Epizody(16)

strundik

Není moc seriálů, u kterých můžu říct, že se s chutí podívám na každý díl znova, na díl s Trojanem klidně i dvakrát za sebou, protože to, co tam předvádí a hlavně jak vypadá? Prostě geniální ()

akord138

Podle mě, se jedná o jeden z nejlepších seriálů který kdy TV NOVA natočila. O humor není nouze. O výkonu Ondřeje Vetchého se není třeba zmiňovat, hrál suprově. ()

carl.oesch

Kromě všech těch kladných vět i celých reakcí bych tady chtěl připomenout, že za onou komediálností se Prušinovskému a spol. podařilo ukázat, jak jsou lidé stále stejní. Tohle se směle může postavit vedle Formanů nebo Papouškových Homolků. A pokud se tady někdo ohání vesnickým buranstvím, tak je vedle jako jedle (poznamenávám, že jsem rodilej Pražák) - takhle se totiž chovají lidé ve velkoměstě, v maloměstě i na tý vesnici. Řada těch dílů má poněkud hlubší "ponor", ale absolutní byl ten, ve kterém se "podplácí", kde se tandem předsedů Sobota - Pavlata domluví rukydáním, že rozhodčího podplácet nebudou a výsledný děj přesně ukazuje, jak to u nás s tou korupcí chodí. A nejen ve fotbale. Že se i v nižších soutěžích dává, aby rozhodčí pískal "rovinu" sice vím velice dobře, ale je otázka, jestli by to pískal jinak, kdyby mu obě strany nedaly nic. Fascinuje mně, jak někteří známí herci dokázali přijmout "roličku" a jsem rád, že nám Luděk Sobota mohl dokázat (na stará kolena), že onu blbost uměl hrát dobře, ale herec to bezesporu je. No, a nakonec ty hlášky, těch je tam víc než ve všech možných dílech všech televizí od doby slavného Ivánka......jedno z mála českých filmo-televizních děl, za které bych chtěl autorů i celému "manšaftu" poděkovat. ()

Hezonja7

Okresní přebor, jak výstižný název seriálu pro fotbalovou komedii na vesnici, máme možnost vidět unikátní záběr jak to doopravdy chodí na fotbalové vesnici, seriál je téměř neokoukatelný, se situacemi se kterými se v nových dílech vídáme tak trošku splýváme. Prušinovský to úžasně vystihl, každý díl má něco do sebe, dodnes s radostí vzpomínám na ty skvělé scény typu : Jirko kde máš kopačky? Vždyť to je Tomáš Vápeník,ten Tomáš Vápeník!! Nech je kopat na bránu, Já viděl peklo!! Když nastoupí špekáček,dostanete na fráček, Na váhu!! Fun Din Dung,Fun Din Dung. A další, film už je takovou třešní na dortu, bohužel takovýto seriál nemůže znát pokračování což mě velmi mrzí. Více takových seriálů. ()

Wurths

Líbilo se mi to pokaždé, co jsem na to koukal, a líbí se mi to o to víc, že žiju ve vesničce, v níž se hraje podobný fotbal a kde žijí podobní lidé. ()

Honzulik

Paráda, skvělé a vtipné...! Samozřejmě každý fanoušek fotbalu se musel na tento seriál těšit! A protože je mezi námi hodně takových fotbalových fandů, ale možná i těch, kteří se na seriál dívali jen tak. Nezapomenutelné jsou hlášky. Super výkon Ondřeje Vetchého a dalších na kterých také bylo vidět jak si seriál skvěle užívají. To je asi základ každého solidního seriálu. Překvapil i Luděk Sobota, který dokázal, že nemusí pořád hrát jen trotly... ()

Eire

Zelena je trava, fotbal to je hra. Jezdiiiimeee.... Kto nehraj futbal aspon za Hornu Dolnu alebo za Slovan Bratislava nie je chlap... Kvalitnych filmov/serialov o futbale je ako SAFRANu...Prusinovsky Kolecko v najlepsej forme... Lepšie než Ctvrta Hviezda, oveľa lepší než Most. ,WAW !!! LeGENd👋....95% ()

calculus

Ádo, vždyť jseš dospělej chlap. To sis nemohl dávat pozor. Dy't já si dávaj pozoj. Ale hovno. Dyť já se jí pokaždý ptaj, jestli si vzala pjášek. A vona že jo. Adolfe, ty jsi doopravdy debil. :D ()

Aniki

Vse podstatne uz zde bylo sepsano. Ja se pripojim snad jen k tomu, ze Vetchy, byt exceloval v pekne radce rolí, predvedl v tomto serialu nenapodobitelnou komiku a jeho nadšené emocionalni reakce v dialozích jsou prostě geniální. ()

májovec13

Pro mě zatím ohromné zklamání. Debilní zápletka, nijaké postavy...dám tomu asi ještě jednu šanci. Jinak 2 hvězdy dávám kvůli odlišení od ordinace, ulice a podobných dílek. Upgrade: tak sem viděl další díl a bohužel, víc jak ty 2 si to nezaslouží, 1 vtip na dva díly je fakt málo, navíc mi vadí to nehorázné novácké přehrávání. ()

blekekeke

Jako bych tohle už někde viděl, no uvidíme. Kritika to prý chválí, já zatím nemohu jinak než jednu .... a nic se nemění, ani po 4 dílech. Zatím se to snaží jet na hospodskej humor, ale ten moc netáhne. Jediný co musím uznat, že je to velmi věrohodně zahraný. Pro někoho jako doma :o) Tak další díly a jednu hvězdu musím přidat :o) Takže jedna a jedna jsou tři :o) ()

FiFoo

U mě čistá 4hvězda. Kdo zažil aspoň z povzdálí atmosféru vesnických fotbalových dramat, tak uzná, že seriál tne poměrně slušně do "živého". ()