Kdybyste měli tu možnost, změnili byste svůj život? Třicátník Mike O'Donnell v jediném magickém okamžiku takovou šanci dostane... Když bylo Mikeovi O'Donnellovi sedmnáct, byl školní hvězdou se skvělými vyhlídkami na sportovní stipendium některé prestižní univerzity. O dvacet let později je z něj životní ztroskotanec, se kterým se manželka Scarlet rozvádí, děti Alex a Maggie se s ním nebaví a v práci místo něj povyšují mladší kolegyně. Zklamaný svým životem věří, že vše zavinilo jeho rozhodnutí v sedmnácti letech, kdy dal před basketbalem přednost své těhotné přítelkyni Scarlett a místo vysoké školy se s ní oženil. Když se ho při návštěvě školy starý školník zeptá, zda by chtěl znovu prožít školní léta, věří Mike, že kdyby se tehdy rozhodl jinak, změnilo by to celý jeho život. Když pak jede večer v bouřce domů, spatří školníka, jak se chystá skočit z mostu, a pokusí se ho zadržet. Sám však přitom spadne do řeky a poté, co špinavý a mokrý dorazí ke svému nejlepšímu příteli Nedovi, je v šoku, když při pohledu do zrcadla zjistí, že vypadá znovu na sedmnáct. Rozhodne se vrátit na střední školu, získat stipendium a zařídit si život, po jakém vždycky toužil. (TV Nova)

mysiak

Miestami vtipné, ale ináč absolútne odvecí film, Zac Efron ako mentor?...musím sa zasmiať, na tomto filme dokáže pobaviť akurát tak jeho najlepší kamoš, ktorý je absolútny "geek" a tvorí väčšinu vtipnov...slabá prostoduchá komédia ()

JJ.Gibson

Koukatelná, poměrně vtipná jednohubka, proč ne :) Pěkný námět, který se podařilo vyždímat až dokonce! Perry/Efron byla cool dvojka... ()

Riddick77

Měl jsem velké obavy, které se již při první půlhodince rozplynuly a já se náramně bavil. Příjemné obsazení, kterému vévodí nepřehrávající a velmi přirozený výkon Zaca Efrona (nevěřil bych, že to někdy napíšu). 8/10! ()

qualkalim

Konečně sidekick, který je po celou dobu filmu opravdu zábavný. Jinak neškodná zábavička na jedno zhlédnutí, nic víc. ()

Her0.89

Když to nebylo trapné, tak to bylo neskutečně vtipné. Řekl bych tak půl na půl. Thomas Lennon byl však ohromný a těšil jsem se na každou scénku s ním :D ()

harfuska

Filmy zo školského prostredia nepatria medzi moje obľúbené, ale keďže tam hrá Matthew, tak som si ho pozrela. Zac ma moc neoslnil (ani vizážovo, ani herecky), ale ako príjemná oddychovka pri nedeľnom čaji može byť.. ()

kaylin

Celkem příjemná komedie, kde mi trochu vadilo vlastně jenom to, že se tu více neobjevuje Matthew Perry, který nemohl ukázat ani kousek ze svého komediálního umění. Jinak jsou tu skvělé ženy a Zac Efron už není nějakou dobu z těch herců, kteří by mi vyloženě vadili. Navíc Thomas Lennon to skvěle táhne mimo hlavní dění. ()

blackrain

Co si budeme povídat, zápletka filmu je opravdu stokrát provařená a převařená, ale jak se zdá, tak pořád velmi dobře funguje, když po ní filmoví tvůrci tak rádi a ochotně zasahají. Musím přiznat, že Zac Efron je sympaťák a moc dobře se mi na něj koukalo. Já jsem ho měla zaškatulkovaného jako obyčejného namyšleného frajírka. Řekla bych, že svou šanci chytil přímo za pačesy. ()

Mikita

Můj první film se Zacem Efronem mě docela pobavil. Už chápu tu mánii kolem tohoto sladkého hošíka. Film byl poskládaný tak, jak by se dalo čekat, našlo se i pár zajímavých nápadů, sympatické herecké obsazení. Je to oddychový film, který kupodivu není až tak blbý, jak jsem původně čekala. 60% ()

slunicko2

Perlivá limonáda příjemné barvy i chuti. 1) No...22letý Zac Effron dorůstá do dobrého herce, pěkným klukem už je. A ta jeho práce s míčem..._____ 2) Chvilku zábavné, chvilku nudné. Dozvěděl jsem se, že we don´t smell teenage boys, honey, a naučil jsem se dobrou seznamovací větu: Are you now or have you ever been a norse god, vampire or time-traveling cyborg? ()

FilmFan24

Rozhodně příjemné komediální překvapení roku. Jedna z mála těch lepších komedií pro mladě, kde se nenadává a světe div se, ani se nevyměšuje. I když autor scénáře se inspiroval (a to notně) filmy jako "Velký" a "Návrat do budoucnosti" vůbec to nevadí. Tak to v životě chodí - nevážíte si to co máte a připadá vám všechno samozřejmé. Když ale náhodou něco - v tomto případě svoji životní lásku - ztrácíte, uvědomí si hlavní hrdina (v dospělém hereckém podání M. Perryho, v teenegerském věku Z.Efron), že na změnu k lepšímu není nikdy pozdě... Životní moudra dospělého muže pronášená tady ovšem ústy teenagera skutečně pobaví.Celý film odsýpá a nenudí no a Zac Efron si ukradl doslova celý film pro sebe ()

JohnMiller odpad!

Zac Efron, nie nie nie nie!!!!! Dal som sa nechytať.Žiadna zábavná a pohodová komédia, iba iná verzia High Shool musical, Nič nehovoriaca komercia plná klišé a kschitu toho chlapčeka do ktorého sa prevtelí dajaký štyridsiatnik a bude chcieť mať tehtle mechtle z jeho predošlou ženou. Tá si zasa bude myslieť že chlapec do ktorého a prevtelil je iba na milfky. Hrôza, a to pri tom znie vtipne. ()

Skip

Není to úplná blbost, ale dobrá komedie vypadá rozhodně jinak. Nicméně, pokud film zkouknete, určitě nebudete nijak zvlášť nadávat, že to byla ztráta času. Je to jen taková zcela obyčejná jednohubka, po které zbude párátko, to se zahodí a dáme si něco dalšího. ()

kajas

Pro Perryho jsem měla vždycky slabost a i Efron, jeho mladší já, podává skvělý komediální výkon. Moc povedená komedie. A za tu elfštinu musím prostě přidat! :) ()

Kopik

Já sem se hodně dobře bavil. Herci mi parádně sedli, velice dobrá základní myšlenka a úžasné hlášky (hlavně když si hlavní aktér neuvědomí, že je mu vlastně 17 či mluví se synem) - takhle sem se delší dobu nezasmál. Nic sem od tohoto kousku nečekal (přece jen sem si říkal Zac Efron, co to z toho může být, další Muzikál ze střední??), ale obrovské překvapení. Prostě pohodovka která potěšila. Čtyři hvězdičky (Viděno 11.1.2010) ()