Kdybyste měli tu možnost, změnili byste svůj život? Třicátník Mike O'Donnell v jediném magickém okamžiku takovou šanci dostane... Když bylo Mikeovi O'Donnellovi sedmnáct, byl školní hvězdou se skvělými vyhlídkami na sportovní stipendium některé prestižní univerzity. O dvacet let později je z něj životní ztroskotanec, se kterým se manželka Scarlet rozvádí, děti Alex a Maggie se s ním nebaví a v práci místo něj povyšují mladší kolegyně. Zklamaný svým životem věří, že vše zavinilo jeho rozhodnutí v sedmnácti letech, kdy dal před basketbalem přednost své těhotné přítelkyni Scarlett a místo vysoké školy se s ní oženil. Když se ho při návštěvě školy starý školník zeptá, zda by chtěl znovu prožít školní léta, věří Mike, že kdyby se tehdy rozhodl jinak, změnilo by to celý jeho život. Když pak jede večer v bouřce domů, spatří školníka, jak se chystá skočit z mostu, a pokusí se ho zadržet. Sám však přitom spadne do řeky a poté, co špinavý a mokrý dorazí ke svému nejlepšímu příteli Nedovi, je v šoku, když při pohledu do zrcadla zjistí, že vypadá znovu na sedmnáct. Rozhodne se vrátit na střední školu, získat stipendium a zařídit si život, po jakém vždycky toužil. (TV Nova)

drexik

Musím přiznat, že jsem byl k tomuto snímku, ještě před shlédnutím, dost skeptický. Všude se na mě valila "efronovská" averze a nechal jsem se jí infikovat. Teď nechápu proč, vyborně jsem se bavil. ()

FilMiki

Nachomejtla jsem se k tomu vicemene nahodou a jediny, co me docela prekvapilo, ze ten "hezounek" umi i hrat - cekala jsem vykon toporneho dreva;) ()

wafc

Stupidita. Ale jsem rád, že Zachariáš aspoň ukázal, že hraní nemá zas tak na háku a na DAMU se skutečně něco naučil. Míša Trautenberková je tady výjimečně docela hezká a je škoda, že Zachariáše neznásilnila, protože i přes očividnej incest, bych si to pouštěl furt dokola. Jinak americká asociace panen musela slavit, protože v tom filmu nedojde ke kopulaci, což je v týnejdžerských komediích vážně raritní záležitost. ()

mo cuishle

Romantická kejda,kterých tu už bylo až moc,nepřináší nic nového. Všechno jsme už tolikrát viděli. Co jsem ale viděla poprvé je Zac Efron. Tohohle nažehlenýho geje jsem fakt nemusela než se ukázalo že po něm zilion fanynek nešílí jen tak pro nic za nic. A světe div se hrát taky umí :D Takže jen kvůli němu 2☆.Celkem 45%. ()

ivan_drago

Za mě slušná trojka, až na ty výchovný kecy sem bavil vcelku dost, čemuž určitě pomohla ne/úmyslná podobnost s Návratem do budoucnosti. A Zacovi to fakt sekne. A Matthew Perry si opravdu není s Efronem podobný, to je až do očí bijící. A stává se pravidlem, že v komedii musí bejt nějakej divnej týpek, viz. Mejdan v Las Vegas, Kámoš k pohledání a teď tady ten vůl, co mluví elfsky. Je to koukatelný. ()

Mrkvič

Nebýt Muzikálu ze střední, přišel by tenhle film o ty nejhorší scény (předváděčky, opakovačky a spomalovačky na Zaca Efrona). Holt ta příšerná série bude šířit zlo i po svém ukončení. Budiž. Efron si mě během filmu ale dokázal získat. Paradoxně tím, jak mizerně hraje. Odlehčené scény, kdy se tváří jak bulík, nebo se snad začíná smát (jen nechápu proč se to nenatočilo znova!!!), vypadají tak svěže. Naopak scény, kde plodí nějaká moudra, to je porod a dal jsem si vzpomenout na Přátele a musel u toho bušit pěstma o sebe jak jsem z toho nemohl. Dál už jen spousta výbornch veldejších postaviček a nečekaně hodně zábavy. ()

Estrecha

Ani nevim, co bych pochválil. Rozhodně ale musim upozornit na některé úseky, které jsou tak předávkovány sentimentem a dialogy, z kterých vám náskočí husí kůže, že až máte chuť film vypnout nebo si namlátit že jste ho vůbec zapli... Kdyby se to jmenovalo Muzikál ze střední 4, moc by se to neodchylovalo od pravdy... ()

Kamkon

Oddechová komedie o strastech a slastech dospívání, kde se hezky ukazuje Zac Efron včetně vypjatě srdceryvného závěru. Takže hlavně pro fanynky dotyčného talentu a lidi, kteří potřebují vzpruhu nebo se odreagovat. Stačí ()

RonaMidu

před filmem mi jméno Zac nějak nic neříkalo,podle toho lze vydedukovat,že puberta už mě nejspíš minula,ale nebyl mi nepříjemný...a film?ani tak,ani tak,chvílema vtipné momenty,chvílema trochu nic mi neříkající vaty...jo,filmy s návraty do minulosti můžu ()

Jizni Tlapa

Zacík je přeslazenej jako blázen, ale kašlat na to. Tohle je pohodová vyklidňovačka, prošpikovaná povedeným scénářem a líbivým příběhem.. T. Lennon v roli úchyláckého taťky je nejvíc!!! ()

Ryuuhei

Na filmy se Zacem Efronem jsem vždy odmítal koukat, protože si jej spojuji s Disney Channelem (jenž je upřímně svými seriály děs a hrůza). Nicméně jsem udělal tentokrát výjimku a zkoukl tento film, který je bohužel jedno velké klišé. Podobný námět tu byl už několikrát a v obou případech, kdy hrdina sám cestuje časem, či kdy necestuje a dojde jen k fyzické proměně (zde tedy o 20 let zpět). Jinak žádný zázrak, konec a pointa už předem jasná - prostě chlápek, který díky své proměně pochopí, že jeho život vlastně nebyl zase tak špatný a zkazil si ho jen on sám svým přístupem, nikoliv důležitým rozhodnutím v mládí. Charaktery nevýrazné, situace ohrané a mnohdy dost hloupé. Nic nového, nic zázračného, ale jakožto film na sobotní odpoledne pohodovka. Osobně, ze subžánru máloco překoná kultovního Velkého, či o dost emotivnější Třicítku. 54% ()

Lachtaan

Efron v době, kdy jsem ho po éře HSM doopravdy nemohl snést, natočil svou snad první povedenou roli, skvěle se mihl vedle Leslie Mann, kterou také snesu jen ve vybraných komediích a zase jednou mě přitáhl ke středoškolskému filmu, jenž vlastně nemá chybu. Je zde spousta praštěných, přestože trefných gagů a příběh mile uteče. Po delší odmlce spokojenost s ryze americkou romanticky navoněnou komedií. ()

LadyDevil

Je zvláštní říct, že jsem byla na filmu pracovně, ale je to tak:-D Vybírala jsem film hlavně tak, aby se líbil ostatním a snažila jsem se omezit svůj odpor k americkým komediím, kde se vyskytuje hromada slaďoušků, neskutečně tupých blondýn převážně v roli roztleskávaček a jak jinak vždycky s happyendem. Kupodivu tahle amíkárna nebyla až tak strašná: některý vtipy se dokonce povedly, nezaváněly tolik trapností, ale hlavně! I přes srandovní vír, kterým se hlavní aktér dostal do svojí pubošské podoby to mělo hezkou pointu - snažit se napravit to, co člověk podělal..druhá šance. Samozřejmě je to všechno typicky naivní, ale zrovna v tomhle snímku to na mě nepůsobilo až tak uměle..dalo se to. A to, že jsem se jenom neušklíbala, ale i smála, je jasný znamení, že si to zaslouží aspoň ty 3* :-) ()

Beky

Zak Efron vůbec nebyl špatný, v této komedii se mi hrozně líbil, nebo mě alespoň přesvědčil o tešení na jeho další film, které je jistě momentálně oprávněné!! Jinak klasika, sranda, drama, smích, slzy a to pořád dokola ve stravitelných dávkách, proč ale ne, když je to dobré!! Jednou větou: Perry, koukej ještě aspoňd dvakrát vlézt na plátno ve větší roli, tak nějak mi chybíš, ale pšššš:)!! ()

MiCM

Parádní film.. Originální scénář, velmi nadějný a v hlavní roli výrazný a sebevědomý Zac Efron... Super ()

terunka003

Kouzelné, milé, vtipné, rodinné × jednoduché. I když.. Své kouzlo to mělo, a něco v tom taky bylo. O životní krizi v manželství, kdy si myslíte, že jste něco promeškali. Že o vašich dětech vůbec nic nevíte..A tak se objeví kouzelný údržbář a vrátí vás do vašich 17-ti, kdy všechno bylo pohodové, bezstarostné a vy se stáváte spolužákem svých dětích, kdy vidíte jak prožívají každý den, své soukromí, své problémy. Do toho zjišťujete, že ztrácíte rozvodem to nejlepší co vás mohlo poktat. A tak.. se na to můžete podívat sami. Co se týče taháku pro mladé - Zaca Efrona - je vidět, že dospěl, a že může hrát i něco jiného než zpívajícího tanečníka. Basket teda hraje pořád, ale v tomto filmu je vyzrálejší (dá se to tak říct?). Je to rodinná podívaná, která ničím neublíží. ()

ywo666

Škoda nudné začiatku a príliš romantického a klišovitého konca. Stred filmu je výborný. Vtipy sa daria. Dal by som 4* keby netrvalo tak dlho kým film začne byť komédiou a keby sa koniiec nezvrhol tak ako som očakával. Nuž čo už. Môj sen vidieť teen komédiu bez romantiky, hluchých miest a trápneho humoru ostáva nenaplnený. Inak film vcelku priemrný. ()