Jsme tu proto, abyste v hospodách nejedli blafy! Uvádí Zdeněk Pohlreich.  Kulinářské pořady diváky zásobují nejrůznějšími recepty. Zbrusu nový formát o české gastronomii Ano, šéfe! však je úplně jiný! Majitel restaurace, která se ocitla ve finančních problémech, požádá o pomoc mistra šéfkuchaře Zdeňka Pohlreicha, který na místě během týdne zjistí, jaké nedostatky mohou za to, že do podniku nechodí dostatek hostů. Podávají snad studené, přesolené, nedovařené, připálené nebo dokonce nechutné jídlo? Dostávají hosté malé porce, pivo pod míru nebo limonády ve špinavých skleničkách? Jsou servírky a číšníci k zákazníkům ochotní a vstřícní? Nemusejí hosté na své objednané jídlo a pití čekat příliš dlouho? Nebo je problém někde úplně jinde? Zdeněk Pohlreich je sice přísný kritik, který pro šokující výroky nechodí daleko, ale zároveň rádce, jehož rady mají cenu zlata. Při své revizi nebude nikoho z personálu šetřit, naopak bude tvrdě prosazovat i nepopulární změny v provozu nefungujícího podniku. Po měsíci se do restaurace vrátíme se skrytou kamerou, abychom prověřili, jestli opravdu došlo ke zlepšení. Ano, šéfe! je pořad plný emocí, u kterého se nudit rozhodně nebudete!
Epizody:
2. Nová Hospoda
3. U Hrabala
4. U Rytíře
5. U Pavouka
6. Zámek Kněžice, U Štěpána I.
7. Zámek Kněžice, U Štěpána II.
8. Zahrada v Opeře
5. Plevel (Plevel)
6. Sametová restaurace
7. Grand Restaurant Septime
8. Pod Lékárnou
9. Návraty (Bastila, American Grill Bar, kuchařské učiliště v Trmicích)
10. U Hastrmana
2. Restaurace U Tlusťocha, autokemp Merkur, Pasohlávky
3. Restaurace U Vlka, Brno
4. Motorest Ušák, Prunéřov
5. U Kaštanů, Praha
6. Pod Lesem, Jíloviště (oficiální text distributora)

Caesius S. odpad!

Nechápu tento masochistický pořad, ve kterém se lidé nechají dobrovolně urážet od namyšleného idiota jménem Zdeněk Pohlreich a někteří jsou za to i vděční. ()

morbido odpad!

Navrhoval by sem zmenu názvu na Plešatý pičus co si myslí že je boh VS. banda čurákú co si nechá srat na hlavu enem aby byli v tv ... úžasná ukážka nevkusu a teho jak primitívný náš tupý národ je....naservírujte im sračky a oni ich s povdekem zkonzumujú.Slovama DR. Huberta J. Farnswortha : '' I Don't want to live on this planet anymore '' ... ()

xcav8

Tak nám začne čtvrtá a asi poslední série. Nepochybuji, že nebude horší než ty předchozí, jen je mi líto, že bude konec jedné povedené kuchařské show. ()

yarda1

Pokud hodnotím na základě právě probíhající "poslední" série, spadl u mě Zdenda na 3 hvězdy. Ano, srovnávám jak s Jardou, tak s Gordonem a nejen díky trapnějšímu humoru Zdendy, ale i díky jeho horšímu vystupování (že by marná snaha přitvrdit, aby se krapet více přiblížil Gordonovi?) a podle mě hodně malé pomoci restauracím, se kvalita pořadu hodně zhoršila. Asi začnu počítat jeho "vole" vole... ()

Welsiot

Konečně opravdová reality-show bez příkras, Pohlreich v životě něco dokázal a nejde pro ostrý výraz daleko, rád se dívám na díly i opětovně, takže kvalitních 75 voltů :) ()

acervena

Tohle je jediný realityšou, na který mě baví koukat, přes vypípaný slova je tam spousta emocí a hodně sympatickejch lidí, který dřou jak koně a ty umí Pohlreich ocenit a to zas na tomhle pořadu cením já ()

miky222

Nevím, proč jsem se tomu vždy vyhýbal jako čert kříži. O tři třídy výš než Babica, Zdeněk aspoň ví, o čem je řeč. lepší 4 hvězdy. 85% ()

27p16and41p6

Jednou napíšu panu Pohlreichovi dopis. Bude o tom, jak jsem celou pubertu nechtěla s mámou vařit, jak se mi představa vaření nelíbila, jak jsem umění vařit považovala za povinnost a jak jsem si dlouhá léta myslela, že jsem na to úplně levá a připálím i čaj. Pořady o vaření jsem ráda neměla a trvalo dlouho, než jsem se na Ano, šéfe na zkoušku poprvé podívala. Ještěže jsem to udělala, již několik let sním o tom, že bych aspoň pár receptíků uměla tak dobře dochutit jako Zdeněk a jednou se mohly nějaké ty moje budoucí děti olizovat. A dnes už jsem ztratila fóbii z kuchyně a s přítelem se učíme vařit klasické recepty a baví nás to. Vždycky si něco uvaříme a potom to jíme u pořadu Ano, šéfe. Prostě až tak sexy pro mě Pohlreich to vaření vlastně udělal, že z původního odporu mám zábavu. ()

Chlo0opek

Zdeněk je ve své roli dokonalej a navíc vypadá, že vaření i byznysu s tím spojenému rozumí. Dobrá televizní zábava. ()

Felliniclub

Ne, nechutná mi šéfův stereotyp, ani šéf sám a jeho vulgární líčka. Ale zvedl úroveň pohostinství, tak jako kdysi falešnej vrchní. ()

MissKim

Musím přidat hvězdu navíc.. Protože je to nejlepší česká reality show, která tu kdy byla. Oproti těm ostatním, které patří spíše spláchnout do záchodové mísy, má "Ano, šéfe!" úroveň. První díl z poslední série byl super. A protože bydlíme s přítelem kousek od Horoměřic, měli bychom do Modré stodoly konečně zajít a zhodnotit tu jednu hvězdičku :-) ()

Lucka07

Díky tomuto pořadu mě na jednu dobu přešla chuť navštěvovat jakékoliv restaurační zařízení (kralupský dům hrůzy - Blue Note). Co díl, to perla. Pan Pohlreich je sice hubatý, ale vůbec mu to nezazlívám. To, co se skrývá za některými naleštěnými dveřmi restauračních zařízení, je kolikrát na facku a ne pro slabší povahy. ()

iwee23

Polreich byl zejména v první sérii naprosto vynikající, a to nejen díky svému kuchařskému umění a znalostem, ale tak vtipným hláškám. Jsem ráda, že takový pořad u nás vznikl a že lidé konečně přestali jíst v hospodách blafy. Na druhé straně se však objevila spousta chytráků, kteří si myslí, že po pár shlédnutích Ano, šéfe se naučí vařit, stanou se mistry a znalci v oboru a mohou bezostyšně "prudit" v českých restauarcích... ()

Alvin

Charismatický chlapík tenhle Polhreich. S vizáží řezníka válcuje profesionální moderátory jiných pořadů svým talentem před kamerou, pohotovostí, vtipem a často drsnou upřímností s jakou vytahuje na světlo nešvary české gastronomie. Zkušeností má evidentně na rozdávání a to nejen pokud jde o samotné vaření, ale i fungování restaurace. Podle mě jeden z mála pořadů, který má smysl a nějakou přidanou hodnotu pro lidi na obou stranách obrazovky. ()

Askyr

Celkem se zasměju,ale přece jeden vzkaz pro pana Pohlreicha bych měl - Ne všechny hospody musí vypadat jako Hilton uvnitř. ()

LUCIM

Málo kdy se těším na seriály, nebo pořady podobného tipu. Ale na Pohlreicha prostě počítám minuty. Jeho humor mi prostě v té telce sedí neuvěřitelným způsobem. Asi každý správný fanda musí zajet do Café Imperiál a trošku mu to zkritizovat. :D ()

Podzimní televizní boj

Podzimní televizní boj