Becky Fullerová (Rachel McAdams) je mladá, krásná, ambiciózní a právě získala vysněnou práci. Přesto se její život řítí do pekel. Scenáristka Aline Brosh McKenna lehce oprášila vlastní úspěšný model z komedie Ďábel nosí Pradu a stvořila další variaci na téma souboje „Panny s Netvorem“. Zaměstnání televizní produkční je ideální pro workoholiky, kterým to stejně rychle mluví jako myslí a kteří nemají problém zařídit na počkání nemožné. Tedy i pro Becky, která má zachránit vadnoucí ranní televizní show jménem Rozbřesk, jejíž podíly na koláčích sledovanosti jsou tenké jako papír. Akční Becky má mraky nápadů, co udělat jinak a lépe, jenže hned ten první se promění v permanentní noční můru. K moderátorské harcovnici ranního vysílání Colleen Peckové (Diane Keaton) se totiž rozhodne přidat legendu mezi americkými žurnalisty Mikea Pomeroye (Harrison Ford). Tenhle nesympatický a nafoukaný potížista jí vinou smlouvy, kterou má podepsanou s televizní společností, nemůže poslat kamsi, a tak jí z moderátorského křesílka alespoň znepříjemňuje život, jak se dá. Aby bylo ještě hůř, nebezpečně to skřípe i mezi ním a Colleen, a aby bylo úplně nejhůř, koláče se dál ztenčují, i když už to skoro nejde. Tváří v tvář nevyhnutelnému krachu se Becky pokusí o nemožné, ačkoliv bezmála stachanovské nasazení jí začíná komplikovat rodící se vztah k jednomu z kolegů (Patrick Wilson). (oficiální text distributora)

optimum

Pro mě bezkonkurenčně nejslabší film s Harrisonem. Komedie? Tak to asi nemám smysl pro humor. Drama? No jestli mělo být dramatické rozhodování Goldbluma o pokračování pořadu, asi jsem otrlý. Romantický? To snad i Vetřelec měl větší romantický náboj... No, prostě neskutečná nuda. Ještě, že jsem při tom hrál poker,protože struktura vyhazov, nový začátek,nejdřív neúspěch, pak velký úspěch a nakonec odmítnutí skvělé nabídky.....Že to ty američany furt baví... ()

tOmMo.D

Krásne prirodzená Rachel McAdams, ktorá ma svojou energiou miestami privádzala do šialenstva a kvôli ktorej som to nakoniec aj dopozeral. Občas vtipné a výbušné, často nudné a vlečúce. Škoda "sexi" scény, ktorá bola až príliš skromná a strohá. Táto komédia však neurazí ani v strede týždňa po únavnom dni. Viac som ani nečakal. ()

shinlove

Nebyla to katastrofa, jakou jsem od americké romantické komedie čekal, hráli tam oblíbení herci, takže jsem se ujistil hned na začátku, že to nuda nebude. A nebyla! :) Ford je výbornej suchar, Keaton je báječně sarkastická a McAdams výborně trhlá a workoholická. Přestože to není komedie roku, nenudil jsem se ani chvíli a za to dávám 4* ()

ZekiZeki

Rachel McAdams tu lítá a mluví jako veverka na kofeinu. A světe div se, tu svoji pozitivní energii dokáže přenést i na diváka. Jednoznačně palec nahoru. ()

lubica1995

Ambiciózna a krásna Rachel. Už len pozeranie na ňu je zážitok. Krásna to žena. Príbeh zaujímavý a chvíľami až príliš sladký. Ale zasmiala som sa. A to mi stačí. ()

demovka

Neudržitelná skákající štítná žláza a opravdu nepříjemný starý chlapík vládnou celému filmu. Ona je producentka ranního pořadu a on vyhaslá celebrita, která musela přijmout místo v daném pořadu. Ona se snaží zachránit pořad před zrušením, on se ale nemíní zapojit. V momentě, kdy se jí to podaří a nabídnou ji vysněné místo jinde, jemu dojde, že ona stojí za to. ()

Alisce

Příjemná komedie, dobré herecké obsazení, ale něco tomu chybělo. Romantické ,,zápletce" se mohlo dát více prostoru, ale zase na druhou stranu lepší než nějaká slaďárna. Rachel je zde úžasná. Na oddech výborné. ()

Pythonator

Skvělý mrzout Harrison Ford, rozkošná sympaťačka Rachel, žalostně málo obsazovaný Goldblum a obstarožní elegantní dáma Keatonovic v průměrné komedii, která není ani tak vtipná jako příjemná. Ono ale stejně nesejde na tom, jak moc je tento film zábavný, protože na Rachel se prostě dobře dívá a ona svým úsměvem pozvedne kdejakou blbost na příjemnou podívanou. ()

J.CTORN

Nečekal bych že neustále budu měnit během děje na film názor. Co musim říct tak Harrison Ford si bere film celý pro sebe a tak trochu zastiňuje ostatní herecké výkony. Také mě velice potěšilo momenty jako např scéna s 2pac. I u tohoto filmu jsem se dokázal zasmát a sigma Ford mě tu bavila. Ze začátku filmu jsem si řekl že na 4/10, potom se něco změnilo a 6/10, pak někdy ve třetí části filmu jsem rozhodl 7/10. Jediné co mě tu někdy vadí tak otravnost naší hlavní postavy. Některé postavy např. jako přítel hlavní postavy mě nijak nezaujal a takových postav by mohlo být. Byly tu i momenty které bych úplně vystřihl a film zkrátil ale byla to příjemná podívaná z televize do televize. ()

Misabarry

Něco mezi 3 až 4, nevím přesně. Svižné, neurazí, ač jedno podívání stačí. Harrisonovi stačí výraz, Diane a Rachel občas teatrální, ale dobře, Jeff a Wilson snad nejsou do počtu. Asi jde o pocit, který vám film zanechá. Hudba je další důležitý hráč. Celkově příjemné. ()

CrazyAdinn

Příjemně zábavné a romantické. Dojemný Harrison Ford, (pře)velice energická Rachel McAdams a charismatický Patrick Wilson. Co víc si přát? Možná pro příště lepší titulky. ()

Shameeka

V lednu 2013 po asi 2 letech upravuju hodnocení ze dvou na čtyři hvězdičky s tím, že ten film jsem mezitím zkoukla asi 10x při vaření a nějak se mi začal líbit. ani nevím proč, jestli to byl sympaťák patrick wilson nebo podoba rachel mcadams s mojí kamarádkou, které se mám sto chutí také vždy ptát jestli začne zpívat... a písničku strip me díky tomuto filmu miluju. ()

Patlam

U filmu jsem usla, vůbec mě to nemrzí a ani nemám potřebu jej jindy dokoukat - jen mi vrtá hlavou, proč Harrison nezaujal při čtení scénáře k filmu stejný postoj, jako k ranní show.. Podle mě obrovská škoda nevyužitého potenciálu - když jsem pochopila, že to pro mě nebude komedie, kde se budu smát, těšila jsem se aspoň na pohodovou oddechovku, během které se budu usmívat. Ve zkratce - nedočkala jsem se. ()