lennon tuto komedialni cast plni vskutku na vybornou a dela z teto prumernosti trochu mene prumernou zalezitost a tak se na to da koukat. Zac Efron v roli, ve ktere se zaskutulkuje na hodne dlouho. Roli prince na stredni ze ktereho vsechny holky dostavaji orgasmus jenom vidi jeho skrinku v satne. Ach ta moje zavist :-( Co se tyce meho oblibence - zli jazykove trvrdi ze jsem jeho dvojnik - Matthew Perry, verim ze jeho stopa v tomto filmu je daleko vetsi, nez jen vizualni a ze postava stvarnena Thomasem Lennonem vzesla z napadu prave Matthewa. ()

Paulina01

Tak tohle bylo doslova a do písmene -> NEČEKANÉ <- Ani ve snu by mě nenapadlo, že zrovna tenhle film se mně nějak osloví. Největším překvapením pro mě byl Zac Efron, kterého jsem měla za blboučkého machříka, ale ejhle on se z něj stal celkem dobrý herec. Film pobavil a nenudil a ve svém žánru si na dnešní poměry opravdu zaslouží .... 75% ()

honajz2

Ale tak proč ne. Sice v tom je fůra nelogičností (ale to mi vadí ze všeho nejmíň), není to nic nového pod sluncem a ten humor je někdy trapný, ale někdy je zase povedený, dívá se na to dobře a celkově mě to vůbec nenudilo - což je co říct. Znova už bych se to asi nepodíval, možná jenom kdyby to běželo v televizi a neměl bych nic na práci, ale i tak je to docela příjemný film. 3* ()

M.i.k.e

ne,že bych se u 17 Again alespoň trochu nepobavil.Účel oddechovky film splnil,ale faktem je,že z podobného námětu (který už tu několikrát byl) se dá rozhodně vytřískat mnohem víc než jen přes hodinu a půl místy unávných moralitek...50% ()

Hees

Dobrý a vtipný film s konečnou myšlienkou, ktorý zrejme odsudzujú ľudia za jeho herecké obsadenie.V každom prípade je romantický, vtipný a milý.Uznávam, že nápad je okopírovaný ale čo v tejto dobe samých remakov starých filmov nie je "okukané".(Hodnotenie 3,5) ()

Chen

Koukejme na to, ten voskový panáček umí víc, než hopsat do rytmu hudby :D. Velmi zábavná komedie. ()

Jonash87

Náhodou docela fajn romantická komedie, od které sice nedostane víc, než sami čekáte, ale přesto vás baví. Potěší Hunter Parrish (seriál Weeds) jako drsňák školy, a Zac Efron je taky docela v pohodě... Pro mě na tři a půl hvězdy. ()

Marqta

Zajímavá vtipná záležitost, která je sice plná spousty klišé, ale taky spousty originálních vtipných scén. Musím říct, že jsem se tohohle filmu trochu bála- že to bude naprostá kravina na úrovni High School Musical, ale to jsem se spletla. Takže nečekejte od toho nic super- spíš jen takovou pohodovou věc u které se občas zasmějete. Ano a Efron by mě brát více zajímavých rolí. ----"If this were Afganistan, you would be pulled backwards through the streets by mountain goats with your hands cut off... just saying."---- ()

peiton

Neviem či to je spôsobené fajn námetom s vydarenými,vtipnými scénkami bez jediného hluchého miesta.Alebo vari tým,že Zac Efron sa nemusí sústredovať v tomto prípade na 3 veci naraz...Ako to bolo napr. v HSM a síce,hopsať,spievať a navyše i hrať.Tu stačilo len zahrať a ku podivu podal docela solídnu hru.M.Perry si tam teda veľmi nezahral,bol tak mierne povedané odsunutý na vedľajšiu koľaj,ale mne tam ako herec ani veľmi nechýbal.Taká netradičná teenegerská sci-fi komédia spríjemňujúca hoc aj nedeľné popoludnie.A mimochodom,hra s časom dokazuje,že najlepší rok života je ten,ktorý práve prežívate! ()

Havaj8

Celkem pěkná komedie, kdy otec dětí Chandler Bing dostal šanci pocestovat zpátky do svýho mladšího já, a to do Zaca Efrona, aby mohl spravit, to co v průběhu posledních let, zkazil. Bylo fajn vidět, jak se k tomu postavil a jak se díky tomu mohl přiblížit nejen svejm dětem ale právě i manželce. Ty vztahy a komunikace, občas vtipná, občas úplně mimo, že bych jim ty texty takhle v životě nenapsal, ale ok. Na to jak mi Efron nepřijde moc sympatickej, tak tady to opravdu táhnul a nevadil. Nebylo nad tím ani potřeba nějak extra dumat, co se týče nějakýho cestování. Příjemná podívaná na odpoledne. ()

O´Neill

Včera jsem to konečně zhlédnul a rozhodně nelituji. Super zahrány role, dobře npsaný scénář a Thomas Lennon tomu dodává říz! Super herec, to opravdu je. Prostě plný počet! ()

bourec

Tak tady můžu v klidu napsat ,že je to dobře odvedená práce.Film má určitě pár ohranejch scén ,ale celkově plynoucí v pohodě až k celkem očekávanýmu finále.A člověk se zamyslí,jak nám život plyne do hajzlu,a ne všem se povede,jak by chtěli.80%. ()

cariada

průměrná komedie, která už to byla několikrát. Přesto je to místy zábavné a koukatelné, někdy k ránu ideální. ()

Streeper

Tohle téma už tady bylo hodně krát, takže originalitou vůbec nezaujme, nicméně bylo docela zajímavé vidět Zaca Efrona v roli, ve které by ani jednou nezazpíval a navíc Matthew Perry, jako jeho starší verze. Koukat se na to dá, ale nic světoborného to není. ()