Vakomlok

Svěží vánek v zombie filmech, ty smrtelně vážně myšlené snímky mi už poslední dobou lezly na nervy. Kombinace s prvky komedie, lehce říznuté romantikou, to vše zalité hnusnou slizkou krví nemrtvých a příjemně buranským Woody Harrelsonem se prostě povedla a já si upřímně přeji další díl. "Díky Bohu za vidláky!!" ()

zrz3k

Když jsem se na tento film podíval poprvé dal jsem 3*. Ale když jsem se podíval po čase znovu, tak musím jednu přidat. Je to velmi zajímavé pojetí hororu. Dobře jsem se pobavil, Jesse Einseberg mě je docela sympatický (uz ve filmu Zábavný park jsem si ho všiml), Harrelson správný tvrďák, který v tomto žánru nesmí chybět. Když k tomu přidáme sexy Emmu Stonu, tak z toho máme skvělou relaxovou záležitost:) ()

Hapretor

Hodnotím jako parodii zvlášť, ne v rámci všech filmů, co mě pobavily. To by byly ty čtyři hvězdy trochu menší. Kdo nečeká podle názvu akční, spíš napínavej nářez, tak nebude zklamán. W. Harrelson je tady cool sympaťák a ten puberťáckej prďola taky ujde. Dvě čičandy k tomu a máme dobrou sestavu, která baví už sama od sebe (jak chce jeden druhého převézt). Film je vtipný a děj hezky ubíhá ve srozumitelných kolejích, ne na úkor občasné akce - jen těm velmi málo otrlým může připadat strašidelná - a divák (já) vydrží bez problémů dokonce jak s úsměvem na rtech, tak i trochu napnutý. Je zajímavé, jak tady tvůrci skloubili akci, komedii a romantiku v jedno. Nevěřil bych, že v tomto žánru (beru čistě jako komedii/parodii) to může tak hezky fungovat. Když to vemu celkově, tak podle mě se jedná snad o jednu z nejinteligentnějších, rozuměj kvalitních, "hororových" parodií, co jsem viděl. ()

Eluin

Abych byl upřímný, tak se musím přiznat, že film Zombieland se mi moc nelíbil. Chyběl mu nějak zajímavý děj, zápletka. Některé scény byly skutečně humorně vypointované, ale jinak se mi Zombieland zdál spíš jako Boringland :-) ()

Olík

Chcete zůstat jedním z mála přeživších lidí v zemi plné nenažraných zombie - řiďte se jasnými pravidly, ale hlavně se nezapomeňte radovat z maličkostí :) S trochou nadhledu je přesně tohle ta kravina s velkým „K“ u které stačí vypnout a bavit se. Woody Harrelson je bouráků král a několika minutové účinkování Billa Murraye je naprosto geniální (hra na krotitele duchů mě totálně odbourala). ()

Faila

Nejhorší jsou na téhle komedii zombie scény, které jsou mnohdy daleko děsivější než v ledajakém hororu, až je vám líto, že se režisér nerozhodl udělat tenhle film v trochu odlišnějším žánru. Ale vzhledem k tomu, že jeho smysl pro humor je rovněž výborný, nakonec to zas až tak velká škoda není. Je to vtipné, inteligentní a chvílemi děsivé i dojemné - je to super! ()

Rockerman

Film podle mého gusta!!! Dobře jsem se pobavil. Nejvíce snad, jak si sám ze sebe udělal srandu Bill Murray, to bylo vynikající. Také obě sestry, které vždycky dostanou a napálí dvojici chlapů, jsou ozdobou filmu. Zombíci jsou krásně příšerní, takže nebýt chvilek nudy, dal bych i za 5*. Takhle dávám 4 a půl. ()

CrazyLom

tvrďácký woody harrelson, připosránek Eisenberg a šukerézní Emma Stone střílejí nemrtváky jako na běžícím pásu a do toho předvádí spoustu dalších kravin. skvělá akční komedie! ()

merigieren

vtip zde není vtipný ani trapný, akce není napínavá ani akční, ale udrží si pozornost. Drsňák není drsný, kluk s pravidly dělá chytrýho, přitom není, protože ta pravidla nějak nefungují. A holky jsou chytré ale někde u konce podstoupí lobotomii, aspoň že jsou hezké. A přitom se na to hezky kouká, jak utíkají před zombíky, jen ta část BM asi měla být vtipná, ale nebyla, nakonec z toho zbylo jen romkom sbližování. Tenhle film není tím čím je a je tím čím není :-) ()

Heroine

Pár dobrých nápadů, pohřbených v nedotaženém scénáři. Je to docela škoda, dalo by se napsat něco opravdu vtipnýho na to téma, když je svět totálně plný zombíků, a přežije jenom parta magorů. Ale tohle je nedůvtipný do všech detailů. Hlavní ženský postavy jsou tuctové, nezajímavé a nevtipné, většina vtipů vede do slepé uličky, protože jsou prostě "jen tak", (viz. vypadáte jako Eddie Van Halen...). Nakonec jediné zábavné jsou hlavní dvě groteskní mužské postavy, ale na film to nejen nestačí, ale s takovýmhle základem je to trestuhodně nevyužitý potenciál. ()

Evander

Zázrakem sice Zombieland není, ale zhlédnout se dá a místy i pobaví. Ke zdejšímu vysokému hodnocení se však nepřipojím. 55% ()

cuish

Hodně nedotažený, tak z půlky vytěžený zombie survival. Jako by někdo vzal skvělé nápady, ty zrealizoval a na zbytek se vykašlal. Ja jednu stranu škoda, velká škoda, na druhou přesto koukatelný snímek, který si na nic nehraje a s nadhledem přidává komediální, cool pasáže. ()

Rathalos

Tak v porovnani so Sumrakom mrtvych so Simonom Peggom toto sa mi pacilo o nieco menej,ale aj tak to bola dobra hororova komedia,ktora si zasluzi dobre hodnotenie...:-) ()

Virová nákaza ve filmech

Virová nákaza ve filmech

15.03.2020

Piráti z Karibiku bez Johnnyho Deppa ušetří miliony

Piráti z Karibiku bez Johnnyho Deppa ušetří miliony

04.01.2019

Nej filmy roku a PF 2019!

Nej filmy roku a PF 2019!

31.12.2018

Disney zvažuje restart Pirátů z Karibiku