Vaiollet

Ze začátku jsem k tomu byla celkem skeptická, když má nějaký film napsán, že je to horor a komedie, vždy mě to totálně odradí. Nakonec mě ale bratr přesvědčil a celkem mile mě to překvapilo. Horor to samozřejmě není vůbec, ale komedie velice slušná. Herci sympatičtí. Závěr v zábavním parku si zaslouží pátou hvězdičku. ()

max1234

Taková kravina, ale tahle kravina se mi líbila. Moc očekávání jsem neměl, teda podíval jsem se na to kvůli Emmě Stone. Rozhodně jsem nečekal že se dostane mezi mé oblíbené. Smál jsem se po celý film, tu malou svini jsem prostě nenáviděl (doufal jsem že jí každou chvíli nějakej zombík sní). Ten film mi spíš připomíná parodii než horor. Hmm co bych tomu ještě připsal?? Scéna s klavírem neměla chybu. ()

Matli

Vlastně film bez scénáře, ale až na pár zbytečnejch keců je to hodně svižný a člověk se u toho baví (pokud má na to žaludek samozřejmě:-) ). Půl hvězdičky bych dal tvůrcům za smysl pro detajl a tím nemyslím make-up zombíků, ikdyž občas tam bylo i pár nelogických věcí, ale to už vem čert. Další půlhvězdička za Billa Murrayho, milé a zajímavé překvápko. Woody samozřejmě perlí, ten tomu dodal ty správný koule :-) 72% ()

pend

Celkem vtipné, chvílemi docela brutální, evidentně cílené na mladší ročníky. Nápad s pravidly se mohl více využít. ()

Bozvav

Naprosto hustá a brutální černá komedie, kde poprvé jsem se nenudila u zombíků. Skvěle uděláno, vtipné a bez zbytečného patosu. Obsazení slušné. Za mne 90%. ()

Lukin413

Po opětovném shlédnutí zvedám na pět hvězd. Jlma to Harryho, má to Emmu, má to Billyho, má to hromadu černého humoru. ()

JanKukulín

Žádný horor, ale čistá komedie s nádechem těch teenagerovských. Avšak velmi často vyhrocená do extrémů a naprostých absurdit....ale rozhodně je směšná a své tempo si udrží po celou dobu...například scény se zombie Billem Murrayem nebo závěrečná v zábavním parku jsou k popukání. Navíc novinkou oproti všem ostatním zombie filmům je soupis naprosto trhlých pravidel, které musí přeživší dodržovat, aby přežil (například Mít dobrou fyzičku-tlusťoši umírají jako první). ()

BathoryMan

Bavil som sa nesmierne dobre aj vdaka všetkým tým fuckom,zombie pravidlám pre prežitie,kurevsky dobrému Woodymu a ešte lepšiemu Billovi,kočkám Abigail a Emme,zábavnému"zombie"parku,buchtičkám atd...atd...a slabé miesta chválabohu neboli!Taký príjemný a čerstvý filmový vánok z Ameriky,ktorý nesmierne potešil a hlavne pobavil! ()

Trešlson

Dávám 7/10, celý film jsem si říkal, že to není až tak skvělé, jak se proslýchá, ale finále Woodyho Harrlesona v zábavním parku bylo opravdu vtipné a když připočtu několik scén kdy jsem se nahlas smál musím říct že se jedná o lehký nadprůměr. ()

gumbo

Pravidlo č.1 pro sledování filmů: Nic nečekejte a můžete být jen mile překvapeni. Já nic nečekal a jsem mile překvapen. Ukrutná palba ve stylu Desperado spojená s notnou dávkou černého humoru pěkně funguje. Škoda příliš krátké stopáže. Na dvojku bych se klidně podíval. 75% ()

gootchy

Zombiefilm, ve kterém se vyplatí dodržovat pravidla, jenž na sebe milou formou upozorňují. Woody je boží a fakt se s tím nesere. Bitches jsou velmi fajn a hlavní hrdina s jeho příběhem vám zpříjemní 80 minut vašeho života(pokud nejste Zombie). Dejte si, chutná:). P.S: Excelentní Bill Murray. ()

Trener83

Film má výbornej rozjezd, pravidla pro přežití by navíc asi opravdu fungovaly. Potom se bohužel dost zvolní a plácáme se v komediálně-romantické půlhodince, kde vše zachraňuje Woodyho zombieslayer. Finále v zábavním parku už má ale zase koule! Na zombie film je tam málo zombies a v podstatě žádná mrtvá důležitější postava, v ulicích LA by mělo být podle mě víc živo/mrtvo + pár dalších menších nedostatků, ale protože je to hlavně komedie, přivřu nad tím oči. Bavil sem se skvělě celou dobu. 85% ()

kostej_

Rozbíjení věcí je cool, protože se to nesmí. Umírající Bill Murray je legrační. Zapomněl jsem na něco? Jo, že Hannah Montana doporučuje. ()

Fidel.

Velice zábavná komedie. Čekal jsem sice větší nářez ze strany zombie, ale i přes to jsem se dost bavil. Woody je jako vždy perfektní a Bill Murray jako "zombie" je prostě boží a i ostatní herci se mi tak líbili. Nečekal bych, že mě ještě může překvapit film na toto téma a to se stalo. Pár dobrých hlášek se ve filmu také najde no a to si myslím, že stačilo na ****. ()

sadlokan

Když tam nejsou zombies,tak je to naprostá sračka.A když tam sou,tak běhají snad dokonce zrychleně?Takže taky sračka.Murray a scéna jak ty dvě nejchytřejší pipiny dřepí na vystřelovací atrakci,jinak hovadina pro highschoolbabies. ()

Virová nákaza ve filmech

Virová nákaza ve filmech

15.03.2020

Piráti z Karibiku bez Johnnyho Deppa ušetří miliony

Piráti z Karibiku bez Johnnyho Deppa ušetří miliony

04.01.2019

Nej filmy roku a PF 2019!

Nej filmy roku a PF 2019!

31.12.2018

Disney zvažuje restart Pirátů z Karibiku