Čtyři kamarádi ze studentských let, zklamaní svým současným životem, se rozhodnou připomenout si bezstarostné dny a oživit ideály z mládí. Netuší ovšem, že se jim jejich přání splní, a že dostanou šanci svou budoucnost ovlivnit. Po bouřlivém večírku se ocitnou v roce 1986 a jejich „současný“ život začíná... podruhé. Originální komedie neotřelým způsobem nahlíží na zklamání a opětovné naděje zpackaného života. John Cusack (Identita, Lásce na stopě), Rob Corddry (The Daily Show With Jon Stewart) a Craig Robinson (Kancl, Noc v muzeu) vás přesvědčí, že na změnu není nikdy pozdě! (oficiální text distributora)

Doudis19

Přes fakt že se jedná o sci-fi, nečekejte nic chytrého právě naopak. Bláznivá, leč nadmíru příjemná komedie těžící z tématu cestování v čase. Potěší dost slučně trefných odkazů na osmdesátá léta, několik zábavných nechutností Corddryho a plno krásných žen respektive dívek. ()

Sfinkter

Pár scének možná překonává ulítlé kousky z Pařby ve Vegas a možná i herci jsou sympatičtější, ale celkově vířivka bublá o ligu níže. ()

st.jim

Překvapivě dobrá komedie od které, jsem nic moc nečekal. Takový průměr, který si myslím nijak neurazí. ()

DivX

Jedna hláška střídá druhou. Dobrý námět. Rob Corddry je opravdový magor a je vidět, že něco umí. Při některých pasážích jsem to musel stopnout, protože mě bolelo břicho tak, že jsem to chvilkami nedával. 90% ()

Mrkvič

Fajnová oddychovka s hryzavě nostalgickým nádechem 80. let. Většina vtípků, které mě bavily, jsou právě narážky na osmdesátky. Hudba, filmy, styl oblékání nebo špičky technologie té doby. Cokoliv se tu objeví, tak je vlastně vtipné. O hercích a příběhu už se to moc říct nedá. A tak sledovat film jedním očkem bylo ideální, protože jsem nemusel tolik vnímat dialogy plný "kurva, nasrat, do prdele..." nebo "jsem tak sám, nemám kamarády, celý život na mě kašlete, atd". Kdo nezažil osmdesátky (resp v našich končinách devadesátky), bude se muset spokojit s pár výkaly a kozičkami. ()

danco123

Hangover lenže v retro pojatí pobavil a takisto potešil hereckým obsadením. John Cusack zrejme ako najväčšia hviezda filmu dokázal že vie aj pobaviť, nielen nahnať hrôzu a strach v trileroch. Ja som sa fajn zasmial a takisto oddýchol pri tejto vydarenej komédii. Filmu dávam 60%. ()

LiborGondek

Dobrý film a velice vtipná komedie na téma čtyř zoufalců, zimní dovolené, cestování v čase a radikální změně jejich životů k lepšímu. Filmů na toto téma jsem už měl možnost vidět více, tenhle mě ale bavil zatím asi nejvíc. Z morálního hlediska nevím, jestli je to úplně košér scénář, ale mít tu možnost, tak bych jí využil úplně stejně. Když to je možné a nikomu to neublíží, proč nejít svému štěstí naproti, že? Kamarádi budou Louovi asi hodně vděční, když mají konečně to, co celý život chtěli... :-) ()

Maki89

zase raz film, ktoreho potencial ostal v traileri.... kazdopadne priemerna americka komedia, mozno s dobrym napadom, no inak priemer priemer priemer... na par veciach som sa sice smial na plne hrdlo, no zbytok filmu ma vyslovene nebavil... co uz... 5/10 ()

KitFisto

Pár dobrých vtipů, párkrát jsem se zasmál, ale jinak to je průměrné ve všech směrech. Stímhle hereckým obsazením z toho šlo vymáčknout mnohem více. ()

neoBlast

Naprosto nezávadná komedie, která to o sobě překvapivě ví (viz. jedno doslovné pomrknutí na diváka). John Cusack je sice mimo jako vždy, ale Corddry a Robinson jsou v pohodovém režimu - více příležitostí pro ně. Ti dva prostě timingově válí a možná ani pokračování téhle úchylárny bych se nebál. 65 % ()

oveckaoa

Hodně slabá komedie plná fekálního kumoru navíc Crispin Glover je tam úplně zbytečný a do počtu. Zasmál jsem se jednou ()

T-pack

Když si film zvolí jako jedno z témat cestování v čase, dá se tušit, že za scénářem stojí nějaký geek. Rozhodně vás proto překvapí, že snímek plácá pravidla o cestování v čase páté přes deváté a logika se vytrácí. Když mluvím o jednom velkém nesmyslu, ani přitom nenarážím na fakt, že stroj času je zde vířivka - ať pro mě za mě protagonisté využívají třeba plyšový saxofon, když to bude mít hlavu a patu. Ani bych se nad tím nevztekal, kdyby to film vyvážil silnou komickou složkou nebo hlubším poselstvím... ani prd. O poselství se tu rozhodně hovořit nedá, až na náznak něčeho filosofičtějšího u postavy Lizzy Caplan jsou všechny postavy ploché a zápletka nezáživná. Navíc mě tak napadalo, jestli je to vážně happy end, když jste neprožili všechny ty výborný léta, který vám změna událostí nadělila. Kdysi jsem slyšel, že důležitější je cesta, než cíl. Pomineme-li tedy na hlavu padlej sci-fi prvek a povrchní materialistickou myšlenku štěstí, co nám tu zbejvá? Jo, ten humor. Takže: ačkoli jsem se u snímku smál poskrovnu, bylo to vždycky u nějaké over the top pitomosti, která už svou přítomností šokovala. Asi není náhodou, že u drtivé většiny takových byl Rob Corddry a.k.a. Lou, tahoun celého snímku, což je obrovské překvapení, když se dělí o film s Johnem Cusackem, Clarkem Dukem a Craigem Robinsonem. Z celé té čtveřice jde o ksicht nejméně známý a to jen poukazuje, jak moc film opět plýtvá potenciálem a na to jsem prostě alergickej. Není to katastrofa, ale od chlastací komedie s cestováním v čase čekáte o moc víc. ()

Pavlínka9

Je to pakárná, sprosté, střeštěné, ulítlé, úchylné....Já ani nevím co všechno dalšího, nicméně náhled do 80.let mě fakt bavil :D Narážky a uvědomění si toho, jak to dříve chodilo bylo fajn - a to je film z roku 2010 - natož teď :D Párkrát jsem se zasmála a nejvíc mě bavil příběh s utrhnutou rukou, kdy napjatě čekáte, kdy to nastane :D ()

drake31

Nie zlý ale ani nie skvelý film. Na to že to je komédia humor bol dosť priemerný, a zasmial som sa možno 2-3 krát, a to je dosť slabé ... ale keď si zoberiem film ako celok tak nestráca tempo, príjemne ubieha ale v niektorých pasážach občas nudí, kvarteto hlavných predstaviteľov funguje skvelo, takisto 80. roky pekne zobrazené aj ozvučené. Síce napísal som viac kladov ako záporov ale pocity z tohoto filmu sú také všelijaké ... takže 3* ()