Jsme tu proto, abyste v hospodách nejedli blafy! Uvádí Zdeněk Pohlreich.  Kulinářské pořady diváky zásobují nejrůznějšími recepty. Zbrusu nový formát o české gastronomii Ano, šéfe! však je úplně jiný! Majitel restaurace, která se ocitla ve finančních problémech, požádá o pomoc mistra šéfkuchaře Zdeňka Pohlreicha, který na místě během týdne zjistí, jaké nedostatky mohou za to, že do podniku nechodí dostatek hostů. Podávají snad studené, přesolené, nedovařené, připálené nebo dokonce nechutné jídlo? Dostávají hosté malé porce, pivo pod míru nebo limonády ve špinavých skleničkách? Jsou servírky a číšníci k zákazníkům ochotní a vstřícní? Nemusejí hosté na své objednané jídlo a pití čekat příliš dlouho? Nebo je problém někde úplně jinde? Zdeněk Pohlreich je sice přísný kritik, který pro šokující výroky nechodí daleko, ale zároveň rádce, jehož rady mají cenu zlata. Při své revizi nebude nikoho z personálu šetřit, naopak bude tvrdě prosazovat i nepopulární změny v provozu nefungujícího podniku. Po měsíci se do restaurace vrátíme se skrytou kamerou, abychom prověřili, jestli opravdu došlo ke zlepšení. Ano, šéfe! je pořad plný emocí, u kterého se nudit rozhodně nebudete!
Epizody:
2. Nová Hospoda
3. U Hrabala
4. U Rytíře
5. U Pavouka
6. Zámek Kněžice, U Štěpána I.
7. Zámek Kněžice, U Štěpána II.
8. Zahrada v Opeře
5. Plevel (Plevel)
6. Sametová restaurace
7. Grand Restaurant Septime
8. Pod Lékárnou
9. Návraty (Bastila, American Grill Bar, kuchařské učiliště v Trmicích)
10. U Hastrmana
2. Restaurace U Tlusťocha, autokemp Merkur, Pasohlávky
3. Restaurace U Vlka, Brno
4. Motorest Ušák, Prunéřov
5. U Kaštanů, Praha
6. Pod Lesem, Jíloviště (oficiální text distributora)

mrsin

Bezpochyby nejlepší český pořad o vaření, i když zde zdaleka nejde jen o něj. Polhreich je správně ostrý a i když jde s přibývajícími díly znát, že pomalu ztrácí počáteční nadšení, drží zábavu hlavně pomocí svých legendárních hlášek vysoko po celou dobu (Ta kombinace je, bohužel, trošku prdelní; No, to je dost, že ses konečně voholil, si byl zarostlej, jak rezervní Kristus; Dej mu na to dvě okurky. Debilovi; Se to tady houpe jak oslí penis). 80 % ()

Delmondo

Zdéňa Pohlreich kope do prdele prasata v českejch hospodách a restauracích. Názorná ukázka úrovně gastronomie v Česku, v některejch dílech to bylo fakt děsný a s Pohlreichovým neortodoxním přístupem naprosto souhlasím. To že mluví sprostě mi nevadí, vulgárně mluví kde kdo tak proč to vyčítat zrovna jemu, na druhou stranu zas zcela nekompromisně hláškuje a těžce uzemňuje jednoho výrobce hnusu za druhým. Gastro pořadů je u nás mnoho, ale pouze tento si drží kvalitu hodně vysoko. ()

R.I.S.A

Pohlreich sprostej jak dlaždič :) Holt to k němu asi patří, baví mě jak tam všechny zjebává :D A občas vytahne dobrou hlášku kterou neznam :) ()

LeePriest

Existují restaurace, kde se obsluha tváří na zákazníky jako kyselý citron a kuchaři si doslova zahrávají se zdravím hostů. Dokonce jsem viděl i díl, kde měli v kuchyni pneumatiky a nádobí vypadalo jako by jej nemyli několik měsíců. Nikdo s tím nic neudělal, dokud nepřišel Zdeněk Pohlreich, který jim ostře vysvětlil, že takhle to rozhodně nepůjde. Některé hlášky přitom opravdu neměly chybu. Na druhou stranu jsem viděl také díly, ve kterých šlo o naprostou prkotinu, která se dala absolutně v klidu vyřešit malým upozorněním. Jenže pan Pohlreich i v těchto případech tentokrát nesmyslně sprostě řval a choval se dost urážlivě, což jistě pár kuchařům nebylo zrovna příjemné. ()

Nerajohn odpad!

Jak lze hodnotit kladně někoho, kdo i proti svému gustu z pokynů televize dělá sprostým způsobem blbce z jiných lidí, ačkoli sám nic nedokázal? ()

matees_no odpad!

Poslouchat arogantní nevycválaný hovado, který si myslí, že je pán všech kuchařů a že sežral všechnu moudrost světa? Ne díky. ()

Merenre

Tenhle seriál mě prostě bavil, a i když to bylo pořád dokola, tak mě to nikdy neomrzelo. Původní verze s Ramseyem je proti tomu totální, nudná břečka. Pohlreich je sice pražácký snob a některé jeho podivné názory mě vysloveně serou, ale zábavné to je dost i tak. ()

easer07

Tak toto je pořádný gastronomický pořad! Jsme tu proto, abyste v hospodách nejedli blafy! Uvádí Zdeněk Pohlreich - to je pravda. Ano šéfe by měl být příkladem ostatním těm rádoby kulinářským pořádům. Zdeněk není žádný dědeček hříbeček a to je podle mě dobře. Trochu se mi nelíbí jak každý třetí slovo je vole, ale alespoň jim těm masterchefum dává pořádně na prak. Některé restaurace v dnešní době jsou opravdu vysoce kvalitní, v jiných zase jíme blafy. Takže za mě nádherných pět hvězdiček. ()

Pajulka55

Pořady o vaření mám ráda, ale když je to pořád to samé dokola, přestává to být zajímavé. Jenže Zdeňka hlášky a jeho upřímnost nad českou gastronomií je tak pravdivá, že mě to prostě chytne a málokterý díl si nechám ujít. Lidi by se měli zamyslet, co a za jaké peníze snědí a jestli jim to za ten zážitek v restauraci stojí. Musím ale přiznat, že bez Zdendy by tenhle pořad ztrácel svůj smysl a určitě bych ho přestala sledovat. ()

blekekeke

Tak pár dílů se dá, ale pak to omrzí a přejde v jednotvárnou nudnou opakovačku, i když je na místě podotknout, že výchovný efekt to má, a to kurva dost silnej .... ()

tomas_j

Pan Pohlreich to trochu přehání. Vadí mi, že každému hned tyká a často nemá k druhému respekt. Na druhou stranu jsem velice rád, že se pohybuje po republice takováto osoba a napravuje typicky české nekvalitní služby, kdy si někdo myslí, jak perfektní služby nabízí a diví se, že mu přesto nevydělávají. ()

Saxos

Viděl jsem všechny díly, všech sérií. Tohohle přisprostlého, vyholeného kuchtíka a podnikatele jsem si velmi oblíbil. Je to jako vždy, někdo ho má rád, někdo nenávidí. Já zase nesnáším kulinářské pořady typu Babicova flákota, U Haliny prciny, Tescoma znechutí. Některé díly Ano,šéfe jsou opravdu zajímavé. A to jak k získání odporu k návštěvě propírané restaurace, tak k inspiraci na výlet. Opravdu jsem i navštívil několik restaurací, kde byl pořad natáčen a byl jsem většinou překvapen ještě horší úrovní poskytnutých služeb, jak při první návštěvě televizního štábu při natáčení. A to jsem se do kuchyně nedostal. Stačilo co jsem dostal za dobrotu. Hodně hodnocených restaurací v součastné době už ani neexistuje, nebo je provozuje někdo jiný. ()

BarkaS

Od té doby, co se toho chopil cirkus Klusákovic, je to víc sociální sonda s pár inscenovanými scénkami než reality show o blafech a dobrym vaření. Dobrý je to furt, ale už ne tolik. ()

HolyKeeper

Ano, šéfe! je výborný, všem známý pořad o české gastronomii. Člověk se někdy až podivuje nad tím, jak to v některých podnicích funguje a po několika dílech nebo sériích získá určitý nadhled na restauratérství i v reálném životě. Jak moc na kvalitu pořadu má vliv Zdenda Pohlreich komentovat asi není třeba, stačí se podívat na slovenskou - podstatně horší a nudnější verzi Áno, šéfe!. Zdeněk ví o čem mluví a navíc je zábavný. Dokonce i na Youtube kolují sestřihy jeho nejúdernějších hlášek. ()

TesterX

Zdendu si buď zamilujete, nebo se vám jeho nevybíravá mluva zpříčí a radši se vrátíte k Babicovým blafům. Hlásím se k první skupině a dovolím si tvrdit, že tento pořad je zatím nejlepším výtvorem české produkce z oblasti televizních show. Údernost hlášek pana Pohlreicha, jeho suverénnost a přizpůsobivost v různých (někdy velmi pochybných) kuchyních a celkově zábavné, mrazivé i dojemné ztvárnění dělá z této série skoro kultovní zálěžitost. ()

Podzimní televizní boj

Podzimní televizní boj