Hon na čarodějnice

• USA Season of the Witch (více)

desnik

Překvapuje mě, jak v roce 2011 může někdo poměrně zajímavý námět totálně zmršit kocem! Ne, opravdu, celý film se mi líbil a to hooodně, ale v dnešní době takhle snad ani "béčkově", ale spíš "céčkově" ztvárnit démona na počítači na posledních deseti minutách filmu...to je smutný. Je mi jasný, že Nicolas nejni zrovna herec, kterej si za film bere nižší honorář, ale že by nezbyly peníze na 15 záběrů? to mi hlava nebere.... Je to už poněkolikátý, co jsem byl z novýho filmu nadšenej a podělali to koncem. Buď je konec fakt "béčkovej", nebo si už scénáristi nevěděli rady s tím, jak to ukončit, tak to jednoduše odflákli...viz. Orel deváté legie. ()

Thundler

Děs a hrůza! Proč se Cage upisuju takovým zvrácenostem?! Fakt asi před podpisem nečetl scénář. Od začátku do konce to byl běs ... ()

vlk++

Čekal jsem zase pohádku s Nikim, jako tuhle Čarodějův učeň, ale velmi brzo jsem byl vyveden z omylu. A příjemně. TAKHLE se má točit film. Děj mi byl jedno, ale ta atmosféra byla úžasná, strašidelné vsuvky vycházely na jedničku, mor vypadal jako mor... paráda. Hodina a půl dobře odvedené práce a u mně napoprvé 4*. Doporučuji vidět v dobré kvalitě a s dobrým zvukem. ()

Rychleji

Film dobrý, pěkný. Dobré akční scény, animace ... Velice dobré výkony herců ... Jenže! Bohužel se příběh celkem pomalu táhne a když konečně dochází k akci, člověk je už docela znuděný a tak ho to nijak zvlášť nevytrhne. Jediný, co člověka drží, aby se koukal je zvědavost "Jak to dopadne?" ==> V žádném případě nevidět konec dřív :D. ()

Tess92

Mám z toho filmu takový rozporuplný pocity. Začátek nic moc, scéna s mostem byla docela dobrá, i když kdyby spadnul, bylo by to určitě jednodušší. Ale ta část s démonem byla fakt divná. No jo, když to porovnám se Supernatural, tak nic moc :D A čekat na závěr s vědomím, že to dobře dopadne byla taky nuda. Docela mě zaujala démonova "přenosná pec" a mniši lezoucí po stropě (jen by mě zajímalo, kde se jich tam vzalo tolik). Ale hodně mě potěšil Robert Sheenan a čarodějnice byla taky docela příjemná. ()

Linsang

Čistokrevné béčko, kde mi kupodivu Nicolas Cage až tak nevadil. Slušná výprava s mým oblíbeným středověkým ušmudlaným lookem. Až do scény v klášteře, kde se objeví ďábel, jsem se slušně bavila. Za hlavního záporáka, z kterého tryskaly pixely horem dolem, jdou ovšem body dolů. Chtělo to trochu přisypat do kasičky s nápisem rozpočet. Celkově lepší průměr. ()

Alboin

Film je zo začiatku trochu nevýrazný, ale po príchode rytierov k smrteľnej posteli Christophera Leeho nastupuje poriadny príbeh plný akcie a napätia. Pripomínalo mi to Solomona Kanea zo stredoveku. Efekty boli občas fádne, ale príroda v ktorej sa väčšina filmu odohráva bola prekrásna. Udialo sa všetko čo som očakával, ale celkový dojem to nepokazilo. Pre mňa plných 80%. ()

chosan

Nu spíše je to hon na ďábla než čarodějnice ale to je vcelku jedno až na to že tento film bude navždy patřit do takového toho průměru možná i podprůměru dávám 50%. ()

Naby

Tak jak se mi Nicolas Cage dříve ve filmech líbil, tak čím starší, tim horší role a výkony asi podává. Jinak celkem pekna pohádka nevhodná pro děti. Na nedělní odpočinek idelani. Celkem 3,1* ()

Anime2

Nicolas mě nikdy nezklamal a ani teď.Podívat se na film kde je pár pořádných bitev jsem potřeboval.Tenhle film ukazuje že ke šťastnému konci není potřeba aby to skončilo úplně dobře ale to pochopíte nechci vyzrazovat konec.Ten konec mě opravdu překvapil. Velmi dojemný konec.Nedoporučoval bych to nikomu kdo nemá pevný žaludek.Na zohavená těla lidí zasažených morem není hezký pohled. ()

Agnostik

Celkem povedené temné historické drama,se zajímavým příběhem ovšem škoda toho mírně přefantasy-klíšovitého konce.Za atmošku a jistou dávku napětí 70%. ()

T600

Myslím že správné vyjádření je: Nemastné neslané. Zachraňuje to hlavně výkon Nicolase Cage a Rona Perlmana, kteří jsou stále velice dobrými herci i když se upíší na takovou ptákovinu. Čekala jsem, že čarodějnice bude nevinná (ejhle a ona to byla pravda) a že hlavní hrdiové nezemřou a vše skončí šťastně (takže skutečnost že oba zemřeli a zůstal ten největší ťulpas tomu dává alespoň něco). To že se celý děj odehrává v jakémsi šeru a převážně v noci je naprd, protože já pak nic nevidím :D - každopádně ani to film nezachraňuje. Takže je mi líto, ale film je dobrý akorát tak na hroznou nudu, ale kvalitní opravdu není. 55% ()

Filatov

Season of the Witch bych definoval jako středověkou hororovou fantasy a tehle žánr mi do filmu úplně sedl. Nicolas Cage i Ron Perlman jsou sympaťáci a člověk je musí mít rád. Ostatní jim zdatně sekundují. Téma je hodně temné a atmosféra byla navozena velmi dobře. Období moru i inkvizice je vylíčeno dobře. Samotná zápletka je také docela inteligentní a ani trikové efekty nejsou vůbec špatné a závěrečná bitva s ďáblem má náboj. Na konci jsem byl dokonce i trochu smutnej z osudu hlavních hrdinů. Kvalitní a podle mého podhodnocený film. Na škodu je snad jen to, že vzhled některých herců i stylizace napovídá, že film je moderní a ne že se má odehrávat ve středověku. ()

Memfiska

První scéna mě zaujala a navnadila na zbytek filmu, který byl pro mě bohužel vyloženě zklamáním. Vleklo se to a čarodejnice se zase objevily až za hodně dlouho. ()

nadrin

Hon na čarodějnice mě na první pohled zaujal svým námětem a docela i hereckým obsazením. Takže pocity jsou následující. Moc digitální, chvílemi opravdu napínavé, ale většinou naprostý bullshit, hlášky ústřední dvojice měly být asi vtipné (?), 50 záběrů do modrých očí, které měli úplně všichni. Čarodějnice dle mého skromného názoru byla povedená mrcha, ale klidně mohla zůstat čarodějnicí. Ryzí béčkovina, netřeba vidět znovu. ()

c0udy

Celkem dobrý film, i na Nicolase Cage to ušlo. Ne, že bych měl něco proti němu. Ale nepochopil jsem proč se to jmenuje hon na čarodejnice když tam honí jednu a navíc je to démon. Graficy to celkem ujde, ale ty počítačové nátury tam jsou celkem dobře poznat. Líbí se mi ta historická část to je hvězdička plus a za Nicolase a Rona musím dát další dvě, i když se mi nelíbí, že oba pak zemřou. ()

Pythonator

Nijak zvlášť mě to nenadchlo a byl jsem dost zklamaný, protože žánrově to je přesně moje liga. Příběh je tak nějak jednoduchý a divák má pocit, že skončí dřív než se tam něco konečně začne dít. Přesto je to dobře natočená béčkovina, u které vás může nasrat snad jen digitální bordel v nízkorozpočtových efektech. ()

Nicolas Cage a mor

Nicolas Cage a mor