Epizody(16)

Tritonek

Vyloženě mě první díl naštval, protože celý díl zabít polemikou jestli rozprášit Pepíka na hřiště nebo ne, mi přišlo nemístné. Z takové výborné myšlenky - jako je fotbal z vesnického prostředí udělat něco tak průměrného to se jen tak nevidí. Seriál zachraňuje výborný Ondra Vetchý. Slabé epizody střídají ty povedenější, ale takovej pilot to je filmařská ostuda. Dokoukal jsem to, ale nadšenej jsem nebyl - 2* ()

JackieBliz

Páni, to je neuvěřitelné, jak komerční televize Nova umí udělat dobrý seriál. Až nevídané, řekla bych. Naše česká povaha i s českým humorem - hořké černé vtípky - dobjej. Okresní přebor dostal každého, bez ohledu na to, zda má nebo nemá rád fotbal. Viz já. ()

david666

Takhle se navazuje na kvalitní seriály typu Chalupáři. Že to ale trvalo než se objevilo něco, co mě přinutilo zapnout TV a sledovat čeký seriál. Skvělý nápad dát Sobotovi vážnější roli, ve které ukazuje, že není jen komik. No a co předvádí Ondřej Vetchý? - no comment!! To je herecký koncert - takové ztvárnění trenéra se jen tak nevidí. jako by to nehrál ale takhle žil. Dále epizodní roličky, které tady má třeba Trojan - to je mazec. Že bych se dokonce po cca 10 lety odhodlal jít na český film i do kina? Protože bych fakt chtěl vědět, kdo byl ten legendární Pepík Hnátek. ()

Legie

Seriálu jsem se hodně dlouho vyhýbal (nevěřím projektům od Novy) a když jsem na něj později narazil tak mě hodně mile překvapil. ()

Rikinka02

Ikdyž vůbec nerozumím fotbalu, tak k tomuto seriálu to nepotřebujete. Pro mě sranda od začátku do konce. Už dlouho se chystám se podívat na zfilmovanou verzi, tak snad to někdy vyjde a bude to stát za to. :) Dávám 75%. ()

gstudio

Napínavé - ne, poučné - vše už mnohokrát viděno, přemýšlivé - to rozhodně ne, zábavné - zjevně jak pro koho. Nuda v Brně byla alespoň divná, ovšem Nuda v Houslicích je - prostě nudná. Opravdu jsem se snažil, ale po necelých čtyřech dílech jsem seriál definitivně vzdal. P.S. Ovšem přiznávám, že mne nebavila ani Hospoda. Asi nejsem dostatečně "lidový". ()

Trinculo

Viděl jsem zatím jen jeden díl, ale myslím si, že tohle je fakt seriál, kterej stojí za to. A nejvíc mě šokovalo, že je to na Nově! Konečně se možná něco povedlo. A to mě těší. I když mojí rezervovanost k Českým komediím to asi nepřekoná. ()

Crowus

Ze začátku jsem byl v rozpacích, ale pak jsem tomu absolutně propadnul. Každá postava je jedinečná. Miluju předsedu Vorla. Po všech "ordinacích" a podobných blbostech zas jeden dobrý seriál. ()

Dobjej

Zázjak! Staj se zázjak! Tejevize Nova zapomněja na to, že točí jenom kvajitu pjo momentájně zaostajé a podíjeja se na vzniku bomby, ve ktejé se musí poznat jedenáct z deseti čutájistů, ktejí někdy kopji do mejuny. Jak jíkám, zázjak! ()

japekli

Další dílo, ve kterým se dá do jedný vesnice vtěsnat většina naší mužský populace. Vetchý je jednička, ale sekám poklonu i ostatním hercům. ()

PenelopaW

Nejsem fanynka fotbalu a přiznám se, že mu ani nerozumím. Takže po téhle stránce seriál hodnotit nemůžu. Všechny díly stojí především na hlavních hercích (Vetchý, Novotný, Sobota, ...) a přestože některé jsou slabší a hůř vypointované, vydržela jsem do posledního dílu a hned šla na film. Jen role Pavla Kikinčuka mě neuvěřitelně iritovala (což svědčí o tom, že hrál dobře) - když vím, co se stalo z Šimona Pláničky, už nikdy nebudu na Slunce, seno koukat stejnýma očima. ()

Hunys

Bombovej seriál. Bohatě stačí takhle krátký seriály jsou většinou lepší než třeba ordinace s 500-ti sty díly........................... Vynikající navázání na film a nahraný ve stejný kvalitě jako film........................................................................................................ Nejlepší:....................................................................................................................................................................................................... Áda: Tak mu když tak trošku domluvte, aby kluci v Újezdě se stačili trochu rozkopat.................................................................... Knop: Ty vole děláš si ze mě prdel.......................................................................................................................................................... Áda: Né to ne............................................................................................................................................................................................... Knop: Ty jako máš pocit, že autobus mluví jo....................................................................................................................................... Áda: Ne......................................................................................................................................................................................................... Knop: Víš co, tak se seber, mazej támhle do skladu, pro kanystr a dones šťávu pro Bobika. Von už má určitě chudáček Knop: žízeň. Mazej....................................................................................................................................................................................... Áda: Jasně. Kretjén.................................................................................................................................................................................... Předseda: Tak co........................................................................................................................................................................................ Áda: Poslal mě pro šťávu do Bobika. Tak snad už pojedem............................................................................................................. Předseda: Tak běž...................................................................................................................................................................................... Jiřina: Tak dělej ty vole............................................................................................................................................................................... Áda: No jó..................................................................................................................................................................................................... Jiřina: To je idiot. Já ho zabiju. Během!.................................................................................................................................................. Áda: Vždyť zdrhám...................................................................................................................................................................................... ........................................................................................................................................................................................................................ Áda: "B" Bobik.............................................................................................................................................................................................. ........................................................................................................................................................................................................................ Jiřina: Co je pane Knop............................................................................................................................................................................. Knop: Moment............................................................................................................................................................................................. Jiřina: Moment, ty vole. Dělejte................................................................................................................................................................. Knop: Bobik už je v letech. Musíme pomalu, teď mu dáme nabumbat, pak to nahodím a bude to v rychtiku. Nechám ho Knop: běžet, bez obav................................................................................................................................................................................ Předseda: Tak............................................................................................................................................................................................. Jiřina: Sláva. Hoši jedeme, pojď te.......................................................................................................................................................... Tým: To byla doba. No konečně............................................................................................................................................................... Knop: To čumíš. To je koncert. Teď to nechám běžet. Trvá to přesně, než vykouřím jednu cigaretu. Už je vypočítaný........... Jarda: Hodnej Bobik................................................................................................................................................................................... Jiřina: Ježiš, co je? Co je zase pane Knop?.......................................................................................................................................... Knop: Já nevim. Vždyť jsem to všechno utáh. Co s tim je. Co si s tim dělal?................................................................................ Jiřina: Cos tam dělal ty vole?.................................................................................................................................................................... Jarda: Pochválil jsem, že že že je hodnej Bobiček............................................................................................................................... Knop: Ty vole. To je zadřený...................................................................................................................................................................... Jiřina: Ježiš marja, já se z toho poseru ty vole...................................................................................................................................... Knop: Ty vole to je normálně zadřený. Ádo cos tam nalil ty vole........................................................................................................ Áda: Jakou šťávu........................................................................................................................................................................................ Knop: Jakou šťávu...................................................................................................................................................................................... Áda: No tady, z kanistru.............................................................................................................................................................................. Knop: Ty idiote, to je benzín. Copak ty nevíš, že tohle je diesel?....................................................................................................... Áda: "B" jako Bobík..................................................................................................................................................................................... () (méně) (více)

Soth odpad!

Tohle ma byt vizualizace toho, jak parta tydytu z filmovyho studia vidi "takovej ten echt ceskej vesnickej fotbalovej mancaft" ? Videl jsem pres svatky par nahodilejch epizod a muj pocit je, ze Novakovi a Hospoda nasli konecne sveho premozitele ! Uz mi tam chybi jen Izerovy vtipy a nekde za ruhem vykukujici Troska - potom by bylo moje zhnuseni kompletni. Ne, dekuji, u tohohle si neodpocinu, jen zalituju toho casu pred obrazovkou. ()

Popinodan

Hodně povedený a vtipný seriál. Určitě to nejlepší za hodně dlouhou dobu.K tomuto seriálu už jsem se vrátil 4X,a stále mě a mé okolí dost baví,i bez lahváče. Jiřina a Jarda Kužel !!!! ()

aranek

Důstojný následovník oddechové Hospody, nejlepší český seriál v posledním desetiletí. Scénář je pravda úsporný, ale přiblížení venkovské pralesní ligy a života vůbec je dokonalé. První role Luďka Soboty, kde se mi líbil. Do kolen mě dostal dadaistický moment, kdy do hudebního podkresu Tří sester honí parta kriminalistů v bílých baloňácích hostinského Matějku. Už za tohle hvězd pět. Co je, vy knedlící, uplavaly vám balóny? ()

Desmi

Je jen málo seriálů, které jsou tak "národní", které zobrazují klasické Čechy a dokáží tak zaujmout. Tahleta naprosto dokonalá satira je tím pravým příkladem. Z Vetchého jsem byl totálně zničenej, v podstatě je hlavním strůjcem úspěchu celého seriálu a svou roli zvládl geniálně. Po dlouhé době opravdu povedený český seriál, který mi zase o pár hodin proloužil život.. =) ()

Hanz_knife

Snad k neuvěření, že něco takového bylo vytvořeno pro Novu. Humor to není nijak přehnaně inteligentní, na druhou stranu to rozhodně není troškovina založená na fekálním humoru. Každej kdo kopal někdy nějaký prales musí být nadšen jak v mnohých věcech trefně tento seriál vykresluje vesnickou kopanou. Škoda jen, že není díl, kde by hráli proti nějakému městu, byla by jistě stejná sranda jako v díle derby ;) ()

MorraEddie

Okresní přebor se v naších končinách řadí mezi to nejlepší co bylo natočeno. Jen škoda,že dílů nebylo pořízeno víc,protože tohle mě jen tak neomrzí a navíc ty hlášky! Já sám použiju minimálně dvě denně. Ondřej Vetchý si mě svou roli úplně získal na svou stranu a od té doby ho řadím mezí své top,protože co si budeme vykládat,jeho výkon je prostě zralý na oscara. ()