Mistrně natočená a velice zábavná sci-fi fantasmagorie, která se nebere až tak moc vážně a proto u mě boduje. Dokážu díky nadhledu tvůrců přehlédnout několik děr ve scénáři a logice a vůbec mi to nevadí, protože jsem si film skvěle užíval. Snímek s potenciálem, že se jednou stane napodobovanou klasikou. Šílený, ale originální nápad, dobří herci (hlavně krásná Julia Dietze) a zdařilé zpracování. Tohle se prostě povedlo a kdo říká, že ne - ten zaslouží kramflekem do hlavy (s nadhledem prosím).(1.9.2013)

,,Myslela jsem si, že budu muset vybombardovat Austrálii!" Trochu mi to připomnělo vydařenější Svět zítřka. Vizuální stránka je opravdu vynikající a sledování bitvy vás přenese do světa StarWars. Hlavní myšlenka je zajímavá ( a jistě ne zcela fantastická, jelikož sny a přání nacistů byly bez hranic a veřejnost zdaleka neví vše, co tajně kuchtili ve svých vědeckých laboratořích), leč strhující příběh se nekoná. Občas vtípek, herci hrají dobře (mnozí přehrávají, jistě, ale tak to asi tvůrci chtěli), jenže to není ani napínavé sci-fi, ani třeskutá komedie. Satira? Parodie? Dort pejska a kočičky to je! Zamrzí to už kvůli trojce U.Kier-P.Sergeantová-J.Dietzeová....Obrázky jsem si užíval, zbytek už tolik ne. Když tvůrci nedokázali vymyslet pořádný příběh, mohli alespoň rozpoutat zdrcující válku na Zemi. Kromě triků a kamery je vynikající hudba, ať už od kapely Laibach, či velmi vhodně zvolená od R.Wagnera.(26.9.2012)

• Radek99

Železné nebe snímku Iron Sky je hodně prorezavělé. Sice je jasně pochopitelná politická provázanost mezi současným (americkým) kapitalismem a fašismem/nacismem (třeba podle citátu Benito Mussoliniho: ,,Fascism should more appropriately be called Corporatism because it is a merger of state and corporate power"), ale v případě tohoto filmu je to příliš prvoplánová politická satira. Dalším aspektem je sama obsese nacistou coby filmovou postavou, dokonce ani takovéhle sci-fi béčko to většinou nestačí pojmout, až příliš obskurní hrdina je vlastně na škodu. A nakonec přijde multi-kulti romance...no tak je to z velké části německý snímek, tak co jiného také čekat... Železné nebe zrezavělo zmatením žánrů...(12.8.2012)

47th KVIFF 2012 - VARIETY´S TEN EURO DIRECTORS TO WATCH - Deset evropských režisérů očima Variety (Iron Sky / IRON SKY / Iron Sky) - Toto je nepopsatelný film. Parodie snů, která asi každému jen tak nesedne. Chvílemi má člověk pocit že větší sra... v životě neviděl a za chvíly si zase říká, že něco tak skvělého dlouho neviděl. Tedy to toto byl můj případ. Jen větší lítost mám z toho, že jsem film zavrhl v Karlových Varech, protože jsem ho již dávno měl stáhnutý v počítači, proč tedy nato chodit na velké plátno. TO BYLA TA NEJVĚTŠÍ CHYBA, TOTO V PŮLNOČNÍ ATMOSFÉŘE KARLOVARSKÉHO FESTIVALU BY BYL ASI K NEPOPSATELNÉMU FILMU I NEZAPOMENUTELNÝ ZÁŽITEK. Protože takovouto absurdní komedio-scifi-parodii půlnoční festivalové publikum jistě více než ocení (nebo spíše už ocenilo :-()... - 14. 7. 2012 - 80%(14.7.2012)

• liskam

Ujetina po všech stránkách. Kdyby se tam alespoň nesnažily nacpat vše co je napadlo, možná by se na to (třeba jako na komedii) koukat dalo. Takhle to na mě působí jen jako blábol nějakého chorého děcka, které neví co si přát k vánocům. Jestli nůž, čokoládu, brášku a nebo nového transformera. Za mě 25%(18.7.2012)

• - Fanúšikovia sa prostredníctvom internetu aktívne zapojili aj do výroby filmu - prispievali nápadmi, vymýšľali mená pre postavy, dotvárali modely vesmírnych lodí a výdatne projekt propagovali. (krasomama)

• - Na motivy filmu byla vytvořena i stejnojmenná videohra. (Corpsegrinder)

• - Na produkci filmu bylo vybráno přesně 7 501 179 eur, z čehož fanoušci přispěli částkou jednoho milionu. Všichni dárci jsou uvedeni v závěrečných titulcích. (Gwin)